Skocz do zawartości

[RPG] Poszukuje ludzi do projektu


mrozik

Rekomendowane odpowiedzi

Fantastic World Online [FWO] - Dynamiczna gra MMORPG 2D z widokiem coś na styl tego http://www.rpgmaker.pl/krypta/rpgxp/rpgxp1.gif w klimacie fantasy gra tworzona bedzie najprawdopodobniej w C++ [sdl/opengl]. W grze min. będzie Quest System, System domków dla graczy, Dodatkowe umiejętności takie jak górnictwo, rybołóstwo, drwalstwo, i wiele, wiele więcej. Klas postaci przypuszczalnie będzie około 4 Wojownik, Łucznik, Mnich oraz Mag. Poszukuje ludzi którzy pomogą mi stworzyć tą grę. A więc tak:

Graficy

* Wiek tutaj jest bez znaczenia

* Umiejętność rysowania pixel artami

* Trochę wolnego czasu co najmniej 30 min. dziennie

* Umiejętność rysowania części uzbrojenia takich jak różnego rodzaju bronie, zbroje, buty, hełmy, amulety/pierścienie, rękawice oraz postaci

* Sumienność i umiejętność wykonywania poleceń

* Trochę wyobraźni

&

Obowiązki

* Tworzenie grafik przedmiotów i postaci oraz czasami różnego rodzaju obrazków do gry

* Odpowiedzialność za estetykę przedmiotów oraz postaci

* Trochę własnego wkładu w grę

 

Pisarze

* Wiek tutaj jest bez znaczenia

* Trochę wyobraźni

* Sumienność i umiejętność wykonywania poleceń

* Umiejętność pisania piękną polszczyzną

&

Obowiązki

* Pisanie questów & dialogów & eventów

* Pisanie opisów, efektów oraz cen do przedmiotów

* Pisanie fabuły gry

 

Programisci

* Wiek tutaj jest bez znaczenia

* Umiejętność tworzenia gier

* Trochę wolnego czasu co najmniej 30 min. dziennie

* Znajomość języka c++

* Sumienność i umiejętność wykonywania poleceń

* Trochę wyobraźni

&

Obowiązki

* Pisanie gry

* Odpowiedzialność za estetykę gry

* Trochę własnego wkładu w grę

 

Aktualny team:

-Steckel (programista)

-Dev(programista)

-Mrozik95 (grafik/pomysłodawca/głowa drużyny)

-Nefi (grafik)

Zapraszam na forum projektu ,rozruszajcie je http://mmorpgproject.mojeforum.net/index.php !!

 

Jeśli sądzisz ze jesteś dobry na jakąś pozycje w team'ie napisz ! GG : 12353266, lub też ślij PM !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe umiejętności takie jak górnictwo, rybołóstwo, drwalstwo, i wiele, wiele więcej.

Pachnie Ultimą Online. Za to powinieneś się smażyć w piekle. Kolejny durnowaty projekt, który nie ma żadnej przyszłości. :construction:

 

Zapraszam na forum projektu ,rozruszajcie je http://mmorpgproject.mojeforum.net/index.php !!

Serwer na którym stoi forum (mojeforum) oraz liczba reklam na niej wyświetlanych potwierdza jedynie fakt, że ten projekt nie ma szans wypalić. :]

 

Edit. ANtY :: Oops, rozkojarzony jestem :nuke:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Takiego projektu nie robi się w pośpiechu, a tym bardziej zapowiedzi, prezentacji. :kicking:

Przecież to nie on pisał -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 4 klasy to troche mało moim zdaniem, chyba, że będą mieć bardzo robudowane drogi rowoju.

Reklamy na forum są ochydne. Koniecze zacznij od przeniesienia forum na jakiś inny serwer.

Jeśli zamierzasz kolnować Ultime albo Tibie to możesz dać sobie od razu spokój, bo raczej nie znajdziesz nikogo, kto by chciał grać w kiepskiego klona kiepskich gier. Po drugie, jeśli grafika będzie wzorowana na tym screenie, którego podałeś, to możesz być pewien, że mnie w tej grze nigdy mnie nie ujżysz, bo uważam, że grafika z RPG Makera jest ochydna i nieklimatyczna.

Tak poza tym, życzę powodzenia w projekcie i żeby wyszła z tego dobra gra, choć wątpie czy, projekt przetrwa przez tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bo raczej nie znajdziesz nikogo, kto by chciał grać w kiepskiego klona kiepskich gier.

Ultima, kiepską grą? Zaczynam za bardzo podchodzić emocjonalnie do takich ściem jak Ty piszesz *pluje w kierunku Smok'a*. Patrz za siebie, w szkole, na ulicy. :hitler:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: Mnie Ultima jakoś niespecjalnie przypadła do gustu. Połączenie gry z kiepską oprawą audio-wizualną i wysokim abonamentem jakoś mnie do niej nie zachęciło, a okres 14 dni triala, nie pozwolił mi odnaleźć w tej grze niczego na tyle porywającego by wnią dalej grać. :hmmm: Każdy ma własne zdanie i własne upodobania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ultimie może nie było super grafiki, ale w przeciwieństwie do obecnych mmo nie polegała na grindzie i questowaniu. Tam gracze tworzyli wszystkie przedmioty i ogólnie całą grę, mało kto faktycznie był wojownikiem i zabijał potwory, bo to się nie opłacało. Teraz takiego czegoś już nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...