Skocz do zawartości

Microsoft Wireless Media Desktop 1000, Microsoft HID Non-User Input Data Filter Windows 7


Rafik01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Niedawno zakupiłem zestaw od Microsoft'a - klawiaturę i myszkę - Microsoft Wireless Media Desktop 1000. Po zakupie i podłączeniu było wszystko w porządku. Niestety musiałem trochę partycje pozmieniać, więc sformatowałem dysk i przeinstalowałem Windows 7. Po tej czynności klawiatura nadal działała i działa dalej, jednak klawisze funkcyjne takie jak np. wyciszanie głosu przestały działać. Od niedawna dostaję informacje o Niezgodności i odłączeniu sterownika Microsoft HID Non-User Input Data Filter. Próbowałem go aktualizować przez Menadżera urządzeń jednak sterownik jest aktualny. Nie jestem pewien czy nie stało się tak po aktualizacjach systemu. Googlowałem trochę i nie znalazłem tego sterownika na stronach Panów z Redmond. Jest może jakaś funkcja aktualizacji wstecznej dla sterownika danego urządzenia?

 

Drugie moje pytanie jest wyłącznie aktualne gdy dostanę odpowiedź na pierwsze :). Czy wie ktoś może w jaki sposób zdefiniować sobie procesy przypisane danym klawiszom funkcyjnym - Taskbar Favorites? Chodzi mi o klawisze 1-5 znajdujące się na klawiaturze. Chciałbym chociażby przy użyciu klawisza "1" uruchomić Game Makera :). Wiem, że właśnie w tym celu zostały utworzone te klawisze.

 

Płytka przy sprzęcie nie chce zainstalować sterowników z powodu niezgodności językowej systemu. Sterowniki są anglojęzyczne, a Windows 7 jest w naszym ojczystym języku.

 

Wersja sterownika (Aktualny, Niezgodny z Windows 7): 6.3.0.0

System Windows 7 Home Premium PL OEM

Klawiatura: Microsoft Wireless Keyboard 1000

Zestaw: Microsoft Wireless Media Desktop 1000

 

Wspomogę jeszcze linkiem: http://www.microsoft.com/hardware/mouseand...ls.aspx?pid=111

 

Klawiatura jest stworzona i kompatybilna specjalnie z systemem Windows 7, więc na pewno istnieje rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej. Jednak sterowniki z płyty działają. Wina leżała po stronie problemu z procesem. Po zaakceptowaniu anglojęzycznej wersji sterownika za pierwszym razem proces coś się blokował, ale teraz już jest wszystko w porządku. Na drugie pytanie też już znalazłem odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...