Skocz do zawartości

Way Out 2


Wojzax

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

logoooo.png

 

Tytuł: Way Out 2

 

Gatunek: Top-Down Shooter

 

Opis: Zgodnie z prawem powinieneś siedzieć do końca życia. Jesteś Alberto Biaggi. Przyszedłeś tu po tych, którzy podnieśli rękę na twoją żonę. Wyrzuciłeś już z pamięci co było kiedyś. Teraz liczy się tylko krew.

 

Autorzy:

Programowanie:
PabloGM

Pomoc:
PsichiX, Dawidds, KonradGM

Fabuła:
Wojzax, PabloGM

Głosy:
Yasq (główny bohater), Wojzax (mind)

Grafika:
Wojzax

Muzyka:
Wagner,Tiersen

Screeny:

cxzp.png

70175320.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wszyscy mają trochę wydżebkę.

Na wstępie powiem, że jeśli ma to być zemsta, to gra powinna być efektowna, a nie bieganie i strzelanie. Bardzo przyjemne byłyby przeróżne slow motiony, zbliżenia, latające szczątki, wymyślne animacje śmierci, albo coś w stylu delikatnego ragdolla.

Kolesiowi na fortepianie po rozwaleniu go powinien wypadać mózg, a resztki łba powinny nasączać klawiaturę instrumentu krwią. Przeciwnicy też sądziwni. Niby to my się mścimy na nich, a oni już od razu nas rozpoznają, wiedzą o co chodzi i napieprzają jak głupi.

Druga sprawa, to strzelanie. Przeciwnicy trafiają w nas bez względu na wszystko, nawet żadnych pocisków nie widać. Do tego biegną prosto na nas, co to ma być? Oni powinni srać po porach, jak komuchy za czasów Ziobry.

 

To chyba tyle złego. Graficzka ładna, ale wymaga solidnej poprawy, bo postaci trochę dziwne są, a animacja chodzenia to jakieś dobre żarty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika ładna, ale pewnie to wiesz. Wydaję mi się, że gra może być świetna, osobiście czuje jej klimat, jeżeli dźwięk pójdzie w parze z grafiką plus efekty specjalnie to będzie super. Powiedz tylko jaki utwór gra ten pianista?

Czy był way out 1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojzi, grafika ładna, ale nie czuć nastroju, który towarzyszy zabijaniu z ukrycia. Za mało krwiste te zgony. Zresztą Flaque wszystko świetnie opisał i w pełni się pod tym podpisuje.

 

Mam nadzieje, że fabuła jest bardziej rozwinięta niż jej opis w zapowiedzi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wszyscy mają trochę wydżebkę.

Na wstępie powiem, że jeśli ma to być zemsta, to gra powinna być efektowna, a nie bieganie i strzelanie. Bardzo przyjemne byłyby przeróżne slow motiony, zbliżenia, latające szczątki, wymyślne animacje śmierci, albo coś w stylu delikatnego ragdolla.

Kolesiowi na fortepianie po rozwaleniu go powinien wypadać mózg, a resztki łba powinny nasączać klawiaturę instrumentu krwią. Przeciwnicy też sądziwni. Niby to my się mścimy na nich, a oni już od razu nas rozpoznają, wiedzą o co chodzi i napieprzają jak głupi.

AD.1 Druga sprawa, to strzelanie. Przeciwnicy trafiają w nas bez względu na wszystko, nawet żadnych pocisków nie widać. Do tego biegną prosto na nas, co to ma być? Oni powinni srać po porach, jak komuchy za czasów Ziobry.

 

To chyba tyle złego. Graficzka ładna, ale wymaga solidnej poprawy, bo postaci trochę dziwne są, a AD.2animacja chodzenia to jakieś dobre żarty!

AD.1Bzdura ! Wystarczy robić uniki od pocisków ( co nie jest tak trudne jak się wydaje ). Niestety , przeciwnicy kierują się systemem jeden za wszystkich , wszyscy za jednego .

AD.2Jesteś pierwszą osobą z testujących , która zwraca na to uwagę .

Wojzi, grafika ładna, ale nie czuć nastroju, który towarzyszy zabijaniu z ukrycia. Za mało krwiste te zgony. Zresztą Flaque wszystko świetnie opisał i w pełni się pod tym podpisuje.

 

Mam nadzieje, że fabuła jest bardziej rozwinięta niż jej opis w zapowiedzi smile.gif.

Jeśli chcesz to zawsze możesz stanąć w cieniu za skrzynia i wybijać przeciwnika . Nie ma opcji żeby się zorientował kto bądź co do niego strzela .

 

PS Wszystkie uwagi dotyczące ulepszenia/usprawnienia rozgrywki mile widziane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi w tym co widzialem najbardziej niepodobala sie widocznosc przeciwnikow. Fajnie ze nie widzieli mnie za skrzynka, ale juz gorzej ze jak tylko wyszedlem zza skrzynki, to mimo ze bylem w naciemniejszym z cieni, i momo ze stali do mnie plecami odrazu wylecieli i zaczeli we mnie pruc. Skoro w grze jest tyle cienia, warto bo to wykorzystac, a to ze widza plecami - licze na zmiane. fajny bylby tez wskazniczek widocznosci jak w thiefie czy splinter cellu (ale to pod warunkiem wprowadzenia opcji "chowania sie w mroku")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...