Skocz do zawartości

Red Laser


Lordis

Rekomendowane odpowiedzi

Red Laser

 

 

 

Tytuł: Red Laser

 

Gatunek: Zręcznościowa

 

Opis:

 

Gra stworzona z myślą grania np. w szkole na informatyce.

Szybka, nie trudna, przyjemna to są jej atuty w prost idealna na nudne lekcje.

Gra polega na dotarciu do flagi na końcu mapy.

Musimy skakać nad kolcami, przepaściami itd.

Do tego by nie było za nudno goni nas laser który anihiluje wszystko na swojej drodze z graczem włącznie.

W rozgrywce jest mierzony czas i po przejściu całego trybu otrzymamy medal odpowiedni do uzyskanego czasu.

Są dwa tryby gry "Normal" i "Hardcore" różni się tym, że w trybie normalnym są przedewszystkim chackpointy w przeciwieństwie do trybu Hardcore.

Kolejnym ułatwieniem w trybie Normal jest mała prędkość lasera co daje czas na zastanowienie sie albo rozbieg by przeskoczyc dużą przepaść.

W trybie Hardcore laser siedzi nam na ogonie wiec trzeba biec bez zastanowienia bo chwila nieuwagi i już jesteśmy usmażeni.

 

Gra wyjdzie niebawem planuje wydac pełną wersje 13.09.2010 r. (w poniedziałek).

 

Planuje zrobić:

-działka automatyczne

-miny

-tarcze ochronną

-ruchome platformy

-dodac odpowiedni podkład muzyczny

-zrobic po 6 map do każdego trybu

-pare innych rzeczy

 

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Kreli

Fabuła:
Kreli

Grafika:
Kreli

Muzyka:
Kreli

Screeny:

 

 

1.

ss1.png

 

2.

ss3.png

 

3.

ss2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wygląda źle, ale od razu pomyślałem: N.

i od razu przypomniałem sobie, jak zarzucałeś mi brak oryginalności. (nie żebym był oryginalny, ale uznaję to za dziwne, tym bardziej, że wcześniej robiłeś tę grę o kablach, która też była bazowana ;p)

 

poza tym, menu nie pasuje stylem do rozgrywki

masz to 3/5 i rób pełną wersję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze ? nie wiem nawet o co wam chodzi z tym MMM? to jakaś gra? chyba ta co kiedyś w telewizji pokazywali ze po takim kółku ziomek biegal i tam tez byl taki czerwony pasek?

 

wiec powiem zam ze to nie jest zadna kopia. na początku zamiast lasera miala być fala wody ale ze mialem problem ze zrobieniem animacji tej fali stwierdzilem ze dam cos innego i dalem linie którą z czasem przerobiłem na laser. i jakies MMM nie ma nic wspólnego z tą grą.

 

Przyznam się wam wzorowałem sie wyglądem bohareta z gry N-game i tylko z tamtej gry zgalialem.

Pewnie i tak będą tacy co dalej będą sie upierać ze to jest kopia mmm czy czegos tam xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nie ważne jak się postarasz, dla ludzi to będzie kopia MMM, chyba że zrobisz to w ładnych kolorach, a nie czarno-szarym.

Nie uogólniaj, bo dla mnie nie będzie na przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wiadomo data premiery GTA 4 była przesuwana 3-4 razy, a nad nią pracowało setki osób. Co prawda Red Laser to nie GTA 4 ale chciałem powiedzieć że wielcy też się spóźniają. W osoby tworzący w GM mają jeszcze ciężej bo robią to w wolnym czasie i ciężko jest stwierdzić co będzie się robić za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...