Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

@Wojzax: Ty Ty, śmieszku (✌ ゚ ∀ ゚)☞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ożeszjapierdole, udało się! Po długich godzinach designowania i implementowania w parserze drzewa AST, mega-w-pytke-finalna-i-nie-ruszam-jej-już składnia nowego języka programowania Intuicio++ jest w końcu gotowa! ^^ Teraz muszę wracać do implementacji w kompilatorze translatora kodu do assemblera VMki.

(Gist: https://gist.github.com/PsichiX/15b708b6f3675b86fbe4)

 

Teraz możecie hejcić, albo chwalić składnię, czy też rzucać propozycje (które by weszły do implementacji po opublikowaniu toolsetu) (。◕‿‿◕。)

 

Wspominałem już, że w tym języku będzie się programować w Ptakopysku v2, oraz kodować AI walczących robotów w mojej grze: RoboCoder? ( ͡º ͜ʖ͡º)

 

comment_i0lTIisduSUmMFJOuqgz79VDpDqffU5M.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ożeszjapierdole, udało się! Po długich godzinach designowania i implementowania w parserze drzewa AST, mega-w-pytke-finalna-i-nie-ruszam-jej-już składnia nowego języka programowania Intuicio++ jest w końcu gotowa! ^^ Teraz muszę wracać do implementacji w kompilatorze translatora kodu do assemblera VMki.

phffffff...

a tak umisz?

 

543eAGD.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

if(gun == 2) instance_create(x, y, c4);

? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikas, mam dziwne wrażenie, że siejesz cebulski bólduping ( ͡º ͜ʖ͡º) Ty wrzucasz tu swoje graty, ja wrzucam swoje. Wszyscy są radośni bo chwalą się tym, co robią, w temacie któy do tego służy - no już, spokojnie Nikuś :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fun-fact: takie rzeczy robi się latami, mając etat i życie poza kodowaniem w domu, więc tak - za parę lat będziemy wspominać śmieszne tego początki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

System robienia śladów śniegu i śladów na śniegu, wrogowie śledzący te ślady i jedyny w swoim rodzaju system dezintegracji ciał wrogów, możecie płakać, ale nigdy nie osiągniecie mojego poziomu

Wru0ODD.png

FQ0lqXC.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
System robienia śladów śniegu i śladów na śniegu, wrogowie śledzący te ślady i jedyny w swoim rodzaju system dezintegracji ciał wrogów, możecie płakać, ale nigdy nie osiągniecie mojego poziomu

Wru0ODD.png

FQ0lqXC.png

gówno jakieś

 

pokaż jak kod wygląda, a nie jakieś obrazki, jak mam stwierdzić, czy to fajne??? :rolleyes:

 

 

moje łerk in progress:

 

fGxont0.png

 

fajne? B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten cały for zamienia się na:

GML
with(spawner)

{

spawn = true;

timer = random_range(1, 2);

}

:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem, jaki żart? :D pokazał kod, to wskazałem błąd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...