Skocz do zawartości

Zablokowane BACK2 screeny - now, demo - soon come;)


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Two or Three!

 

BTW. Co będziesz robił gdy skończysz Back2-DaGame???

Hmmm myślałem o RPGu w jakimś mrocznym cyberpunkowym świecie, albo o platformówie w klimatach Redneck Rampage. JEszcze sie zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm chyba troche zbyt optymistycznie podszedłęm do daty premiery BACK2 bo jak widać już w tym momencie jestem ze 2 dni w plecy. No ale po prostu stwierdziłem że czegośw grze brakuje i szybko doszedłem czego - a więc Bossa gry którego oczywiście trzeba dorobić :) Zapodam jeszcze małe podsumowanie co w grze będzie:

 

50-rodzajów przeciwników, jeśli dobrze policzyłem :)

80% przeciwników pojawia się w grze tylko 1 raz.

7-bossów - chociaż ciężko powiedziec uczciwie, bo niektórych z ww przeciwników też na upartego można zaliczyć pod bossów

14-broni (5 do strzelania, 1 do wysadzania i 8 do walki wręcz :)

7-misji

prawie 2 godziny grania

Prawdopodobnie 3 zakończenia (nie wiem czy tak bedzie, ale takie sa plany :)

 

W tym momencie nie wiem kiedy gre skończe bo do głowy wpada coraz więcej pomysłów co tu jeszcze dodać i aż szkoda by było ich nie wykorzystać. W każdym razie już bardzo niedługo gierka spustoszy lekko wasze dyki twarde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak prace nad gra?

Zmien sygne bo dajesz ludziom zludna nadzieje :)

e tam, 99% gry jest faktycznie zrobione, tylko data premiery troche sie średnio zgadza. Wiecie jak ciężko zrobić tego ostatniego procenta? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propaganja: daj tą grę nam żeby nas czymś zająć, w tym czasie dorobisz to i owo i dasz update'a.

Po co? :P

Bez sensu demko było a wersji prawie skończonej nie ma sensu dawać. Pozatym co to za radocha z przejścia gry która jeszcze outra nie ma? Nie ma ta łatwo trzeba być cierpliwym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze musze wam skończyć tą gierkę, ile można czekać :D chciałem jeszcze muzyczke podmienić z jungli na nagrywki jak z kumplem na bębnach gramy, ale z przyczyn technicznych nie wiem czy zdążymy to nagrać. No ale oka postaram się pospieszyć :) Nienawidze robić koncówek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mowiac juz powaznie, powaznie na kiedy planujesz premiere?

 

Wiesz, jak sie nie pospieszysz to bede szybszy i zabiore ci palme pierwszenstwa :lol: :happy: (joke)

hmm wole nie mówić kiedy bo znowu nie zdąrze i będzie lipa. Po prostu często coś mnie natchnie i postanawiam coś nowego dodać przez co data sie opóźnia. Nie wiem ile razy mnie jeszcze przed końcem natchni więc nie wiem kiedy premiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miała być 4-tego a jest 10-ty lol to kiedy wyjdzie?

Bez paniki, będzie później - będzie lepsze. A myśle że będzie lepiej jak będzie lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: Gierka będzie na uploaderze prawdopodobnie jutro, jeśli dobrze pójdzie to jeszcze dzisiaj ale w godzinach raczej późnowieczornych, ok 23-24. Jeśli pójdzie bardzo źle to będzie pojutrze, ale to najmniej prawdopodobna wersja. W każdym razie gierki do zrobienia zostało już naprawdę bardzo mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...