Skocz do zawartości

Filmy


alwin

Rekomendowane odpowiedzi

Memento

jest jeszcze takie cos jak gajini. Fabule ma taka sama jak memento, tylko od przodu, no i jest to film indyjski wiedc sie nie zdziwcie jak dopakowany glowny bohater (ktory jest w tej wersji prawdziwym dzikiem i terminatorem, kosi wszystkich golymi piesciami) zacznie nagle tanczyc i spiewac. Bledy logiczne pod koniec tez wala po oczach, ale jesli komus podobalo sie memento to powinien z ciekawosci zerknac :)

A ogolnie to polecam fight club bo to najlepszy film jaki widzialem.

a fanom zagubionej autostrady i d. lyncha polecam mullholand drive. Dla mnie jego najlepszy film (z tych co widzialem), z jednej strony nieco bardziej przystepny niz zagubiona autostrada - ale nadal zeby rozkminic o co tak wlasciwie chodzi trzeba porzadnie rozruszac zwoje mozgowe. Ale przy trzecim obejrzeniu wpadlem na taka interpetacje, ktora tak fajnie spojnie wszystko laczy, ze jestem sklonny twierdzic ze to to wersja ktora mial w glowie sam david l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta autostrada niezły burdel mi m głowie narobiła szczerze mówiąc. Niestety na razie raz tylko obejrzałem i do końca osobiście nie rozgryzłem 'co jest pięć' pomijając prywatne przemyślenia Platyny który ma już 'swój film' na ten temat (pozdrowionka B) ), czym się ze mną podzielił i co przeanalizowałem.

mullholand drive jest następny w kolejce.

 

PS Wczoraj skusiłem się na Skyline który ostatnio leciał w kinach, na który to niestety(a może i stety jak się okazało..) nie miałem okazji pójść. Miałem nikłą nadzieję że ogólnie będzie przypominał choć trochę epickiego Dystrykta... Nadzieja matką głupich- takiego gniota dawno nie widziałem :boxed: Interesuję się fantastyką ale takie spierdzielenie tematu.. toż to hańba:/ Centralnie zmusiłem się aby tego szitu nie wyłączyć po kilkunastu minutach. Nie polecam.

 

PS 2 A widzieliście Kalwaria(2004) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było, ale polecam film Siedem Dusz z Willem Smithem. Dla mnie, interesująca i zaskakująca fabuła. Film nasuwający przemyślenia i refleksję na temat ludzkiego życia.

Constantine również polecam, w sumie pierwszy film o takiej tematyce jaki oglądałem. Dobry motyw z Lucyferem, ale nie spoileruje już

 

Marmot: dzisiaj założyłem sobie konto http://www.filmweb.pl/user/Civoxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem Wyspę Tajemnic. To mi chyba alwin polecał o ile pamiętam.

 

Film bardzo dobry. W sam raz jak człowiekowi akurat nie chce się przemęczać mózgownicy, a jednocześnie coś wartego uwagi zobaczyć. Wszystko ładnie podane na talerzu, nie robi z mózgu mielonych, ale wciąż jest dobry. Jak człowiek nie będzie zaprzątał sobie głowy to i zakończenie wyda się zaskakujące. Niestety w rzeczywistości jest raczej przewidywalne. Zrozumiałbym gdyby film powstał 5 lat temu. Ale teraz jak chce się zrobić naprawdę zaskakujące zakończenie to trzeba ostra wysilić mózgownicę. :)

Ale i tak film świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGladalem Kalwarie. Swietny i chory film. Nie wiem czy bardziej swietny czy bardziej chory, w kazdym razie scena jak wiesniaki tancza w bardze - mistrzostwo swiata, kladzie na lopatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zmiażdżyli Windykatorzy. Z początku opowieść o dwójce przyjaciół, którzy po prostu wykonują swoją robotę. Konkretniej - gdy ktoś nie zapłaci za sztuczny organ w ciągu bodajże 84 dni po prostu mu go wycinają. Później żona jednego z nich odkrywa, jak pracuje i odchodzi od niego, wskutek czego postanawia odejść z fachu. Dalej już nie będę spoljerował :) Polecam każdemu, kto lubi filmy akcji z odrobiną humoru. Nie polecam nikomu, kto ma odruchy wymiotne na widok krwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nic, taki uśmiech od ucha do ucha mi się pojawił jak zobaczyłem to nietypowe połączenie elementów różnych :-) .

Ale żeby nie robić offtopu i przy okazji gdy jesteśmy w temacie komunizmu, ZSRR itd., to oglądał może ktoś ten film: http://www.filmweb.pl/film/Stalker-1979-30808 ? Bardzo zaciekawił mnie z opisu i chciałbym w sumie poznać czyjeś opinie na jego temat, o ile ktoś widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który wybiera specyficzną drogę do świętości ujawniając wady i grzechy ludzi bez względu na obowiązujące normy

Fakt, że ostatnio wszędzie widzę Mistrza i Małgorzatę, ale to mi się wybitnie skojarzyło. A opis rzeczywiście ciekawy.

 

A skoro już mi się skojarzyło to może ktoś widział, któryś z seriali "Mistrz i Małgorzata"? Polski albo ruski. I jakąś opinię się może podzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Na zesranie się w panty: Mgła, Lustro(a?) i jeszcze był taki jeden, że chłopak z dziewczyną w zimę w nocy jechali drogą i postanowili pojechać skrótem przez las, ktoś w tym lesie jechał im pod prąd i wjechali w zaspę. Wpadli w jakąś płapkę czasowo-przestrzenną - nie mogli się wydostać. Odkryli dziwne miejsce w lesie i spotkali dziwne istoty (ludzi?), którzy zamrażali i zabijali. Tylko dziewczyna wydostała się jakimś cudem z tej pułapki. Nie pamiętam tytułu :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...