Skocz do zawartości

Zablokowane Zarabianie w necie.


Darlix

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z poprzednikiem. Wszelkiego rodzaju strony, które płacą za oglądanie reklam to jedna wielka strata czasu. Jak chcesz zarobić wymyśl jakiś dobry projekt i wprowadź go w życie :) Sam mam sporo pomysłów, ale gorzej z czasem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak każdy, słuchaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z poprzednikiem. Wszelkiego rodzaju strony, które płacą za oglądanie reklam to jedna wielka strata czasu. Jak chcesz zarobić wymyśl jakiś dobry projekt i wprowadź go w życie :) Sam mam sporo pomysłów, ale gorzej z czasem :)

 

 

Hehe, no niestety. Gdyby wprowadzanie nowych patentów w życie byłoby tak łatwe, to każdy z nas byłby bogaty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to kiedyś ktoś powiedział:

"Nie ma złych pomysłów, jest tylko ch***we wykonanie!"

Idąc za tą myślą można powiedzieć że gdybyśmy umieli/gdyby nam się chciało zrealizować nasze pomysły to byłoby

krótko mówiąc zaje***.

 

Ale w sumie podobnie napisali Lollus czy Darlix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam patent odnośnie komórek (telefonów), który mógłby mieć ogrom zastosowań w tej branży, ale musiałbym wypisać wszystko szczegółowo. A do tego potrzebna jest znajomość elektroniki. Ale model z animacją 3D postaram się wykonać. Poczytam w necie o zasadach działania różnych części z których miałoby się to składać xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowokujesz 4tk (Wiek: 11 lat)... Wiek nie ma nic do tego, ważna jest Twoja motywacja i umiejętności.

 

Ostrzeżenia:

(50%)

 

Tym 4tk, możesz się pochwalić.

 

 

((nawet ja nie byłem takim trollem w wieku 11 lat, nie?))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...