Skocz do zawartości

MacBook Apple - Co o nim sądzicie?


CTRL

Rekomendowane odpowiedzi

Co to jest Aplle?

 

Maki są fajne jeśli nie zależy ci na grach, bo tych jest dość mało, chociaż ostatnio zaczęło to się zmieniać. Ale zwróć uwagę, że tam system jest po angielsku, a oceniając nazwę tematu - możesz sobie z tym nie poradzić :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj bo

1.tu w Europie wszystko jest na PC, wszystkie programy bedziesz musiał emulować co jest dość monotonne

2.są drogie

kupuj bo

1.wszystkie części są doskonale dopasowane w związku z czym jest zaje****ie stabilny

2.jest ładny XD

3.szpannnn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym tu szpanować, Maciem? Bo drogi? PFF

 

Ja wolę sobie walnąć na Debianie Gnome z Mac4Lin, AWN Dockiem i Compizem. Efekt dość podobny. Chociaż chyba bywa lepszy

 

Lepiej kupić system z Linuxem, bo są tańsze o 200zł-500zł od tych z Windowsami ... pewnie dlatego, że Łindołs kosztuje. a Linux jest za free (większość)

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muuuczek, to nie mów, bo już raz mnie platek gnębił 4 pixelami...

 

system z linuxem? spoko...

 

mam takiego lapka na aukcji, to DELL oceniajcie. niestety ma vistę...

 

[offtop]Może by tak dodac taka ramke? :D [/offtop]

Ten jest lepszy :P wg. mnie ten powinien już stać u ciebie na biurku, ale niech jeszcze inni ocenią :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym tu szpanować, Maciem? Bo drogi? PFF

 

Ja wolę sobie walnąć na Debianie Gnome z Mac4Lin, AWN Dockiem i Compizem. Efekt dość podobny. Chociaż chyba bywa lepszy

 

Lepiej kupić system z Linuxem, bo są tańsze o 200zł-500zł od tych z Windowsami ... pewnie dlatego, że Łindołs kosztuje. a Linux jest za free (większość)

 

Fervi

 

nom idz spac z tym swoim linuksem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę sobie walnąć na Debianie Gnome z Mac4Lin, AWN Dockiem i Compizem. Efekt dość podobny. Chociaż chyba bywa lepszy

Z tą różnicą, że na Mac jest o wiele więcej profesjonalnego softu i gier niż na Linuksa. Wygląd to nie wszystko.

 

niestety ma vistę...

I co w tym złego? Przeinstalujesz na tym lapku system na XP i będziesz mieć we wszystkim mniejszą wydajność.

 

mam takiego lapka na aukcji

Słaby, ale jak Ci tak bardzo zależy na tej firmie, to w tej cenie nie znajdziesz nic lepszego.

 

1.tu w Europie wszystko jest na PC, wszystkie programy bedziesz musiał emulować co jest dość monotonne

Przykładowe polskie sklepy:

http://www.komputronik.pl/index.php/catego...ml/showall/true

http://www.apple24.pl/oprogramowanie.html

Przykładowe zagraniczne sklepy:

http://store.steampowered.com/browse/mac

http://gametreeonline.com/

Nie jest tego tyle co na PC, ale zawsze jest. Zresztą, dzięki TransGamingowi coraz więcej nowych tytułów PCtowych pojawia się na również na OS X.

 

Ja bym brał Macbooka, bo to bardzo porządny sprzęt głównie dlatego, a większość gier w które gram i tak jest na OS X, więc nawet bym Windowsa nie potrzebował. Jednak, jak ma się zamiar kupować Macbooka i wgrywać na niego Windowsa, a kasować OS X, to się to imho mija z celem trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Mac OS X można odpalić na normalnym PC, bez problemu.
This. Normalny, dwa razy tańszy laptop (a parę stów jeszcze zjedziesz budując składaka i nie płacąc za markę) + Hackintosh. Dodatkowa zaleta, że po tygodniu możesz uświadomić sobie swoją pomyłkę i zainstalować Windows bez żadnych problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ja po prostu uważam, że OS X to świetny system. Chciałbym się dowiedzieć od Ludzixa, czym jest ten "problem". Chyba, że źle go zrozumiałem.
Czemu on ma podawać argumenty przeciw? Ostatnio ciągle od innych wymagasz uzasadnień, samemu tego zazwyczaj nie robiąc (poza wypowiedziami a'la "bo tak"). Może byś najpierw sam opisał czemu macosx jest dla Ciebie fajnym systemem. Jesteś typowym użytkownikiem nie dającym nic od siebie, tylko notorycznie komentującym poczynania innych. Przykłady z twoich ostatnich postów:

 

Ja po prostu uważam, że OS X to świetny system. Chciałbym się dowiedzieć od Ludzixa, czym jest ten "problem". Chyba, że źle go zrozumiałem.
Bo?

 

A ty Fervi się schowaj, bo masz jakieś dziwne teorie.
Bo?

 

Przecież Mac OS X można odpalić na normalnym PC, bez problemu.
(bullshit, bo jednak są problemy - trzeba wiedzieć co i jak jest obsługiwane)

 

Dla mnie, w tym temacie powinny się wypowiadać osoby, które już mogą powiedzieć o tym, że ogarneły PHP i chociażby wykorzystują go zawodowo. Tak to pic na wodę z waszych słów...
Bo? Wtrąciłeś swoją mądrość, a i tak z niej nic nie wynika.

 

PO cho asz tyle kodu?
Bo?

 

Wskaż mi co jest w tym jego "kłapaniu" bezsensownego.
Bo?

 

Bo wyparujesz.
Bo?

 

itd. itd.

Jak masz pisać takie posty, to naprawdę daj sobie siana, albo zacznij w końcu popierać swoje wypowiedzi jakimiś konkretami, a nie laniem wody. Ja rozumiem, można pisać od czasu do czasu takie posty, ale bez przesady... U Ciebie większość zawiera taki ton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko, żeby nie było, że nie znajdzie sterowników do swojej karty graficznej ;) Bo nie każda karta graficzna współpracuje z Mac

 

PS: Kurde, Ranmus śledzę Cię od powstania gmclanu i cały czas jak napiszesz post to potem offline jesteś :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: To nikas jest tak zazdrosny że mne zraportował? ;f

mam dobrego laptopa który świetnie się spisuje, psp, ps2 i xboxa elite polaczku biedaczku więc mam w pupie twojego macbooka

XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...