Skocz do zawartości

Magnetix


Wezyr

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Magnetix

 

 

Gatunek: zręcznościowa?

 

 

Opis: A więc w grze poruszamy się magnetyczną kulką która może się namagnesować aby zostać przyciągniętą przez inne magnesy. Musimy tak nią sterować aby dostać się do teleportu i przejść do kolejnego poziomu. Mam nadzieję, że się spodoba no i proszę o oceny.

 

 

Screeny:

bez_tytu_u.jpgbez_tytu_u1.jpg

 

 

DOWNLOAD: NAJNOWSZA WERSJA

 

Stara wersja

Starsza wersja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No powiem ci, że gra jest naprawdę warta uwagi!

Ściągnąłem i się nie zawiodłem, nie mogę przejść jednego lvla, trudny skubany! Ale gry nie wyrzucam, bo jeszcze zagram :)

Co tu mówić, graficznie może nie jest ekstra a muzyka po jakimś czasie zaczyna nudzić ale pomysł jest naprawdę ciekawy!

POLECAM!

solidne 4/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwale bo przeszedłem całą , ale zakończenie słabe, bo wychodzi napis:'game over' na czarnym tle, tak jakbym przegrał a nie wygrał. Poza tym gra fajna wciągnąłem się i nie mogłem oderwać, grafika jak dla mnie jest okej,muzyka również nie jest zła, zgadzam się z panem wyżej gra godna uwagi.

 

+4/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się gra średnio spodobała. muzyka jeszcze bardziej wkurzająca niż w World Blocks. pomysł niby ok, ale denerwowało mnie cholernie ciężkie sterowanie. gra nie dla mnie. ;p fizyka w porządku. daję 3/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, muzykiem to ja nie jestem więc było mnie stać tylko na takie coś, a zakończenie- to jest demko więc chciałem na razie pokazać tylko ogólny zarys gry i końcówkę zrobiłem na szybko. Na razie problemem dla mnie jest brak pomysłów na poziomy.

 

Edit:

aha, no i grafiki zmieniać nie planuje ale dodam jakieś nowe jako backgroundy (jakieś skały, pęknięcia,...) żeby była bardziej urozmaicona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej podobająca mi się gra na gmclanie jesteś spoko gościu to nie żaden amatorski projekt jest spoko na serio wciągnęła mnie :D jak żadna inna :D 5/5 jak byś grafikę poprawił na inną to by była na prawdę według mnie najlepsza gra na gmclanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna gra ;), warta polecenia :). Mi akurat grafika nie przeszkadza, pasuje do tej gry :), muzyka z czasem denerwuje ale w opcjach można ją całkowicie ściszyć i grać przy swojej ulubionej muzyce :). Tak pomyślałem, że fajnie by było gdyby można było zobaczyć mini mapkę każdego poziomu, dzięki temu każdy mógłby sobie wszystko rozplanować :), ale to tylko takie moje widzimisię.. :)

Podsumowując:

Fajna, nie przebajerowana gra ale naprawdę godna uwagi ;) polecam i czekam na pełną ;). 4/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie muzyka to porażka, a gra jest bardzo przyjemna, lecz levca z tymi trzema górami i u góry szpikulcami nie umiałem przejśc :D trochę dziwne sterowanie ale oryginalne ;]

 

Jak chcesz to mogę ci troche poprawić muzykę do gry, dodać fajne efekty ;)

 

A ty popraw grafikę i zrób jakieś efekty secjalne tej grafy jak np. iskry od kulki i jak kulka się magnetyzuje to się nagrzewa i jak sie za mocno nagrzeje to życie uchodzi i deat i game over :D

 

pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie wiesz jak efekty specjalne poprawiają przyjemnośc gry ;)

 

Moje propozycje :

 

-w menu zrób że spada kilka kulek o wyglądzie gracza, odbija sie jak piłka kilka razy, opadaja i leżą w bezruchu 2-3 sek. na "podłodze" a następnie podłoga sie usuwa i kulki spadają na dół poza plansze...

I tak w kółko tyle że z innego miejsca spadają kulki ;D

 

-Zmień grafe bohatera na ładniejszą, tak aby nie mozna było liczyć pikseli ;]

 

-Zmień grafe tych kolców na bardziej realistyczne ( dodaj cienie itp. ) oraz zrób efekt mienienia się ( odbijania od nich światła )

 

-Zmieni grafe tej strzałki na ładniejszą, na bardzo ładną ;]

 

-Dodaj różne, zakopane elementy w ziemi .

 

- Zmień tło na trochę wyraźniejsze, ładniejsze np jak w wormsach :D

 

-Zrób np. 5 serii plansz po np. 3 plansze ( ziemia, lodowe, ogniste itp. ) i będą się one różniły tą "ziemią".

 

Na razie to tyle, to mi się nie podoba, to bym chciał zobaczyć w nowej wersji ;)

 

Chłopie masz pomysł, nie zmarnuj tego !

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedna z takich mini gierek których nie wybaczysz sobie jak ich nie przejdziesz ja na szczęście nie będę miał nie przespanej nocy przybyłem wszystkie poziomy. Nie potrafię powiedzieć ile ich było bo nad ostatnim poziomem siedziałem dobre 5 minut i się pogubiłem w liczeniu ale bardzo się ucieszyłem widząc napis "teraz możesz wcisnąć escape aby przejść do menu" czy coś w tym stylu grafika nie powala muzyki nie będę oceniał bo radio mam włączone i nie włączyłem głośników, ale na pewno największym atutem jest grywalność dlatego masz mocną:

4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozytywne oceny i komentarze.

artimal:

Aktualna grafika kolców i tło gry to tylko prowizorka, zmienię je na pewno. Tak samo, dodam różne elementy (jak to określiłeś) zakopane w ziemi i pomysł z krainami też mi przyszedł do głowy ale stwierdziłem że zrobię to później.

 

No i nie mogę nic wykminić z tą muzyką, coś jeszcze poszukam. Grę chciałbym dodać na konkurs yoyogames jeśli się wyrobie z czasem, motyw to podróże a więc jeśli dorobię te różne krainy (lodu, ognia, dżungla,...) to myślę, że będzie tematycznie poprawna.

 

Do zobaczenia jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem całą. Fajny pomysł, oryginalny, lecz niekiedy występują bardzo irytujące momenty w poziomach, szczególnie w tym ostatnim. Irytujący dlatego, że nie wiadomo było, co jest dalej. Gdyby była jakaś minimapka chociaż, lub przytym nieco większy ekran, to bym się nie wkurzał, że na samym końcu umieszczone są kolce, w które wpadam, bo nie widziałem ich przez zbyt mały ekran... 4/5, bo wciągnęło mnie na tyle, żeby przejść całą, choć szczerze mówiąc, gdybyś porobił jeszcze więcej poziomów, to nie wiem, czy moje nerwy by pozwoliły na więcej. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra super, chyba najlepsza z tych, co się ostatnio pojawiły na gmclanie. Przeszedłem demo. Poprawiłbym grafikę ale nie jest to konieczne no i oczywiście muzyka irytująca. Myślę że powinieneś dodać jakieś jeszcze interaktywne elementy typu te strzałki i kolce np magnesy które przyciągają lub odpychają nawet, gdy nie użyjesz spacji. Aha no i jak się skuje to od razu zaczyna się od początku a gracz zwykle nie jest wtedy gotowy. Powinieneś dać że po skuciu trzeba nacisnąć jakiś przycisk żeby grać dalej. Moja ocena to na razie 4/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł wymiata, rozdzielczość rozumiem na psp?

Narysuj/wysęp od kogoś lepszą grafikę, przestaw grę na 60 klatek, dorób więcej poziomów i jakiś lepszy sposób wyboru ich (następujące po sobie poziomy bez nawet podglądu na którym jesteśmy ani możliwości powrotu do starego nie są fajne) i będzie super.

 

7+/10.

 

Ed: O, i interpolację włącz (global game settings > interpolate color between pixels). W ogóle to wyjaśni mi ktoś, czemu w gmie domyślnym frameratem jest 30 a wygładzanie jest wyłączone :| ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artimal:

Okna gry zwiększyć nie mogę ponieważ są takie wymagania narzucone przez konkurs (gra będzie na psp), lecz mogę zrobić drugą wersję, specjalnie dla was :D

 

zelman:

O jakie Ci chodzi logo do wymiany ?

 

Dawidds:

Tak, rozdzielczość jest dostosowana do psp, przez to jest trochę ograniczona widoczność bo przy mniejszych grafikach wszystko było jakieś takie nienaturalnie małe, może coś poradzę jak starczy czasu.

 

Postaram się zrobić to co napisaliście w komentarzach:

-dodam nowe grafiki;

-przestawię grę na 60 klatek;

-włączę interpolację;

-dodam przerwę po skuciu aby gracz mógł się przygotować;

-pomyślę nad jakimiś nowymi obiektami (odpychające magnesy, wciągająca czarna dziura,...);

-no i oczywiście nowe poziomy;

 

I mam pytanie, jakie grafiki przydało by się zmienić, kolce jak już mówiłem i wiatraki to tylko prowizorka więc zostaną zmienione na pewno, lecz co jeszcze?

No i jeżeli ktoś był by chętny na stworzenie muzyki to proszę o wiadomość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...