Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
Wygląda jak Rust

rust = unity + pare skryptów z unity asset store + pare setów modeli z asset store + spierdolona optymalizacja, zjebane animacje i cała reszta

 

teraz to jeszcze jakoś chociaż minialnie zaczęło wyglądać, ale jak pierwszy raz to odpaliłem to jakby ktoś odpalił tutorial unity, wrzucił pare gotowców i wjebał to na steama

 

mmmm profesjonalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Można wiedzieć dlaczego 100 razy cytujecie wielki na całą stronę obrazek, skoro w międzyczasie nie było żadnych innych tematów? Pytam po prostu z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna gra robiona w stylu "byle wyrobić się w tydzień". Co prawda nie jest to oryginalna gra, tylko klon tysiąca klonów, ale kogo to obchodzi.

 

kSB5Sf5.gifPDICWa8.png

 

Rury zrobione w blenderze, reszta grafiki w inkscape.

Aktualnie gra czeka na review w itunes connect.

Później wrzucę też do google play jak będzie mi się chciało.

 

Przy okazji odkryłem lag na ios(nie wiem jak na androidzie bo nie testowałem) przy inputcie klikania dla większej ilości klikanych obiektów(czyli od 9 do 36). Jedynym rozwiązaniem jakie znalazłem było wrzucenie akcji myszki do jednego obiektu(oczywiście tylko dla elementów wymagających szybkości klikania).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lordzik - faaaajneee! jedyna rzecz niezgodna z fizyką, to nie reagujesz na ciśnienie powietrza w komorach (ta wydrąźona wgłąb część skał na dole - powietrze powinno blokować podnoszenie się poziomu wody w niej) :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lordzik - faaaajneee! jedyna rzecz niezgodna z fizyką, to nie reagujesz na ciśnienie powietrza w komorach (ta wydrąźona wgłąb część skał na dole - powietrze powinno blokować podnoszenie się poziomu wody w niej) :3

mugłbyś się od niego odzcepić ? czy ty zawsze wszystko musizz krytykowac. Zrób coś pierw lepszego a później krytykuj :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...