Skocz do zawartości

StarLine


bluks

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: StarLine

 

Gatunek: program game draw/edytor (jeżeli znacie lepsze sformułowanie proszę pisać)

 

Opis: Jak chyba większość userów na tym forum w wieku szkolnym mam w szkole prace z Logo Mocją/Logo Imagine jednak jego wadą jest to że w wersji demo nie mam możliwość zapisu swojej pracy więc wszystko co zrobimy jest kasowane (Tak straciłem kilka szóstek), więc postanowiłem zrobić coś podobnego tylko że z pełnymi możliwościami programu za darmo i do tego dorzucę trochę własnej inwencji i cząstki GM dzięki czemu będzie można w nim robić gierki bo w prostym do zrozumienia kodzie po polsku z polską dokumentacją i jego szczególną zaletą będzie to że nie będzie trzeba za każdym razem kompilować gry aby ją sprawdzić a funkcje będą sprawdzane i dodawane w czasie rzeczywistym. Będzie też oś czasu na której będzie można pracować aby wszystko miało swoje miejsce w czasie a ustawianie obiektów będzie ala 3D tylko w 2D (obracanie obiektów przenoszenie, skalowanie bez skryptu itd.)

 

 

Autorzy: Zespuł 3BlueX

Programowanie:
Zespuł 3BlueX

 

Fabuła:
Zespuł 3BlueX

Grafika:
Zespuł 3BlueX

Muzyka:
Zespuł 3BlueX

+ pomoc przy małych problemach z rejestrem

TheMarcQ

YXE (PsichiX)

Makary155

Screeny:

Okienko ładowania oczywiście do zmiany.

beztytuu44.png

beztytuu45r.png

beztytuu46v.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie umie procedury do notatnika wkleić to tak się ma że się szósteczki traci. Jak jesteś za leniwy to jakieś 2 lata temu wyszła wersja Imagine Lite w której jest możliwość zapisu do pliku txt a potem wczytanie go albo jeśli w szkole jest pełna wersja wklejasz w wiersz i masz wszystkie procedury nie wiem jaki w tym problem. Ale cóż chce Ci się robić to rób chętnie zobaczę co Ci z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...