Skocz do zawartości

Bijatyka


kamil95

Rekomendowane odpowiedzi

wikszzosc z was daje oceny 1 a sami takiej gry by niezrobili rysują w paincie kwadarty i sie cieszą

Czy krytyk filmowy/muzyczny sam tworzy filmy/piosenki? Nie trzeba umieć zrobić coś tak samo, żeby powiedzieć, że jest to do dupy.

 

Ja tam nie mam opinii co do tej gry, bardziej zastrzeżenia co do ortografii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy krytyk filmowy/muzyczny sam tworzy filmy/piosenki? Nie trzeba umieć zrobić coś tak samo, żeby powiedzieć, że jest to do dupy.

 

Ja tam nie mam opinii co do tej gry, bardziej zastrzeżenia co do ortografii.

 

 

tak ale krytyk filmowy zna sie na filmach a nie wy piszecie daremna 1/5 bo porownujecie do gta 4 xD porownajcie do ogolnych gier gm clanu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2xup: twoja gra zapowiada się w porządku, ale zachowujesz się jak dzieciak

Zgodze sie z Kamilem.

Jak by taką zapowiedź zrobił WXE albo inny Borek (bez obrazy) to mało byście sie nie spuścili z zachwytu.

facepalm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Zgodze sie z Kamilem.

Jak by taką zapowiedź zrobił WXE albo inny Borek (bez obrazy) to mało byście sie nie spuścili z zachwytu.

A pamiętasz jak YXE zrobił te czołgi, lub jak Borek zrobił Aliensy? Nie było tak, znaczy część użytkowników oczywiście się w takich sytuacjach próbuje podlizywać, ale na szczeście są też inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Inni - osoby, które chciały ztrollować YXE i Borka dając negatywne komentarze. Swoją drogą, on jest zbyt świeżak, żeby to pamiętać.

Co do czołgów - nie przypominam sobie, aby ktoś mieszał psysia z błotem.

Nie mieszał z błotem, te czołgi po prostu ssały i nikt się nimi nie zachwycał nad wyraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie dołujcie Kamila, Kamil, nie obrażaj się, zrób grafikę samemu i wydaj to demko... po screenach naprawdę ciężko dać jakąś superekstrawypierdziszną ocenę, a nie grafika jest najważniejsza. Olej, że brzydkie (ale postaraj się chociaż) i wydaj to demko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...