Skocz do zawartości

Glorious


waxx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

fajna graficzka i fajne arty i fajne wszystko... :sleep1: to była lekcja jak nie należy pisać posta

 

A teraz do rzeczy... Podoba mi się nowa grafika jest lepsza z tego powodu że jest mniejsza przez co bardziej widać co się dzieje na ekranie. Mam pytanie: Będzie dostępna polska wersja językowa?

 

PS. Fajna czcionka :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

O, projekt robi się tak popularny, że nawet poza wstawianiem 1 gwiazdki nas shalpowali :D

 

spierdalajta huje

 

 

 

naby

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kurwa dziwka cipa huj

 

pierdole to

 

 

 

huj huj huj

cycki dópa

pierdolcie sie naby

 

cioty ahahaha

ah te dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

paczka nowych screenshotów :)  (nadal do dyspozycji mamy tylko chłopa)

 

 

screen4y.png

screen3rh.png

screen2gg.png

screen1uk.png

screenwz.png

 

dorobione strzelanie, od teraz gra wlacza sie poprzez matchmaking, fajniejsze tooltipy [brakuje jescze minimapy nowej], line of sight, sporo bugfixow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że od razu mi się screeny nie załadowały jak ty je wstawiałeś dopiero jak wyłączyłem wtyczkę w mozilli to dopiero poszło...

 

Wracając do tematu... Na tym 5 screenie to jest armia jednego gracza czy dwóch??

 

E: @UP: nieźle piszę się łącznie, ponieważ nie z przysłówkami w stopniu równym piszemy łącznie, źle pochodzi od zły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwoch [patrz minimapa]

bedziemy musieli dodac jakis odznacznik czy cos zeby bylo widac bardziej [jakeids czerwone kolo pod stopami?]

 

przydaloby sie ogolnie wiecej jednostke ale grafik ostatnio konceptuje hardo nad interfejsem do klienta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam wam parę wskazówek co do grafiki GUI, choć być może i tak mieliście je zupdate'ować. Konieczna zmiana czcionki z lewej strony lub/i jej wielkości lub/i jej koloru.

Teraz przejdę do 6 "szklanych" ikonek na prawo od tego miejsca na portret jednostki(chyba), a mianowicie efekt szkła jest tutaj nieudanie zrobiony, prawdopodobnie wina leży w: za dużym kryciu/nasyceniu elementu świecącego, a także ten właśnie element powinien zajmować więcej miejsca niż tylko skrawek. Na koniec mamy te 3 białe ikonki, przyjrzyjcie się mieczowi, a dwóm pozostałym. Miecz jest powiedzmy gładki ale to pewnie przez użycie filtru rozmycia, a ta strzałka i te jajka są ostre, Osobiście polecam wykonać te ikonki wektorowo, używając chociażby krzywych beziera(pióro). Takie moje rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12775216.png

78230299.png

29284053.png

14034131.png

28303822.png

 

screeny z nowa jendostka soldierem, minimapa i drzewkami

ikonki broni robi dla nas morro :)

 

dodatkowo dwie animacje ktorych nie widac na ssach

soldierspearattack.gif

4soldierluk.gif

nasz poprzedni animator no... odszedl i od teraz animacje robi anty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...