Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Wygląda na mocno skomplikowany, ale to na szczęście nie gracze będą musieli z niego korzystać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to remake starej gry na telewizor

Oj spędziło się parę dobrych godzin przed telegazetą. :)

 

Jesteśmy wiedźminem XXI wieku i mieszkamy w starej kamienicy w jednym z mniejszych miast Polski. Na życie zarabiamy tropiąc i likwidując kolejne istoty nadprzyrodzone z polskiej mitologii. Pościg w jeepie za domkiem na kurzej nóżce Baby Jagi, topielce w oczyszczalni ścieków czy wioska odmieńców kierowana przez bognikę w starym PGRze to tylko początek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dać zasad:

-grę wygrywa się gdy dotknie się drzwi, a nie ma już żadnych duchów

-gdy odkryje się drzwi, a duchy dalej są na "wolności" wypadają z nich duchy (sztuk 10)

-duchy zabijają

-można wysadzać żółte kamyki bombą,

-jak dotkniesz bomby w trakcie "wybuchania" przegrywasz,

-można "zabijać" duchy bombami.

@Japanstache

Nie wiem jak to się dokładnie nazywało, takie Playstation na prostopadłościenne kasety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Łatwiej byłoby ocenić jakbyś dał oba screeny z tego samego kawałka mapy, bo tak to sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest NES a gra nazywa się Bomberman, twoje "kasety" to kartridże.

Ja w bombermana grałem tylko na pegazusie, czyli podróbkę nes' a, oj to były czasy. Jak zrobi się ciepło to wyciągam pegaza i będę grać na starym dobrym sprzęcie może za dużo kadridżów już nie mam, ale może znajdę tam jakieś fajne gry.

 

To kiedy Anty temat zakładasz z zapowiedzią bo sporo już widać na tych filmikach i na pewno 2 screeny byś zrobił do tego do zapowiedzi dodał byś te filmiki, wrzuciłbyś fajowy opis na 3 strony formatu A3 ;) i dobrze się będzie czytać. Myślę że można by było czekać na grę.

 

@LionX Dagger: Fajne te twoje tangi chyba będzie ostra rywalizacja o to kto wyda lepsze czy ty czy Anty. Mi samemu jest ciężko porównać. Może fabularnie któraś będzie lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
To kiedy Anty temat zakładasz z zapowiedzią bo sporo już widać na tych filmikach i na pewno 2 screeny byś zrobił do tego do zapowiedzi dodał byś te filmiki, wrzuciłbyś fajowy opis na 3 strony formatu A3 ;) i dobrze się będzie czytać. Myślę że można by było czekać na grę.

Może fabularnie któraś będzie lepsza.

Póki co na pewno nie będę zakładał. Grę planuję ukończyć w maksymalnie 4 miesiące.

Fabularnie LionX nie ma co liczyć bo kampania jaka u mnie będzie to cudo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Gnysek wrzuć coś z almory.

 

Po sesji. Ostatnio całkowicie rozwaliłem GUI przez co teraz jest taki syf na ekranie, że nawet testować ciężko, a nie mam teraz czasu tego poprawić - do późnej nocy niestety uczę się na sesję i robię zaległe zadania, przerywając sobie tą monotonię postem czy dwoma na GMCLANie kilka razy dziennie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screen z mojego tajnego MMO, nazwa "Rocket Madness" jest robocza, nie wiem czy ją zostawić czy nie :D

TajneMMOGameSelectV0.1A.png

Screen przedstawia wybór gry, lista serwerów, kiedyś był taki przykład, nie mogłem znaleźć, zrobiłem jako takie pobieranie listy serwów, wygląd jak z tamtego, a przynajmniej tak mi się tamto przypomina :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie pracuję nad RTS'em, robię go z przerwami od mniej więcej pół roku, jak widać w ogóle nie ma grafik, zostawiam je na koniec. Aktualnie robię silnik a dokładnie budynki, tworzenie jednostek i czynności jakie do nich należą czyli zbieranie surowców, atak itd. Potem panel sterowania (czy jak kto woli hud), menu, efekty graficzne w grze i za parę miechów powinna się pojawić jakaś zapowiedź.

 

2f9e09b934ed303cm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Aktualnie pracuję nad RTS'em, robię go z przerwami od mniej więcej pół roku, jak widać w ogóle nie ma grafik, zostawiam je na koniec. Aktualnie robię silnik a dokładnie budynki, tworzenie jednostek i czynności jakie do nich należą czyli zbieranie surowców, atak itd. Potem panel sterowania (czy jak kto woli hud), menu, efekty graficzne w grze i za parę miechów powinna się pojawić jakaś zapowiedź.

 

2f9e09b934ed303cm.jpg

Masz jakiś pomysł na oryginalne elementy, czy typowy rts?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś pomysł na oryginalne elementy, czy typowy rts?

 

Z założenia ma być nieprzeciętna, mam nadzieję, że taka wyjdzie, pomysłów mam pod dostatkiem. Obawiam się tylko czy znowu nie załapię doła i nie rzucę tego wszystkiego w cholerę. Mam zamiar pomieszać klimaty futurystyczne ze średniowiecznymi a nawet starożytnymi, do tego chcę zrobić takie coś, że np.

1. Nie walczy się tylko z cywilizowanym przeciwnikiem ale np. broni się przez określony czas swojej bazy przed atakami pojedynczych przeciwników.

2. Otrzymuje się zadanie i nie jest to zniszczenie innej osady tylko misje jak w rpg ale do dyspozycji mamy wiele jednostek pochodzących z miasta przez nas zbudowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...