Skocz do zawartości

Zablokowane Sadam Studio


Ajot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w temacie poświęconym w całości Sadam Studio, czyli jednoosobowego, teamu, który mógłby się nazywać Sadam Games, Gry Sadam'a, czy choćby Sadam:). Co mnie zainspirowało do utworzenia takiego tematu? W pewnym stopniu było to stworzenie ( Na reszczcie ( Patrysław – Mój word nie rozpoznaje tego słowa xD) ) mojej strony którą znajdziecie pod adresem: www.sadamstudio.aq.pl A teraz może trochę nowości :

 

:excl: 1. - Strona. Powstała jak zapewne widać i więcej na ten temat rozwodzić się nie będę:)

 

:excl: 2. - Gra, czyli napiszę wam pierwszym na temat mojego nowego projektu. W sumie, to dopiero dziś go zacząłem robić i zbyt dużo nie zrobiłem;) (Zaraz na początku przeszkodziło mi rysowanie Yeti, dla Marmota ;) ), Projekt będzie nawiązywał to przeróżnych dat, od prehistorii, poprzez średniowiecze, 20 wiek, aż do czasów robotów i innego metalicznego plugastwa :P . Ogólna fabuła gry: Żyjesz, więc biegnij i rozpierniczaj wrogów B) . Ogólnie gra będzie składać się z 4 światów każdy po 5 lvl. Będziemy mogli zdobywać nowe ataki, umiejętności, jak i bronie. czy pancerze. Na dzień dzisiejszy mogę oświadczyć, że zrobione jest ok. 0.02 %, ale jutro może być już dużo więcej ;) .

 

No i to raczej wszystko. Można wręcz rzec, że ten temat jest identyczny, jak ten o Beaver Interactive (dużymi literami synku :P - Patrysław) poza 1 rzeczą:

 

Ja wam nie dam nabić sobie postów! Buahaha (i jeszcze huhahihi :D - sorry, nie mogłem się oprzeć) ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny layout stronki, tylko troche tam narazie ubogo.

 

Jeśli twój Word podkreślił na czerwono (uznał za błąd) słowo "nareszcie", to masz jakąś dziwną wersję. :D

 

Sadam Studio zajmuje się przede wszystkim tworzeniem gier, więc chyba jednak ten temat powinien się znaleźć w kategorii "Ogólnie na temat tworzenia gier". B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli twój Word podkreślił na czerwono (uznał za błąd) słowo "nareszcie", to masz jakąś dziwną wersję.
Aaaa... To to się tak pisze. :rolleyes:

Całkiem fajny layout stronki, tylko troche tam narazie ubogo.
Już nieługo, powiadam ci, już niedługo. :)
Sadam Studio zajmuje się przede wszystkim tworzeniem gier, więc chyba jednak ten temat powinien się znaleźć w kategorii "Ogólnie na temat tworzenia gier". 
Zdecydowałem się że przeniosę. :P

 

Ps. Ranma ta emotoikona - :P podległa chyba zbyt dużej kompresji :) (czy tylko mi się tak zdaje ?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...