Skocz do zawartości

HARLEY 2


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: HARLEY 2

 

Gatunek: Bijatyka

 

Opis: Eustachy Motyka, szef ruskiej mafii paliwowej, wyszedł ze szpitala po złamaniu szczęki, które miał dzięki pięści Harley'a. Eustachy, chcąc zemsty, wysłał swoich sługusów by dali porządny wycisk naszemu bohaterowi. Harley, stwierdził, że skoro Motyka znowu do niego zaczyna, trzeba będzie mu dać po raz kolejny nauczkę.

 

Sterowanie:

A- uderzanie w lewo

S- uderzanie w prawo

Z- rzut granatem w lewo

X- rzut granatem w prawo

Strzalki= poruszanie sie

 

Download: https://gmclan.org/up6105_4_harley2.html

Rozmiar pliku: tak ze 14 mega

 

Screeny:

https://gmclan.org/up6105_5_111111.html

https://gmclan.org/up6105_5_2222222222.html

 

ODRAZU MÓWIĘ: GRAFIKI NIE ZMIENIĘ (STYL JEST ZAMIERZONY). JAK KTOŚ BĘDZIE GRAŁ BEZ DŹWIĘKU NIECH NIE OCENIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, gra nie jest demem, tylko skończoną produkcją, bo raczej nikt nie dotrwa do końca, bo ubijanie latających ludków dwoma ciosami szybko się nudzi :) Ale zanim to nastąpiło, grało się nawet fajnie, różnorodni wrogowie, ładna grafa itp. ale jeden cios to "trochę" mało, jak na bijatykę.

 

Grafika: 7/10 (bo lubię retro, ale trochę za mało urozmaicona)

Audio: - (muzyka świetna, ale nie twoja, więc nie oceniam. Teksty Duka lecą trochę za często)

Fabuła: 4/10 (oklepane jak moda na sukces i gra do niej nie nawiązuje, ale podobno w pełnej wersji ma się to zmienić, więc narazie zostaje)

Gejmplej: 6/10 (fajna, ale nie przykuwa)

 

Ogółem: 7 + 4 + 6 x (skomplikowane działania matematyczne) = 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... jak przedmówca powiedział, za mało ciosów. Dodaj "superextrahiperwypasione kombosy" i będzie spoko. Za całokształt dałbym... 4/10 (graficznie - nie mój gust i mało ciosów. Dodaj jeszcze z 2 ciosy i kombosy to dostaniesz 5 :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień wreszcie avatar i sygne na inną niż moja, bo jakiś admin poziomu "low" usunal przez to moja wypowiedz z tego tematu.

Ewentualnie wiedzial ze to ja i jest jeszcze bardziej low, bo uznal moja wypowiedz za kpiny.

 

Udalo mi sie ukonczyc gre. Fajna zabawe mozna miec z tluczenia sie jak sie polaczy ze soba Zwykle bicie, skakanie i rzucanie granatami gdzie popadnie, wtedy Nasz styl walki wyglada... profesjonalnie : D.

Gracze blokuja sie na zwłokach zabitych gości, zaś ten gość w czerwonych gaciach po śmierci zmienia sprit na taki jak ma kazdy pozostaly. Kolizje dało się zrobić dokładniej, nieważnie co powiesz.

 

Grafika jako "styl graficzny" jest ładna, jeśli jednak chodzi o całość, to gracz odstaje od reszty. Pozostałe obiekty w grze są wygładzone, a gracz nie.

 

trója

 

Edit:

What The fuck?

Jakim cudem mój post został napisany przez I am The Law?

Dopiero teraz zauważyłem.

Kurde, co do...

Ja pier***e, widzicie to ludzie? Napisałęm to dzisiaj o 3 nad ranem a pisze że wczoraj napisał to autor gry.

 

Może po prostu coś się skrzaczyło i nadpisało jego post moim...

Albo robi ktos sobie ze mnie jaja i skopiowal moj post do posta i am law'a i moj usunal.

Just mindfuck, panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Raczej to drugie, bo widziałem jak były te dwa posty na raz (najpierw twój) i w tym iamthelawa było coś innego, ale nie pamiętam dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

610 punktów

 

animacje do dupy, czerwony po śmierci w zwykłego się zamienia, skopane kolizje (a szczególnie jak podskakujesz)

a reszta w porządku, fajnie gada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...