Skocz do zawartości

Rycerze itp


Sev69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Szukam chętnych do narysowania rycerz i jego czterech animacji,ruchu,ataku mieczem,obrony tarczą i jak se chłop stoi :) .Widok ma być z boku,jak w grach platformowych.Maksymalne wymiary to 60x60 a minimalne 50x50.Chciałbym by był zarazem prosty,jak i najbardziej podobny do tego poniżej,z którego proszę się wzorować.Nie musi być wycieniowany i mega szczegółowy.Oczywiście dla autora miejsce w creditsach.

knight.jpg

 

O w mordę,zapomniałem o jeszcze dwóch animacjach,odrzutu po ciosie przeciwnika i śmierci(upada na ziemie i wykrwawia się).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rycerz nie jest mój,znalazłem w internecie.Nie doczytaliście posta,ja nie chce animować tego rycerza którego wstawiłem,tylko nowego narysowanego na podstawie tego umieszczonego.Wątpię że narysuje sobie sam te animacje bo zrobienie kreskowego ludzika zajmuje mi pół godziny.Dlatego miałem nadzieje że znajdzie się chętny do stworzenia grafiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na przykład się nie znam na robieniu obrazków, za to moge ci podpowiedzieć: PIVOT! robisz sobie ręce nogi, zbroje hełmy i co tam chcesz w np.: paincie w jednym okienku, kopiujesz i wklejasz do drugiego tak, żeby wyszła kolejna klatka, zapisujesz klatke, i wczytujesz w pivocie jak tło. wywalasz stickmana i dajesz nastepna klatka. I tak pare razy, aż ci wyjdzie animacja... Tą z kolei zapisujesz jako *.gif, wczytujesz w GM-mie i masz animację ryca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...