Skocz do zawartości

grafika do rts'a


Ignifil

Rekomendowane odpowiedzi

Tworzę rts'a i potrzebne byłoby mi parę grafik których sam wykonać nie umię. Nie są to jakiej specjalnie trudne projekty, jednak pomoc by się przydała. No więc chciałbym:

 

- chłop z widoku całkowicie od góry w niebieskich lub brązowych łachmanach z czarnymi włosami 10x21. Tym samym "stylem" co mój orkowy odpowiednik chłopa którego sam zrobiłem: ork.gif

 

- rycerz konny w srebrnej zbroi z mieczem w dłoni na białym koniu również w "stylu" reszty mojej gry o wymiarach 35x21. Poprosiłbym również o animacje biegu tego konia.

 

- gryfi jeździec: nie jest konieczny bo wiem, że to może być trudne, ale jeśli ktoś by sie podjął to: typowy gryf z tyłu lew z przodu orzeł(najlepiej biały) rycerz na gryfie nie jest konieczny. Dobrze by było gdyby była równiez animacja trzepotania skrzydłami. Wymiary 44x34 (razem z rozpiętością skrzydeł)

 

-koszary: tak aby nie odbiegały od tego "stylem" ratusz.gif. Ma to być prostopadłościan o podstawie prostokątu(czy tam prostokąta) na którego krawędziach podstawy górnej(4) są wieże z czerwonym dachem, a same koszary powinny być szare. Z jednej z wież(dowolnej) ma wystawać czerwony proporzec. Powinno być również widoczne wyjście w kształcie łuku triumfalnego. Wymiary - 88x96 (cały sprite)

 

 

 

Kto mi pomoże zostanie wymieniony w creditsach na 100% :thumbsup:

 

 

 

 

 

ps. wszystko w formacie .gif lub .png (ale wolałbym .gif :) )

 

 

edit:

 

poprosiłbym jeszcze zwykłego rycerza o wymiarach 10x21 wraz z podstawowymi animacjami takimi jak ruch i cięcie mieczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Muuuuczek567 wiem, napisałem mu w profilu że zboczony jest (żarty takie) :)

 

Zrobiłem, poczekaj, zaraz wkleję.

 

Ok, już mam: d41d80a961c27fd4d350e9b51d2f1c1b.jpg

 

Zaraz zobaczę co można zrobić z kawalerzystą, a jak chłop nie pasuje to pisz. Zrobię kolejnego :)

 

Heh, z konnym może to dłużej potrwać ale na razie wstawię pieszego: d41d85e17439ff79a190ac96a036aef7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa jeszcze jakies budynki do zrobienia?

 

 

jeśli bardzo to lubisz to możnaby jeszcze zrobic jeszcze wiele:

 

- kopalnia złota 88x96 tu coś wymyśl bo nie mam weny co do tego :rolleyes:

- czarna cytadela 90x152 ciemnoszara, prawie czarna wieża z zielonymi oknami z których wydobywa sie światło. Wrota wejściowe nie zaszkodzą :)

- Stocznia 89x69 drewniana hatka z przed której wystaje łódka.

- wieża strzelnicza 40x75 typowa wieża strzelnicza z rts'ów po prostu wieża z której "okienek" wystają strzały. Oczywiście czerwony daszek.

- stajnia 89x65 jakaś drewniana w pewnym miejscu obok drewniana skrzyneczka czy cuś z sianem

- hodowla gryfów: tu też nie mam pomysłu

- i ołtarz żywiołów jakaś tam świątynia w kształcie pentagonu(nie mylić z pentagramem) jakiś posąg w środku schodki do tego ołtarza mogłyby być ozdobione niebieskim dywaniem. Na każdej krawędzi powinny być kolorowe kule. Niebieska, zielona, pomarańczowa(ognista) jasnoniebieska i jakaś ciemnofioletowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...