Skocz do zawartości

Gry podobne do Minecrafta


Czarny Ass

Rekomendowane odpowiedzi

@up:C*olera,wyprzedziłeś mnie,ale go polecam,niedawno dodano system dnia i nocy,na forum widziałem że szykują się jaskinie,duże drzewa..itp

 

Jest jeszcze UberBlox,Infiniminer,Cube,Voxel,IDM,.....

DUŻOOOOOOOO jest,wiem bo kiedyś szukałem non-stop! :D

 

Edit:Jeżeli chcesz więcej info o którymś z tych klonów,to dawaj pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up:C*olera,wyprzedziłeś mnie,ale go polecam,niedawno dodano system dnia i nocy,na forum widziałem że szykują się jaskinie,duże drzewa..itp

 

Jest jeszcze UberBlox,Infiniminer,Cube,Voxel,IDM,.....

DUŻOOOOOOOO jest,wiem bo kiedyś szukałem non-stop! :D

 

Edit:Jeżeli chcesz więcej info o którymś z tych klonów,to dawaj pw

 

Infiniminer nie jest klonem Minecrafta !!!

 

Notch tworząc Minecrafta bazował na otwartym kodzie źródłowym Infiniminera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem

A wracajac do teatu (I znowu odchodzac):

Gra podobna do minecrafta to "klocki lego" na konsole the live, kontrolerem sa twoje palce! Naprawde wielka technologia

kamera jest bardzo ograniczona, nie można przechadzać się po budynkach, trzeba też wydawać prawdziwe pieniądze na parę zestawów klocków, nie polecam

 

a teraz idę do teatru, czy tam teatu, jeden...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Terraria

 

Spieprzaj dziadu to nie klon. Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile jest gier z niszczeniem/stawianiem blokow zarowno w 2D jak i 3D ktore istnialy przed minecraftem i ktore istnieja rowno z nim.

 

Twoj argument ma taki sens jak powiedziec ze jak ktos szuka czegos podobnego do dooma to niech zagra w minecrafta, bo chociaz to nie klon to posiada 3D i przeciwnikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spieprzaj dziadu to nie klon. Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile jest gier z niszczeniem/stawianiem blokow zarowno w 2D jak i 3D ktore istnialy przed minecraftem i ktore istnieja rowno z nim.

 

Twoj argument ma taki sens jak powiedziec ze jak ktos szuka czegos podobnego do dooma to niech zagra w minecrafta, bo chociaz to nie klon to posiada 3D i przeciwnikow.

 

Znacie jakieś gry podobne do Minecrafta?

 

 

 

 

Strzeliłeś sobie sam w kolano, jako pokutę proponuję samo-banicję od internetu na kilka godzin. Swoją drogą grałeś w ogóle w Terrarie? Bo śmiem wątpić, że w wieku 15 lat masz konto na PayPal (łamanie regulaminu) lub kartę płatności elektronicznych.

 

Kolejne:

Manic Digger, Meincraft, RogueMiner, UberBlox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj na jak mi szkoda tych pół-mózgich internetowych kozaczków popierających prawdziwość swoich argumentów faktem bycia starszym.

Mam terrarię. Oryginalną. Wiesz kto to rodzic? Walnięcie słowa klon w cudzysłów nie zmienia faktu że strzelałeś tytułami które uznałeś za prawie klony inspirowane minecraftem. Znajdź mi wiarygodne źródło potwierdzające że terrari inspiracją był minecraft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj na jak mi szkoda tych pół-mózgich internetowych kozaczków popierających prawdziwość swoich argumentów faktem bycia starszym.

Mam terrarię. Oryginalną. Wiesz kto to rodzic? Walnięcie słowa klon w cudzysłów nie zmienia faktu że strzelałeś tytułami które uznałeś za prawie klony inspirowane minecraftem. Znajdź mi wiarygodne źródło potwierdzające że terrari inspiracją był minecraft.

 

Pragnąłbym Ci uświadomić, że pierwszy post mówi o "podobnych", a nie "klonach". Druga sprawa twórcy Terrarii otwarcie mówią o tym, że czerpali inspiracje z MineCrafta.

 

Proponuję Wam artykuł napisany przez jednego z redaktorów Indie Games we współpracy z twórcami Terrarii. http://indiegames.com/2011/05/terraria_vs_...t_why_2d_i.html

 

Oczywiście w języku angielskim. Po prostu ubzdurałeś sobie, że Terraria nie ma żadnych podobieństwo do MC. Jednak jest ich wiele, swoją drogą zacząłeś dosyć silny offtop.

 

Nie ma to jak zrobić flame'a o tak bzdurną rzecz jak "czy terraria jest podobna do mc", rotfl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Oj na jak mi szkoda tych pół-mózgich internetowych kozaczków popierających prawdziwość swoich argumentów faktem bycia starszym.

Mam terrarię. Oryginalną. Wiesz kto to rodzic? Walnięcie słowa klon w cudzysłów nie zmienia faktu że strzelałeś tytułami które uznałeś za prawie klony inspirowane minecraftem. Znajdź mi wiarygodne źródło potwierdzające że terrari inspiracją był minecraft.

Sami twórcy pisali, że ściągali z MC, zresztą pi1er napisał, że "nie są klonami".

 

 

Jezu, skąd się tacy frajerzy biorą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Mi w szczególności przypadła Terraria do gustu ale możesz zerknąć również na: Stranded I i II, Platinium Art Sandbox, CubeLand, Manic digger, Infiniminer nie wszystkie z nich są darmowe. Jeżeli Ci się nudzi możesz i pograć w gierki online podobne do minecrafta, np: http://grajnik.pl/gry/minecraft/ w co niektórych z nich zabawa jest dobra:) Polecam jednak uzbierać trochę pln i jednak skusić się na minecrafta, z pewnością nie będziesz żałował wydanych na grę pieniędzy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...