Skocz do zawartości

Edengrad


Boro Casso

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Edengrad

Gatunek: mmorpg

 

Czym jest Edengrad?

Edengrad jest polskim mmorpg'em tworzonym przez polskich pasjonatów w tej dziedzinie. Gra tworzona jest z chęci wypuszczenia na rynek czegoś co spełni oczekiwania graczy a przynajmniej nas samych. Cały silnik gry jest pisany od podstaw, a co najważniejsze klient gry umieszczony jest w przeglądarce internetowej. Gracz jest zwykłym obywatelem, na początku wybiera jedną z pięciu gildii: Najemników walczącego ciężkim orężem, Łowców walczących lekką bronią białą oraz bronią dystansową, Czerodziejów wspomagającego się magią, Nekromantów, sługów zła którzy oddali swą dusze w zamian za pomoc piekieł, wreszcie druidów, sługów lasu, oddających pokłon zwierzynie, magów. Cały system gry opiera się o umiejętnościach, statystykach oraz rozbudowanych zadaniach które będą wprowadzać gracza w klimatyczny oraz zaskakujący świat Edengradu.

 

Filmik dev: http://www.youtube.com/watch?v=MR0ir8F6wGk wiele się jeszcze zmieni, gui jest testowe.

 

Screeny

map1.PNG

dzien.PNG

mgla.PNG

noc.PNG

 

Co do technologi to ajax (js+php+sql), c++

 

oficjalna strona: edengrad.pl

blip: edengrad.blip.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gadający grzyb i postacie chodzące PO drzewach? ohmy.gif

Oczywiście gadający grzyb nie pojawi się w grze, ot taki żarcik przy tworzeniu systemu npców oraz języka skryptowego w ich edytorze.

A w którym miejscu postacie chodzą po drzewach?

 

Grafika na pewno z RPG Makera, jakiegoś NIE ICH tilesetu :S

Grafika pokazana na screenach w 80% nasza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gra prezentuje się świetnie i macie bardzo ładną stronę, tylko nie zróbcie z tego takiego nudnego g*wna jak Margonem i weźcie dobrych adminów/moderatorów, żeby się gimnazjalne chamstwo na serwerach nie szerzyło :)

Jak zrobicie zróżnicowaną i ciekawą grę to chętnie zagram :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, fajna gra się zapowiada, może i postaci z rpgm ale reszta ######szcza nie mogę się doczekać, wygląda zacnie, ufam, że gra by Boro Casso będzie tak samo niezła jak inne rzeczy jego produkcji :D.

 

E:Trochę się zasmuciłem, jak zobaczyłem, że przez przeglądarkę, no ale zawsze można łatwo zrobić "klienta", wyświetlającego zawartość strony w programie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary wyluzuj, zadajesz takie pytania jak chciałbyś mnie specjalnie sprowokować do kłótni.

On nie chciałby on to robi

 

Niestety w 90% śmierdzi to RPG Makerem XP...

Zmieńcie styl graficzny to może to niemiłe odczucie gdzieś zniknie.

A skąd wiesz jak wygląda grafika w RPG Makerze używałeś i co pewnie nawet tam żadnej gry nie napisałeś... Nie no sora, ale nie mogłem się powstrzymać ludzie na tym forum uważają że jak coś jest robione w RPG Maker to od razu jakieś gówno dla waszej informacji nigdy nie używałem tego programu ale widziałem jedną grę i była ze 100 razy lepsza od tych które trafiają na GMC. A to że ktoś użył grafik jedna osoba to powiedziała a reszta piszę to samo aby nabić posta to jest chore.

 

Co do gry to fajnie się zapowiada... Fajna grafika. Ja po cichu liczę na ciekawą i wciągającą fabułę no i żeby nie było za dużo qestów typu "idź zapytaj się mojego ojca co chce na obiad".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...ci powiem szczerze tak:

Jak będzie:

-Fajna Muza(klimatyczna)

-Dźwięki(chociaż takie podstawowe)

-Rozbudowana mapa(i z wyobraźnią)

-Rozbudowane Qesty

-Skille(na atak,obrone,szybkość itp)

-Kilka klas postaci(dla każdego coś dobrego)

-Rozwój postaci(nie że każda jest taka sama tylko trzeba się dobrze szkolić w 1 podstawowym kierunku i może jakieś poboczne)

-Expienie(nie żmudne expienie jak w tibi, tylko tak w miare szybko)

-Itemki(co 5 lvli, kilka typów, np: zwykłe, magiczne, pro)

 

Jak będzie coś takiego jak wyżej to gotów byłbym nawet pograć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci, ze takiej gry nie znajdziesz na GMClanie NIGDY.

Chcesz pograc w fajna gre - zrob sobie taka, ktora bedzie ci odpowiadala.

No i powtarzam - gra moze byc fajna, ale wysilcie sie z nazwami potworow, nie zrzynajcie z Gothica/innych RPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...