Skocz do zawartości

Magnetix


Wezyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

aha i zwieksz rozdzielczość całej gr na wiekszą, zmień gowę bohatera na ładniejszą

pozdr

rozdzielczości raczej nie zmieni bo to ma być na konkurs

 

Nie którzy narzekają że nie ma mini mapy i nie widać co jest dalej moim zdaniem mini mapa byłaby tu zbyt dużym ułatwieniem i zabiła by tą grę. zrób jakiś przejazd po całej mapie kamery może daj takie coś że wczytuje się mapka i jeździ po całej mapce dopóki gracz nie wciśnie jakiegoś guzika. To by też od razu załatwiło drugą prośbę graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mini mapka by zniszczyła tą grę :D bo tak to nie wiesz co cię czeka i to jest ekscytujące :D

Aby was pogodzić mógłbym zrobić 2 poziomy trudności normal i hard (jeden z minimapą a drugi bez niej).

 

hmy może i to dobry pomysł przed wchodzeniem do gry z mini mapką dałbyś napis gra dla newbie :D to w takim razie tak !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyjemne. Co poprawić? Jest błąd w opcjach, przydała by się jakaś różnorodność jeśli chodzi o sterowanie. Mógłbyś pokusić się o lepszą grafikę. To tyle.

 

Dla mnie gra na mocne 8/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta gra jest genialna :D znajdź szybciutko jakiegoś zayebistego grafika i zaszpanuj na GMC, bo giera wymiata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest suuper! Tylko czasami może denerwować to o czym wspomniał Kosmitak. Jak znajdę się idealnie nad magnesem odpychającym do góry to muszę zaczynać poziom od nowa. Nic już wtedy nie zrobię. Ale gra i tak jest świetna, więc daję 5/5.

PS. Jeśli jednak zdecydowałbyś się na zmianę grafiki to chętnie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydal by sie wlasnie balansowanie delikatne strzalkami w powietrzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajne to to :)

Tylko czasem denerwuje to, gdy chcesz lecieć w prawo a kulka łapie jakiś magnez który kieruje w lewo :)

I fajnie by było gdybyś zrobił maksymalnie dużo poziomów, tak, żeby można było grać bardzo długo :) Na PSP by było to bardzo fajne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jest ten błąd, i starałem się poziomy projektować tak aby zawsze pod takim miejscem była pochylona ziemia, lecz mogłem gdzieś zapomnieć o tym. Więc napiszcie mi gdzie można utknąć w ten sposób (w którym poziomie i w jakim miejscu). Mnie od poniedziałku nie będzie, ponieważ wyjeżdżam i wrócę za 10 dni (wrócę 12.08), więc postaram się maksymalnie do niedzieli wydać nową wersję, która będzie zawierać (mam nadzieję):

- podział na krainy;

- więcej poziom (mam nadzieję dojść do 40, po 10 na każdą krainę);

- nowe grafiki (przedmioty zakopane w ziemi: skały, gorąca lawa, kawałki lodu, robaki, kości,...)

- nowe mechanizmy (na razie nie jestem pewien, odpychające magnesy, wciągająca czarna dziura, czekam na inne sugestie :))

 

Po powrocie postaram się wszystko zebrać do kupy, i zrobić już końcową, finalną wersję.

 

ps: Idę zająć się poziomami i będę około godziny 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...