Skocz do zawartości

Zablokowane Community Awards 2010 - dyskusja


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Musiałbym wtedy nagrodzić też tych za lata poprzednie... nie wiem, czy Ranma się zgodzi.

Trochę bez sensu. Wtedy było bez nagród - trudno. Konkurs z roku na rok się rozwija i teraz nagrody są. Chyba, że jesteś aż tak dziany by sobie na to od tak pozwolić. Możesz sobie dawać nagrody komu zechcesz. Mi nic do tego. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Musiałbym wtedy nagrodzić też tych za lata poprzednie... nie wiem, czy Ranma się zgodzi.

Nie no, dajesz banner

BEST GAME of 2010 itp. czyli wyświetla tylko tegorocznych, za rok będzie 2011.

Chyba, że ty nadal o tych kluczach :D

 

edit:

Nominować po 5 najlepszych kandydatów do głosowania będzie jury w następującym składzie:

ANtY

HuderLord

Uzjel

Wojzax

Patrysław

Jaklub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrysław może i jest świetnym kandydatem do jury oceniającego gry i przykłady, ale najbardziej pomocnego to ci nie wybierze. Raczej tu nie bywa za często. Uzjela też chyba rzadko widuje poza jego konkursami. Chociaż co do tego mogę się mylić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Patrysław może i jest świetnym kandydatem do jury oceniającego gry i przykłady, ale najbardziej pomocnego to ci nie wybierze. Raczej tu nie bywa za często. Uzjela też chyba rzadko widuje poza jego konkursami. Chociaż co do tego mogę się mylić. :)

Uzjel jest milczącym użytkownikiem - często odwiedza, rzadko spamuje.

Uzjel oczywiście nie będzie typował gry ze względu na to, że jego produkcja znajduje się na liście nominowanych, żadnych przekrętów nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Jestem równie często jak ty ;) Jednak mało się udzielam pisząc posty.

 

No w ten sposób do redakcji nie dołączysz prędko :P

 

 

Co do nagradzania poprzednich lat - powiedziałem tak dla tego, że już wtedy przebąkiwaliśmy o zostawieniu info na głównej stronie, skończyło się na newsach - ale skoro już miała by być rubryczka najlepsze z 2010 roku, to chyba wypadało by dać i poprzednie, żeby nie wyglądało, że tylko w jednym roku były dobre gry.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
No w ten sposób do redakcji nie dołączysz prędko :P

 

 

Co do nagradzania poprzednich lat - powiedziałem tak dla tego, że już wtedy przebąkiwaliśmy o zostawieniu info na głównej stronie, skończyło się na newsach - ale skoro już miała by być rubryczka najlepsze z 2010 roku, to chyba wypadało by dać i poprzednie, żeby nie wyglądało, że tylko w jednym roku były dobre gry.... ;)

Nie no właśnie za rok też zniknie rybryczka z 2010 i pojawi się z 2011. Chociaż można równie dobrze dać wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Na bank gry będą w newsie, a jeśli głosowanie zakończy się po wyjściu GM 8.1 co jest możliwe, to trochę sobie powiszą jako pierwsze :P Pomyślę nad działem na stronie głównej z dobrymi grami, gdzieś mamy nawet taki przypięty temat, z którego gry można by przenieść do tamtego działu, a te nagrodzone były by na szczycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślę nad działem na stronie głównej z dobrymi grami, gdzieś mamy nawet taki przypięty temat, z którego gry można by przenieść do tamtego działu, a te nagrodzone były by na szczycie.

 

Ogólnie to nie wiem czy ktoś pamięta, ale mamy taki dział jak Download w kŧórym jest kategoria "Pełne wersje" i "Dema". Obie są dość ubogie w zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Kategoria Użytkownik jest dla najbardziej pomocnych czy za całokształt? Bo to zmienia całkowicie postać rzeczy. :)

Przeszło mi to przez myśl, ale nie chciałem się narazić na gniew tradycjonalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japanstache, za poczucie humoru.

E:Jak można 2, to jeszcze Jakluba za polską pisownie( nie wliczając sygnaturki).

ANtY, za ten temat. Niech ma.

Marmot, zawsze go najbardziej lubiłem z całego gmclanu.

Ja zgłaszam: Sausa. Rzadko przeglądam tematy o pytaniach, więc nie wiem jak z pomaganiem, ale ogólnie pisuje takie posty, że jak widzę, że to on napisał ostatniego posta, to nie mam ochoty ominąć tematu szerokim łukiem.

Japan, za trafne komentarze.

ja polecam Tymona za jego dowcip i przyjemną arogancję i wszystko co przemyca pomiędzy słowami w każdej wypowiedzi.

to nominuję Wojzaxa może nie za stricte pomoc, ale za całokształt działalności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

W sumie myślę, że można zmienić na najlepszego użytkownika, a nie najbardziej pomocnego, nominacji na pewno więcej będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą ludzie motywować swoje propozycje "całokształtem działalności" co zawiera w sobie robione przez nich gry, przykłady i artykuły. Zabraknie tu odrębności kategorii. To sprawi, że ta kategoria będzie jakby górującą. Ale to twój konkurs. Rób co chcesz. Za porozumieniem z gnyskiem oczywiście, bo to on go "zoficjaizował".

 

EDIT:

A, no i zacznie się takie uskutecznianie kumplostwa. Zgłosi się z czystym sumieniem kogoś kogo się lubi, a nie kogoś kto zasłużył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...