Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Uzjel

GMClan wrócił!   12.08.2017

GMClan.org już działa, więc jeżeli ktoś wchodził przez adres forum.gmclan.org to może już wrócić do starych zwyczajów. Jeżeli strona wam się nie wyświetla to wyczyście cache i ciasteczka.
    • gnysek

Świętujemy urodziny GMCLANu ?   16.08.2017

Wypowiedzcie się! http://forum.gmclan.org/index.php?/topic/34002-15-lat-gmclanu-świętujemy  
ANtY

Nad czym aktualnie pracujesz?

Rekomendowane odpowiedzi

Wojzax    0

Gra logiczno-zręcznościowo-shooterowa na androida. Dwaj bohaterowie między którymi się przełączamy, którzy mogą zakładać różne stroje dające im różne umiejętności.

V9zbKCQ.gif

Z3mErET.gif

Testuje na tablecie i telefonie, coraz przyjemniej mechanika działa, obaj gracze mają już po 3 stroje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nikas    3
takie tam moje małe wypociny, nic specjalnego, gui jest do poprawy, to tylko tymczasowe gui

test_by_lionxdagger-daqqrch.jpg

Wygląda w sumie fajnie. Tylko jeśli robisz pixelartowy tileset, to hud też zmień na taki styl.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dester    0
takie tam moje małe wypociny, nic specjalnego, gui jest do poprawy, to tylko tymczasowe gui

test_by_lionxdagger-daqqrch.jpg

Wiem że to tylko tymczasowe GUI, ale odsuń sterowanie od krawędzi. Nie będzie się dało grać :thumbsup:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lew_leo    0
Wygląda w sumie fajnie. Tylko jeśli robisz pixelartowy tileset, to hud też zmień na taki styl.

tak gui i hud jest do wymiany

Wiem że to tylko tymczasowe GUI, ale odsuń sterowanie od krawędzi. Nie będzie się dało grać :thumbsup:

to że jest tam przycisk narysowany nie znaczy że fizycznie jest w granicach tej grafiki :3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lew_leo    0
Panie lew czemu ta gra jest w 2D skoro reszta twoich gier jest w 3D? Jak dla mnie to jedna graficzna niekonsekwencja, a druga to czarne kontury postaci mimo że reszta grafiki konturów nie posiada

farkraj to ty? w każdym razie jakiś stary user bo skąd pomysł że robię tylko gry 3D :P

a grafika jest taka jaką umiałem narysować nie umiem lepiej więc taka będzie :3~~ (chyba o ile znów jej nie zmienię :P)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lew_leo    0

no cóż wygląda na to że zdarzy mi się dubel ale chwilkę już minęło więc chyba jest ok :3

1c19e9d0db4fa0e642f8c8b80c8ea407.png

taki tam screen i tak ten tiles zielonych krzaków w BG nie jest mój taki tam preholder mały mój będzie pewnie brzydszy :3

lub: zrobiona trochę na lenia versja z starą tylną ścianą

bez_nazwyv3_by_lionxdagger-datll4c.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wojo    15
Gra logiczno-zręcznościowo-shooterowa na androida. Dwaj bohaterowie między którymi się przełączamy, którzy mogą zakładać różne stroje dające im różne umiejętności.

V9zbKCQ.gif

Z3mErET.gif

Testuje na tablecie i telefonie, coraz przyjemniej mechanika działa, obaj gracze mają już po 3 stroje.

Przypomina mi trochę cdogs

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nikas    3
no cóż wygląda na to że zdarzy mi się dubel ale chwilkę już minęło więc chyba jest ok :3

1c19e9d0db4fa0e642f8c8b80c8ea407.png

taki tam screen i tak ten tiles zielonych krzaków w BG nie jest mój taki tam preholder mały mój będzie pewnie brzydszy :3

lub: zrobiona trochę na lenia versja z starą tylną ścianą

bez_nazwyv3_by_lionxdagger-datll4c.png

Superowo to teraz wygląda, naprawdę!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lew_leo    0
Z szarą ścianą mi się bardziej podoba.

też tak mi się wydaje

Superowo to teraz wygląda, naprawdę!

wielkie dzięki <3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ignis    1

No jak dla mnie to lepsza druga opcja. Ale jeszcze lepiej by było gdybyś zostawił te szare skały, a na skraju jaskini zrobił normalną ziemię, tak jak na tym drugim. Mam nadzieję, że wiesz co mam na myśli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lew_leo    0
No jak dla mnie to lepsza druga opcja. Ale jeszcze lepiej by było gdybyś zostawił te szare skały, a na skraju jaskini zrobił normalną ziemię, tak jak na tym drugim. Mam nadzieję, że wiesz co mam na myśli.

o coś takiego ci chodziło?

1ac59e983541688fdd71b3228d5b7feb.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nikas    3
Do dupy te belki weź to wypierdol

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lew_leo    0
Z tym, że one serio nie pasują.

nie pasują tutaj bo są za blisko siebie, ale to jeszcze nie mapa z gry tylko szybko sklejony pole do testowania

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wojzax    0
Dlaczego 30 FPS ??

Wydawca na nim wymusił ograniczenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nikas    3
Takie gry wychodziły za złotych czasów GMC kiedy tu przyszedłem. Łezka się w oku kręci :)

Też tak pomyślałem jak zobaczyłem tego screena i nostalgłem mocno. XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta