Skocz do zawartości

Zablokowane GMClan RPG


krzysio664

Rekomendowane odpowiedzi

a, to. ale to nie soulland, to mial byc prolog do niego, taka single, ale czeka az skoczne middle (ktore czeka az skoncze jedna robotke na 2 tygodnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

yxe, czemu usnąłeś mój post, gdzie pytałem co z drugą wersją tanków (multiplayer z mechami)?

 

 

No i ten screen jednak nie był ingame tak jak mówiłem, pozdro. Podstawienie innej grafy pod przkład z animacją szkieletową nie jest zbyt wielkim osiągnięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, ja nic nie usuwałem - od kilku godzin zajęty jestem czym innym O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dziwne, albo ktoś inny(raczej nie) albo mi się przewidziało, że postowałem o.O. Sorry w takim razie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
animacje szkieletową pisałeś sam? czy to przykład ze strony? bo jakoś bardzo podobne są

zmodyfikowana, czyli podmienił grafe, zresztą zdekompiluj sobie i porównaj kod to się dowiesz na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmodyfikowana, czyli podmienił grafe, zresztą zdekompiluj sobie i porównaj kod to się dowiesz na 100%

 

nie zajmuje sie dekompilacją, zreszta nie mam po co, ani mnie to nic nie nauczy, a ze to przykład to widac od razu

 

 

@krzysio napisz swoj skrypt, bedzie oryginalniej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o tych tankach tyle, że multi z mechami to zapomniał pan? :(

O ANtY znalazłem twojego posta // jakby co to post ma numer 81

 

A co do tego co pokazujesz krzysio664 to uważam że za wcześnie wstawiłeś zapowiedź ten silnik taki skromny i nic jeśli to prawda co mówią koledzy wyżej nie jest twoje poza grafiką ale avka można szybko ściągnąć teksturki też i spodziewałem się że będzie się w tej grze nawalać klawiaturą a nie mieczem jak we zwykłej grze. Czary np. mogłyby być takie że pojawia się czarny ekran bohater na wierzchu i wszędzie latają zera i jedynki (mógłbyś to zastosować do np. teleportu albo czaru który zabiera Ci mnóstwo mana i niszczy wszystkich wrogów w twoim otoczeniu. Noo ale cóż widać przeliczyłem się i jedyną rzeczą którą będzie różnić tą grę od zwykłego rpg będą te avatary zamiast ciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to noob...nie potrafi :) Tak samo nie podoła z projektem...

Jak ja jestem noobem i nic nie potrafię to zobaczymy co ty wykombinujesz...

 

Noo ale cóż widać przeliczyłem się i jedyną rzeczą którą będzie różnić tą grę od zwykłego rpg będą te avatary zamiast ciał.

No to jak niczym się nie różni to idź nawalać w almore/inną rpg

 

Dodałem parę rzeczy do silnika i nie przypomina już przykładu, ale jeżeli macie mnie i grę dalej obrażać to czekajcie sobie na premierę.

 

Temat zamknięty, kiedy gra będzie zrobiona to pojawi się w gotowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...