Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Sam zrobiłem te gówniane grafiki broni i kurczaków, oraz sam własnoręcznie ściągnąłem z internetu resztę plansz, gdyż nie jestem utalentowanym grafikiem jak Adriann czy propaganja.

Wybacz mocne słowo, ale gdyby nie "chicken" w nazwie to w życiu bym nie wpadł, że to kurczaki. Uwierzcie, wystarczy trochę chęci. Moje umiejętności graficzne są zerowe, ale potrafię posiedzieć nad obrazkiem ciut dłużej, żeby wyglądało chociaż estetycznie. A twoja grafika wygląda, jakbyś zrobił ją po prostu na odwal się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah ja się nie obrażam ani nie strzelam fochów. Jestem świadom nędznej jakości tych grafik, które bądź co bądź ale były robione za czasów, gdy nie znałem czegoś takiego jak gimp - na początku mojej przygody z Game Maker w ogóle. Co oczywiście nie usprawiedliwia tego że były one robione na odwal. Po tym co usłyszałem na pewno je zmienię. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

52o01e.png

Programowanko : Ja

Muzyka : Ja

Pomysł : Ja

Wszystko : Ja

 

OPIS:

Pewien człowiek popada w śpiączkę. Gdy już brakuje sposobu na wyleczenie go rodzina chorego w desperacji stawia na dość nietypowy zabieg. Zatrudniają pewnego psychologa, któremu udaje się wyjść z ciała i wstąpić do mózgu pacjenta. Mózg zostaje przedstawiony jako olbrzymia korporacja "COGITARE". Okazuje się być całkowicie opustoszała. Poszczególne jej części są odcięte od prądu. Gra polegać ma na włączeniu dopływu prądu dla całego "budynku" i utrzymywać ma w napięciu.

Tak ma to wszystko wyglądać. Dodam jeszcze, że będzie ona grą FPP, jednak nie będziemy mieli ŻADNEJ broni. Zainspirował mnie Half-Life, a do stworzenia jej wykorzystam silnik z mojej starej giery Bloody Desert. Gra będzie klimatem bardzo przypominać AMNEZJĘ - MROCZNY OBŁĘD

 

Pod spodem zamieszczam link do takiego jakby testu oświetlenia, które wykorzystam w grze:

 

http://www.wrzuc.to/qkF3We.wt

 

 

A tu prace nad mapką miasta:

qvu7fm.png

PS. wiem, że tło jest koszmarne, ale to się zmieni biggrin.gif

PS2. dorobiłem nawet odbicie słońca (którego jeszcze nie ma blink.gif ) w oknach budynku.

PS3. Mam tylko 13 lat i nie mam żadnej wiedzy w GML, więc jestem całkiem z tego zadowolony biggrin.gif

PS4. Skopiowałem to z zapowiedzi, bo uznałem, że jeszcze projekt nie jest zbyt rozwinięty, by tam przebywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
pomysł OOBE skopany jakimiś miałkimi prądami. Słabee...

 

Napisałem to w dużym uproszczeniu. Jak skończysz grę będziesz siedzieć pół godziny przed pustym ekranem i rozmyślać o swej egzystencji :D . Wierz mi lub nie, ale mam już parę asów w kieszeni ;) . Fabuła tak naprawdę jest wbrew pozorom dość rozwinięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach? Lubię takie gry które dają intelektualnego i egzystencjonalnego kopa między nogi.Nie wiem jak inni ale mi się podoba. Chociaż te obiekty wyglądają jak tektura (dobra i tak bym takich nie zrobił).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

13-latek postawi przed Tobą pytania na które żeby odpowiedzieć będziesz się musiał zastanowić nad swoją egzystencją.

+Jednocześnie będzie kazał ci naprawiać kable jakieś. To się musi udać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;0 Chell nie nabijaj sie, dobrze ze kindery zamaist grac próbują juz cos tworzyc

 

 

@Kiełbasa

dosyc trudny temat obrales na jedna z pierwszych gier, moze dlatego ze kazdy kto doswiadczyl oobe - doswiadczyl inaczej, na forach sa dyskusje na kilkadziesiat stron na ten temat dlatego przedstawienie jak dziala oobe na konkretnego czlowieka moze wzbudzic kontrowersje typu 'ty chyba nie wiesz co to oobe'

 

ps skoro napisales ze nie masz zadnej wiedzy w gmlu podejrzewam ze bawisz sie klockami

polecam szybko przerzucic sie na kod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
qvu7fm.png

tekstury wyglądają naprawdę świetnie na screenie, a ten system świateł co dałeś download, miażdży po całości. Może ostateczny efekt nie będzie taki fajny, ale jestem dobrej myśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...