Skocz do zawartości

Zablokowane Alien Territory - Oficjalne Testy! v0.187


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

Jest bug z znikającymi itemami jak znikają to odtwarza się dźwięk jak by ktoś ten item wziął. Oraz małe usprawnienie itemy nie powinny znikać blisko gracza gdy gracz je widzi. Miałem 2 razy taką sytuację że widzę armor i chcę go podnieść a ten mi zniknął przed nosem.

Edit: strasznie to irytujące apteczki też tak mi znikły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bug z znikającymi itemami jak znikają to odtwarza się dźwięk jak by ktoś ten item wziął. Oraz małe usprawnienie itemy nie powinny znikać blisko gracza. Miałem 2 razy taką sytuację że widzę armor i chcę go podnieść a ten mi zniknął przed nosem.

 

Wiem, wiem, wczoraj z Darkiem też to zauważyliśmy :) BTW: Musze napisać autoupdater.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Haha, jak skończę mój, to mogę Ci go zarzucić, powinien być teoretycznie kompatybilny z każdą grą. W sumie dzisiaj chyba nad nim posiedzę, jutro mam wolny dzień to bym posiedział wtedy nad samą Almorą bez dłubania przy C#.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEszcze jedno mnie naszlo. Fajnie jakby w PvP zabijanie obcych nie nabijalo fragow. Bo takto w zasadzie nieraz gracz ktory dostaje w dupe od innych graczy wygrywa bo wykosil paru obcych. Chociaz jak narazie to w zasadzie i tak coop mi sie duzo bardziej od pvp podoba

edit.

A leczenie jest teraz jak najbardziej w porzadku :) Wczesniej sie nie znalem, nie umialem i marudzilem :)

edit 2.

Borek napewno grales albo widziales alien vs predator. Pamietasz tamto pikanie radaru? jeden glupi charakterystyczny sampel a to on wzbudzal cala trwoge w tej grze :) Prosba dodaj takie np zwiadowcy ja ten wielki kloc sie w poblizu znajduje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

A może by tak wprowadzić głosowanie na tryb w następnej rundzie?

Bo po co grać pvp skoro wszystkim bardziej coop się podoba, a tak jakby się znudził to gracze mogą zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak wprowadzić głosowanie na tryb w następnej rundzie?

Bo po co grać pvp skoro wszystkim bardziej coop się podoba, a tak jakby się znudził to gracze mogą zmienić.

 

Dobrze że przypomniałeś :) To już wcześniej miało być, jeszcze przed tą długą przerwą w wypuszczaniu kolejno wersji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Podesłałem Ci updater, będzie można z niego korzystać w nowych wersjach (zrób paczkę z zasobami których nie będziesz aktualizował i z updaterem, resztę dociągnie przy odpalaniu). W sumie teraz na to wpadłem, ale jak dobrze się plik konfiguracji napisze, to jego też można zaktualizować w ten sposób :D No i w sumie przerabiając XML zadziała do każdej gry, nie tylko z GS.

A jak nie, to będzie okazja ustrojstwo przetestować przy okazji Almory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podesłałem Ci updater, będzie można z niego korzystać w nowych wersjach (zrób paczkę z zasobami których nie będziesz aktualizował i z updaterem, resztę dociągnie przy odpalaniu). W sumie teraz na to wpadłem, ale jak dobrze się plik konfiguracji napisze, to jego też można zaktualizować w ten sposób :D No i w sumie przerabiając XML zadziała do każdej gry, nie tylko z GS.

A jak nie, to będzie okazja ustrojstwo przetestować przy okazji Almory...

 

Ten udpater tworzy katalogi?

 

EDIT: Dobra, w sumie to kończę już Alienowski updater, także ten na spokojnie skończ i wykorzystaj w Almorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...