Skocz do zawartości

Adventures of Mr. Block


Ezlur

Rekomendowane odpowiedzi

W tym momencie się zacięło i nie mogłem dalej grać :3

 

A czytałaś helpa? "R" To restart poziomu. Jeszcze raz sorry za tego buga, ale za kija mi się nie naprawia w żaden sposób...

 

Lekko zdebugowana wersja już wrzucona!

Poprawki:

 

-Poprawiono buga, przez którego Mr. Block się klinował pod/nad klockiem poruszającym się góra/dół

-Zmieniono czwarty poziom na powierzchni, w którym najbardziej przeszkadzał bug, który nie pozwalał się przykleić do ściany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem całą gierkę i muszę stwierdzić że jest według mnie za prosta. Za prosta w poziomie trudności jak i grafice. Spodziewałem się że to będzie gierka, która wymaga trochę logiki ale nie tu nie ma nawet przycisków, tajemnych przejść żadnego elementu logicznego czysta zręcznościówka, która nie wymaga specjalnego wysiłku. W pewnym momencie lecimy koszmarnie wyglądającą i niepasującą stylem graficznym do reszty gry rakietą, muzyka jest dobrze dopasowana nie mam tu zastrzeżeń.

+ za ciekawe zakończenie :P

 

grafika : 3/5 [ niczym się nie wyróżnia, nie ma też dużych niedociągnięć poza 1 levelem w kosmosie ]

gameplay: 2/5 [ nie dostarczyło mi żadnego fanu ale dało się grać, są pewne niedociągnięcia w silniku gry]

dźwięki i muzyka : 3/5 [ dźwięków nie usłyszałem ale za to muzyka starannie dobrana ]

Mój system oceniania nie uwzględnia tego czy gra jest pierwsza czy nie dlatego masz odemnie 2+ po zaokrągleniu 3 gwiazdki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Jedna z lepszych gier na GMCLANie ostatnimi czasy. Czekam na dwójeczkę z większą ilością leveli i krain.

A ja na pełną wersję.

 

Czekamy wszyscy na twoje produkcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajne, chociaż moment z rakietą rzeczywiście dziwny i niepasujący, tym bardziej, że meteoryt nie leci do góry kiedy na nim stoimy - trzeba podskoczyć. I klocki wciąż potrafią przygwoździć bohatera do ściany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem (w temacie nawet), to moja pierwsza skończona gra. Obecnie pracuje nad innymi grami, między innymi sequelem AoMB, czyli Adventures of Mr. Cube (Tak, wiem że oryginalnie -_- ). Mówiąc szczerze, ciągle jeszcze się uczę. A pełna wersja (w której i tak nie będzie wiele zmian) wyjdzie razem z sequelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bugi, poruszanie się itd 5/5 (bez bugów itd)

plansze, ortografia- 5/5

grafika 5/5

muzyka 5/5

średnia arytmetyczna 5,0

Tytuł:

 

Adventures of Mr. Block

 

Gatunek: Platformówka

 

Opis: Moja pierwsza skończona gra, więc proszę o wyrozumiałość, ale również konstruktywną krytykę. Praktycznie chodzi w niej o to, o co chodzi w każdej platformówce. Skakać, spadać, unikać kolców i lawy. :] Nie jest to mistrzostwo w programowaniu i grafice, ale grać można. Aby przejść do następnego pokoju, trzeba zebrać wszystkie diamenty. Fabuła? Ech... Był sobie Pan Klocek. Pan Klocek lubił kryształy. Dostał cynk, że na pewnej planecie znajduje się wieeeelki diament. No to jak mógł przepuścić taką okazję? Przygodo, witaj!

 

Download: https://gmclan.org/up6619_4_AdvoMB.html

Rozmiar pliku: 27 MB

Autorzy:

Programowanie: Adam Śmiałek

Grafika: Jak wyżej

Fabuła: No, praktycznie nikt...

Muzyka: Została pożyczona z gry Beyond Good and Evil

 

Screeny:

Screenshot 1

Screenshot 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ortografia i interpunkcja - 5

Stylistyka pracy - 5

Temat - 5

 

razem 5/5 super gierka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...