Skocz do zawartości

Fantastic World Online


mrozik

Rekomendowane odpowiedzi

Oceniając menu, STRAT - z dużych liter, OPCJE - z dużych liter a Koniec - z dużej litery, troszkę to dziwnie wygląda i jeszcze do tego napisane na czarnym tle, czyli skądś skopiowane(?). A gra to , trawa i gostek z kamykiem , fajnie. Bez oceny i może coś więcej zrób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo... chyba trochę za wcześnie wyskoczyłeś z tą zapowiedzią jak jakbym miał pisać zapowiedź to bym się lepiej przygotował Napisałbym na czym będzie polegać mniej więcej fabuła i rozgrywka to w końcu jest MMORPG czy samo RPG bo gatunek pisze RPG, a w nazwie jest Online. ja w końcu nie wiem dlatego jak ostatni noob dam 1... żarcik noobem nie jestem.

 

E. chociażby to mogliście dać w opisie

FWO - Rozbudowane polskie MMORPG w 2D.

 

Ta gra pisana jest w C++ [allegro]

Liczne zadania oraz grupowe rajdy/wypady nadają specyficzny smak, co gwarantuje pewną i doskonałą zabawę! To od Ciebie zależy jak będzie wyglądać świat.

 

-Możliwość wydobywania minerałów!

-Unikalne profesje, dzięki którym będziesz musiał zadbać o własnego surowce oraz zdobyć stałych klientów!

-Pet system będzie mozna posiadać zwierzaka !

 

To wszystko będzie na wyciągnięcie ręki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zachwyciły ten niebieski i czerwony pasek. Już kocham tą grę, nie mogę doczekać się pełnej wersji. Poza tym, kamień (czy jakoś tak) jest WSPANIAŁY!!!!! Za niego dostajesz +1 do mojej oceny gry. Napis "mrozik" nad postacią też mi się podoba, więc dostaniesz kolejne +1. Za paski, +2, bo są 2 ładne paski. Jeszcze 1 za menu, i wyszło 5/5. Już jestem największym fanem twojej gry, dwaj szybko pełną wersję, bo NIE WYTRZYMAM!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zauwazylem ze jak robilem napisy do menu to w ,,Koniec" napisalem inaczej niz wszedzie ;) ale rozmawialem przed chwileczką z grafikiem to mowil ze postara sie cos lepszego niz ja narysowac hehe :D dzieki za te dobre komentarze ale za te złe tez dziekuje ;) teraz bedzie przestój, za jakies pare dni pokaze ss z kolejnymi postępami , po kroczku i sie zrobi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zauwazylem ze jak robilem napisy do menu to w ,,Koniec" napisalem inaczej niz wszedzie ;) ale rozmawialem przed chwileczką z grafikiem to mowil ze postara sie cos lepszego niz ja narysowac hehe :D dzieki za te dobre komentarze ale za te złe tez dziekuje ;) teraz bedzie przestój, za jakies pare dni pokaze ss z kolejnymi postępami , po kroczku i sie zrobi ;)

 

Grafika - Mrozik(ja)

 

 

hmm?

 

 

 

 

W końcu tyle już jest zrobione, że należy wam się teraz chwila odpoczynku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna grafika ale niestety "Fabula - jest w trakcie pisania" więc ja chce grę a ni9e grafikę więc nie dam oceny :D

ale po grafice 4/5

Mówisz o postaci, która wygląda jak zrpiowana z jakiejś gierki na gameboy advanca, kamieniu rysowanym w innym stylu i przepięknych buttonach w menu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...