Skocz do zawartości

Klub Odkrywców


TheMarcQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zamknijcie oczy! Co widzicie? Jaki kolor? Zawsze chciałem zobaczyć kolor (tylko od pół roku, ale zawsze :D), który nie istnieje. W sensie, że nie potwierdzono istnienia tego koloru i nie ma żadnej nazwy. Teraz zobaczyłem taki! Takie są moje przemyślenia od niedawna.

widze kiedy patrzę(przez zamknięte oczy) na światło########

########

o taki kolor (#320000)

gdy na mhrooook to widze czarny z rysunkami wyobraźni.

ja chciałbym zobaczyć co widzi ktoś kto stracił oko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Zamknijcie oczy! Co widzicie? Jaki kolor? Zawsze chciałem zobaczyć kolor (tylko od pół roku, ale zawsze :D), który nie istnieje. W sensie, że nie potwierdzono istnienia tego koloru i nie ma żadnej nazwy. Teraz zobaczyłem taki! Takie są moje przemyślenia od niedawna.
W zależności od natężenia światła - od czarnego do koloru powiek. Czasem błękitne neony ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potrafię się skupić na tyle, żeby po zamknięciu oczu wytwarzać te "neony" w dowolnym kolorze, zrobić wybrany przezemnie kolor tła i wzorki. Czasami jeszcze je przed oczyma widze kiedy oczy otworze.

Ten kolor to nie jest czarny to pustka. Ale za dużo by wyjaśniać a i tak ktoś by mnie zjechał.

 

BTW- wiele spośród widzialnych przeze mnei rzeczy przypomina wzory jak z perskich dywanów, mówiąc najprościej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknijcie oczy! Co widzicie? Jaki kolor? Zawsze chciałem zobaczyć kolor (tylko od pół roku, ale zawsze :D), który nie istnieje. W sensie, że nie potwierdzono istnienia tego koloru i nie ma żadnej nazwy. Teraz zobaczyłem taki! Takie są moje przemyślenia od niedawna.

 

Nie możemy sobie wkręcić, że widzimy nowy kolor bo widzimy już całą paletę kolorów

powstających ze światła widzialnego (np. dziennego), no chyba że chodzi o jakiś sraczkowaty...

Nasze oczy widzą takie kolory, które powstają z rozczepienia światła białego

i ew. ich zmieszania.

 

Zaświećcie sobie czymś mocnym po oczach i otwierajcie i zamykajcie na przemian, będą takie wzorki, że hoho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wiedzieć, jaki kolor ma pustka.

Nawet kosmos ma kolor, a to przez rozpraszanie światła gwiazd o śladowe ilości cząsteczek zawieszone w przestrzeni kosmicznej.

 

Albo takie coś, przyciskajcie mocno nadgarstkami zamknięte oczy (ale bez przesady) i poczekajcie parę sekund. Będą BARDZO fajne wzorki. Następnie otwórzcie oczy. Też fajny efekt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...