Skocz do zawartości

Nie jedz mojej księżniczki Panie Smoku! v.0.16


Newman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po jakichś 50 próbach nareszcie mi się udało przejść bez błędnie ten poziom :P

Ty stary masochisto, jestem w szoku. Człowieku, jestem pod wrażeniem to jak setne przeczytanie tej samej poezji w poszukiwaniu nieistniejącego sensu, aby tak przechodzić demo gry 50 razy tylko po to aby przejść bez stracenia życia. Masakra. Jak gra będzie gotowa to będziesz jednym z beta testerów i nawet nie warz się odmawiać xD

 

 

HuderLord kox filmik ;D

A co do gry:

Jedna z najlepszych GMclany, nie ma co poprawiać tylko dorabiać nowe poziomy.

Potem na PSP przerobić :)

Dorabiam, dorabiam. Mam narazie wolne więc tworzę, niedługo wrócę na studia i będzie mniej tworzenia... sesja się zbliża powolnym krokiem -.-

 

 

Pozdro Newman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Moje subiektywne uwagi na temat gry:

-Słaba grafa

-Brak featersów

-Prymitywny gameplay

 

2/5

 

 

 

Zanim zostanę ukamieniowany chciałbym zwrócić uwagę na to, że nie każdemu taki retro-styl się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty stary masochisto, jestem w szoku. Człowieku, jestem pod wrażeniem to jak setne przeczytanie tej samej poezji w poszukiwaniu nieistniejącego sensu, aby tak przechodzić demo gry 50 razy tylko po to aby przejść bez stracenia życia. Masakra. Jak gra będzie gotowa to będziesz jednym z beta testerów i nawet nie warz się odmawiać xD

Przesadzasz po prostu wychowałem się na NESie można tak powiedzieć :P A większość nesowych gier były dla hardcorów. Dzisiejsze gry nie dają mi żadnej frajdy z grania, są za łatwe. Twoja gra rzuciła mi wyzwanie to się go podjąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha! No i się wszystko wyjaśniło dzięki temu filmikowi. XD

Bo ja nie spojrzałem wcześniej na czas oczywiście. Nie uwierzycie. U mnie ta gra chodzi dwukrotnie szybciej i dlatego miałem taki problem. Nieraz nie zdążałem się zatrzymać przed przeszkodą i na nią wpadałem. :D W sumie więc niezły jestem, że doszedłem aż do komnaty w 5:50 na filmiku.

To pewnie przez Wine coś nie tak z fps. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zostanę ukamieniowany chciałbym zwrócić uwagę na to, że nie każdemu taki retro-styl się podoba.

zanim cię ukamieniuję chciałbym zwrócić uwagę na to, że nie ocenia się gier, których się nie lubi już z samego założenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
zanim cię ukamieniuję chciałbym zwrócić uwagę na to, że nie ocenia się gier, których się nie lubi już z samego założenia

To czemu tyle gier ma tu poniżej 5 gwiazdek? Skoro się nie podoba to nie oceniać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu tyle gier ma tu poniżej 5 gwiazdek? Skoro się nie podoba to nie oceniać!

bo po prostu nawet ich target uważa je za słabe. ewentualnie tym, którzy wstawiają jedną gwiazdkę, może się nie podobać autor, ilość byków ortograficznych, screenshoty lub cokolwiek innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie masz ciekawszych zajęć niż czepianie się mnie?

Twoje argumenty można sobie o wiadomo co rozbić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje subiektywne uwagi na temat gry:

-Słaba grafa

-Brak featersów

-Prymitywny gameplay

 

2/5

 

 

 

Zanim zostanę ukamieniowany chciałbym zwrócić uwagę na to, że nie każdemu taki retro-styl się podoba.

Spoko, nie ma jeszcze takiej książki która by się każdemu podobała ^^

Zgadza się, nie każdemu się styl podoba i dlatego należy to uszanować. Grunt to mieć własne zdanie.

BTW, wrzuć na uploader na GMC, bo z hotfile ograniczenia są ;/

Zrobione! W pierwszym poście jest link.

Pozdro Newman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umknęły ci drobne szczegóły.

- literówki: 'gilotyna dla gurbasow' oraz 'secoond'

- piła VI powinna być piłą V

- a w pomieszczeniu bez nazwy powinna być piła VI

 

Naprawdę chce ci się wymyślać nazwy wszystkich pomieszczeń? Już teraz widzę że będzie ich ponad 100 jak mapy będą podobnych wielkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umknęły ci drobne szczegóły.

- literówki: 'gilotyna dla gurbasow' oraz 'secoond'

- piła VI powinna być piłą V

- a w pomieszczeniu bez nazwy powinna być piła VI

 

Naprawdę chce ci się wymyślać nazwy wszystkich pomieszczeń? Już teraz widzę że będzie ich ponad 100 jak mapy będą podobnych wielkości.

Stary dzięki, nie poświęcaj tyle czasu na przechodzenie każdej wersji dema, szkoda czasu i życia.

Właśnie nie wiem, chyba zacznę nazywać sektory a nie pomieszczenia. Np. Komnata Tortur to będą te piły od 1 do 3 i kilka innych pomieszczeń, bo cała gra będzie miała pewnie ponad 1000 pomieszczeń to masakra - do tego jeszcze angielskie nazwy itp. itd.

No tak będzie - zbiorę to wszystko w sektory, tylko niektóre pomieszczonka będą miały swoją nazwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem sobie na Windowsie i teraz mam normalne tempo gry. I od razu udało się przejść na 304 punkty z tylko 20 killami. Na dwukrotnym tempie gry to był hardkor, a teraz to mogę stwierdzić, że poziom trudności jest zbyt łatwy. I widzę, że wtedy doszedłem już prawie do końca. Możesz śmiało wprowadzać wymóg przejścia bez killa by coś odblokować (ale proponuję bez wymogu zdobywania diamentów jednocześnie).

 

Można by dać oddzielnie zadanie przejścia bez killa, przejścia zdobywając wszystkie skarby, przejścia w ustalonym czasie oraz przejścia zdobywając określoną ilość punktów. W tym ostatnim liczyła by się bardzo strategia. :P Tylko jakbyś takie coś wprowadził to poziom trudności jest w porządku. Nie trzeba go zwiększać.

Czekam na fulla i zmieniam ocenę na zasłużone 5.

EDIT:

5 killi! I to bardzo głupich bo czasem bez zatrzymanie przełaziłem z komnaty do komnaty i na coś wpadałem głupio. :P

390 punktów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi sektor skończony, mały prezent na nowy rok.



Ja zwijam się jak co roku zresetować aby na nowy rok wszystko dobrze po formacie mózgu działało. Pozdro wszystkim i szczęśliwego nowego roku, nie siedźcie za dużo przy kompie, czytajcie dużo książek i bądźcie zdrowi! I jeszcze zdrowi...



... i zdrowi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...