Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Powinien być sześcopak ;P Poprawie.

 

 

Poprawisz? jak dobrze:) Ale rzeczywiście, nie zauważyłam, źle już ze mną totalnie. jakoś mi to w ogole nie idzie... ale w ogóle to trzeba mieć jednak przytomność umysłu przy grafice. Ta klata, ta babka co rękami źle ruszała, nie powiem już o jeżdżeniu rysikiem po touchpadzie, sama siebie nieźle zaskakuję ;/

 

co do proporcji, to tak patrze na statyczne rysunki, udo jest to z tyłu ewidentnie za długie, ale tak to chyba nie byłoby tak źle, może przy animacji się rozjeżdża?

 

boks1061fe.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie pracuje nad gierką we flashu podobna do space invaders, prace idą powoli bo mam malutkie problemy z tym flashem bo nigdy prędzej nie robiłem w tym gier :P używam silnik flashpunk, robi się w nim prawie tak samo przyjemnie jak w GM :D wszystko podobne tylko kilka rzeczy mi brakuje ale jest ok.

 

Pierwszy screenshot:

 

flashplayer11sadebug201.jpg

Narazie nie ma wiele (wiem że robale do wymiany) ale codziennie pojawia się coś nowego.

 

Wczoraj i dzisiaj zrobiłem dwa utworki:

http://www.newgrounds.com/audio/listen/493026

http://www.newgrounds.com/audio/listen/493129

 

To w polowie agresywniejsze jest specialnie, gdy sie zaczyna to potworki atakują częściej bądź wpadamy na chwile w burzę meteorytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
kurrrrr wam to naprawde trzeba hit dać żebyście chociaż dwa posty na ten temat napisali

życie, tak czy siak gdzieś tam w środku tli się przekonanie, że i tak nie skończysz tego projektu, to co tu komentować :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia, bunkier pójdzie do praktycznie całkowitej przeróbki, będzie większy, tynk oteksturowany, zniszczenia pogrubione. okienko przeniosę chyba bardziej na środek, a w nim będzie kilku żołnierzy rzucających granatami i gruuby dowódca (jeśli uda mi się ładnie narysować brzuch) :)

co do pni, to też przyda im się teksturka, a poza tym będą bardziej nierówne, i widocznych będzie kilka niższych gałęzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długiej przerwie postanowiłem wznowić pracę nad Towerlands, więcej o projekcie tutaj:

 

Topic o Towerlands

 

Kilka screenów:

screenshot132.png

 

screenshot133.png

 

screenshot134.png

 

Poniżej zamieszczam którąś tam wersje alfa tej gry:

Klik klik

 

 

PS: Jeżeli ktoś byłby zainteresowany w jakiś sposób pomóc, czy to z muzyką, czy grafiką (mój dawny grafik już raczej nie będzie tworzyć), a nawet jakąś ciekawą fabułą (aczkolwiek to spokojnie ogarne sam), byłbym wdzięczny.

 

Pozdrawiam, Pho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...