Skocz do zawartości

Turris (v1.07)


Uzjel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 175
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jest jedna bardzo wkurzająca rzecz, czemu przy każdym najmniejszym updacie muszę pobierać całego 19megowego exeka?

 

No niestety wszystkie muzyki są upakowane do exeka... Jak znajdę czas to to naprawię.

 

Dzień 92:

 

___________________________________________
ERROR in
action number 1
of  Step Event
for object obj_mbit_pocisk2:

Error in code at line 11:
   if !instance_exists(near) { near = instance_find(ENEMY,irandom(instance_number(ENEMY))); }
                       ^
at position 22: Unknown variable near

 

Klikam ignore, błąd występuje nadal. Nie mogę ukończyć gry

 

Oki. Dziękuję. W następnej wersji powinno zniknąć.

 

 

Koniecznie musisz dorobić menu pauzy, bo wkurzające jest jak z jakiegoś powodu nie możesz przejść dnia i musisz ubijać proces gierki żeby ją wyłączyć.

 

Jest błąd z tym menu pauzy. To też poprawie.

 

 

Myślałem, że gra będzie lepsza :/

A tutaj prawie z dnia na dzień to samo... przydało by się więcej zdarzeń (jak np. z tym olbrzymem czy czymś tam). Ale tak to nawet źle nie jest, no ale mówię, spodziewałem się czegoś lepszego :P

 

Najwyraźniej za mało zagrałeś.

 

 

mimo przeszkód o godz.20:48 dnia 28.092010r przeszedłem grę Turris. Yeeeeeeeeeees

 

Gratulację :)

 

Wieży z gryfami nie da się budować :/

 

Da się. od 12, albo wyższego piętra piętra z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
No niestety wszystkie muzyki są upakowane do exeka... Jak znajdę czas to to naprawię.

 

 

 

Oki. Dziękuję. W następnej wersji powinno zniknąć.

 

 

 

 

Jest błąd z tym menu pauzy. To też poprawie.

 

 

 

 

Najwyraźniej za mało zagrałeś.

 

 

 

 

Gratulację :)

 

 

 

Da się. od 12, albo wyższego piętra piętra z tego co pamiętam.

 

To przydałaby się informacja w opisie budowli o tym, chociaż wydaje mi się, że mam 12 pięter. Sprawdzę później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Jak byś mógł podesłać plik zapisu z tą dziwną anomalią.

 

A twoja wieża jest za mała. Ale cholera faktycznie nie masz już szans na zbudowanie gniazd... Cholera. Co teraz z tym zrobić ?

Dorobić budowanie od konkretnego piętra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się przejść dzień 93: wypuszczasz wszystkie gryfy; wypuszczasz palladyny w prawo; odchodzisz od kompa na pół godz. ja tak robię i wtedy wszystko jest ok

 

Ja mam 13 pięter (nie licząc wieży łucznika) i dupa. Nie moge budować żadnych gryfów

 

 

@Uziel

 

Proszę: icon11.gifhttps://gmclan.org/up6105_3_save.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pod każdym względem gra jest super. Grafika jest niezła, muzyka pasuje, gra się ciekawie.

Błędów nie wykryłem poza jednym:

Po wyjściu z gry wyświetla się Windowsowy komunikat: Program Strategy Tower Defence przestał działać. No to biore Zakończ program. No i czasami wyświetla się jakiś komunikat błędu, ale to bardzo żadko.

EDIT: Pliku z błędami u mnie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Wolę normalny bełt. (bo tańszy)

 

?

 

EDIT:

Ok, już wiem po co ten niszczyciel ptaków.

Usuwa ptaki, które latają naokoło wieży.

Myślałem, że jak go zbuduje to będę mógł wieże gryfów budować, ale straciłem kase tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzjel coś mówił o czymś od 90 dnia. Zaczekaj :>

 

Dobrze gada.

 

Czy zostaną dorobione w informacjach o budynkach ceny? Bo kiedy mam wszystko kupione i nie pamiętam ile coś kosztuje to jest klapa. :)

 

Ale po co ?

 

Dziś powinna pojawić się większa aktualizacja, która wyeliminuje wszystkie wymienione przez was błędy.

Przy okazji zmieni się trochę wygląd i kolorystyka czcionek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie chce mi się pobierać, może później (jutro, za 3 dni, za tydzień?). Przejdę więc do tego, co widać na screenie.

 

Łączenia wież paskudne. Wieże cieniowane niezależnie od źródła światła. Same wieże też cudem piękności nie są. Cienia (choćby szczątkowego) brak.

Cieniowania może bym nie zrobił, wyglądu wież nie zmieniałbym, jeśli styl grafiki tego wymaga, ale łączeń i braku choćby ciemnienia terenu pod wieżą nie daruję.

 

Ikony ładne, czcionka pasująca, drzewka prześliczne (ale znowu - brak cienia).

Z kolei ludziki niezgrabne, a śnieg bierze się znikąd.

 

Grafikę (ze screena w 1st poście (poscie? postcie?)) oceniam na 3+, a grę ocenię po zagraniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Na razie nie chce mi się pobierać, może później (jutro, za 3 dni, za tydzień?). Przejdę więc do tego, co widać na screenie.

 

Łączenia wież paskudne. Wieże cieniowane niezależnie od źródła światła. Same wieże też cudem piękności nie są. Cienia (choćby szczątkowego) brak.

Cieniowania może bym nie zrobił, wyglądu wież nie zmieniałbym, jeśli styl grafiki tego wymaga, ale łączeń i braku choćby ciemnienia terenu pod wieżą nie daruję.

 

Ikony ładne, czcionka pasująca, drzewka prześliczne (ale znowu - brak cienia).

Z kolei ludziki niezgrabne, a śnieg bierze się znikąd.

 

Grafikę (ze screena w 1st poście (poscie? postcie?)) oceniam na 3+, a grę ocenię po zagraniu.

Cholercia, uzjel uciekaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja 1.03 !

 

Dodano:

- Nowy rodzaj i kolorystyka czcionki

- Nowe ustawienia w opcjach: Dźwięk oraz Muzyka

Naprawione błędy:

- Poprawiono wszystkie teksty

- Można już włączyć pauzę po godzinie 21.00

- mniejsze i większe bugi

 

UWAGA! Dźwięki i muzykę należy ustawić w opcjach jeżeli gra była aktualizowana z wersji 1.02!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co ?

Jak to po co. Jak chcę zobaczyć cenę klikając na budynek to pisze, że nie można wybudować tego typu budynku, bo już został wybudowany. A jak chcę sobie przypomnieć, co ile kosztowało to sobie nie przypomnę, bo podczas kupowania tylko musiałem to pamiętać. Drobne niedociągnięcie. Najlepiej aby pisało od razu klikając na budynek w menu budowania. W większości gier można sprawdzić cenę po wybudowaniu.

 

Można już włączyć pauzę po godzinie 21.00

Bardzo wkurzające to było. Dobrze, ze to poprawiłeś. :thumbsup:

 

EDIT:

Znalazłem megabuga! Jak się robi pauzę lub dostaje jakąś wiadomość, a przed tym wystrzeli się bełt to on spada podczas pauzy lub czytania wiadomości (bardzo powoli). Dzięki temu jak za wysoko się wystrzeli to można włączyć pauzę i poczekać aż trochę spadnie.

Jak wyłączę pauzę to on leci na dół. Zamiast np. do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

Znalazłem megabuga! Jak się robi pauzę lub dostaje jakąś wiadomość, a przed tym wystrzeli się bełt to on spada podczas pauzy lub czytania wiadomości (bardzo powoli). Dzięki temu jak za wysoko się wystrzeli to można włączyć pauzę i poczekać aż trochę spadnie.

Jak wyłączę pauzę to on leci na dół. Zamiast np. do góry.

 

Cholerka. Za późno przeczytałem. W następnej wersji bug zostanie poprawiony.

 

Wyszła mała aktualizacja 1.03b

 

Przy okazji postaram się aby następna wersja była ostatnią ważącą prawie 20MB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...