Skocz do zawartości

Zablokowane Platform Game --- Gra Platformowa


ZyperPL

Rekomendowane odpowiedzi

platformgamelogo.png

 

Tytuł: Platform Game

 

Gatunek: Platformówka

 

Opis:

Gra polega na przechodzeniu różnorodnych poziomów dwoma glutowatymi stworkami. W gdzie będzie, m.in:

 

? Pustynia

? Jaskinia

? Równiny

? Góry

? Laboratorium

? Las

? Ocean

? Arktyka

 

Jednak należy uważać na różnego rodzaju potwory. Np. na pustyni są węże, a w laboratorium roboty. Są również inne przeszkadzajki, kolce lub lasery.

Ale w grze są również te dobre rzeczy.. np. różnego rodzaju klejnoty i diamenty. Zamierzam dodać również możliwość kupowania ulepszeń za zebrane punkty. Gra będzie na dwie osoby. Jednak będzie również tryb jednego gracza. Nadal mam mało grafik i potrzebuje tileset lasu i kilka potworków (zainteresowani pisać na PW). Więc to wszystko.. nie wiem kiedy skończę bo to moja pierwsza pisana na poważnie gra.

 

Autorzy:

Programowanie:
ZyperPL, Tymon, Użytkownicy GMClan

Grafika:
Zyper, wikku9, Mofixil, parę osób z GMClanu

Muzyka:
na razie brak (kto ma jakieś fajne utworki do gry - pisać)

Screeny:

 

 

screenshot100.png

 

screenshot101.png

 

screenshot102.png

 

screenshot103.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda w miarę zachęcająco. Jednak użytkownicy wyżej mogą mieć rację. Postaraj się wypełnić puste miejsca, wstawiając tam jakąś scenerię (np. drzewa, domy, ...), lub np. zmieniając wysokość roomów/wysokość & szerokość viewa (najprostszy sposób ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziemia i kolce źle wyglądają. dodaj dithering w trawie i zrób cienie na kolcach, bo wyglądają płasko. za dużo pustej przestrzeni, zmniejsz viewy. niektóre bloczki mają za duży kontrast (te szare kwadratowe i nie zaokrąglane)

I logo brzydko wygląda po skalowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozmiar viewa zmienię... tylko w przyszłości dodam trochę więcej rzeczy i może gracz nie zauważać co się na mapie dzieje.. ale zobaczymy.

Cieniowanie postaram się zrobić ;)

 

Nie rozumiem co z logiem nie tak :S Żadnego skalowania tam nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bidziu890: Oj.. poziom trudności to w tej grze jest jak w Wheels John :) Tylko ja to umiem przejść :D Oczywiście przesadzam :)

@maciej-01: Pomagałeś chyba na początku mojego powrotu na GMC, ale to była inna gra, która nie wypaliła :) Dlatego nie robię Zapowiedzi jak zaczynam robić grę hehe ;) Niektórym z tego forum brakuje tego pochamowania :>

@wikku9: Nie zeskalowałem, takie już było na screenie :S Logo nie jest ważne, teraz się zajmuję grą :) Logo na koniec :> A co do klocków, to napisz które są dokładnie złe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A mi się graficzka podoba :) Schludna, minimalistyczna, nawet troszkę paintowa - dość przyjemna.

Czytając opis miejscami przypominały mi się pierwsze Crashe Bandicooty, co jest bardzo dobrym znakiem. Mam nadzieję, że gra wygląda dobrze nie tylko na papierze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy nie istnieje :P

Istnieje tylko u mnie na dysku, niedokończona.

Przestałem ją robić bo miałem kilka problemów, chociaż teraz może dałbym radę je rozwiązać... hmm..

 

Zajmuję się czym innym aktualnie (rpg), więc może kiedyś... dokończę...

Hmm.. może nawet w te wakacje skoro ludziom się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...