Skocz do zawartości

Gry na strasznie słabego kompa.


pop44

Rekomendowane odpowiedzi

Karta Graficzna Nvidia GeForce 256mb

Może podaj model, bo ilość pamięci nic nie znaczy, a kart z taką pamięcią nVidia miała bardzo dużo.

 

Już nie przesadzajmy, że słaby komp. Ja na słabszym grałem w najlepsze gry w jakie miałem okazję grać. Za mało jest wyśmienicie dobrych, nowych gier. Ogólnie wszystkie tytuły wydane do ok. 2007 roku powinny Ci chodzić bez problemu. Jak chcesz, żeby Ci polecić gry, to podaj też jakie Cię interesują.

 

choć przez Windows 7 wiele gier może nie pójść smile2.gif

Nieprawda. Większość tytułów wydanych po 2000 roku powinna pójść bez problemu. Ciężej ze starymi grami, ale zawsze można od biedy użyć VirtualPC z wgranym Windowsem XP. Na takim kompie nie będzie to działać wyśmienicie, ale gry z lat 90. będą działać.

 

EDIT: Ok, widzę, że strzelanki. Single czy multiplayer Cię bardziej interesuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesor Intel Pentium 4 2.00 GHz

Karta Graficzna Nvidia GeForce 256mb

System Windows 7 Ultimate

Pamięć RAM 1,2 GB sad.gif

Pamięć na dysku 400 GB

bardzo słabego laptopa

Jeśli twierdzisz, że Twój laptop jest słaby, to przeczytaj specyfikacje mojego komputera stacjonarnego:

Grafika: Nvidia GeForce 5500

Pamięć RAM 256 MB

Pamięć na dysku: 80 GB

Procesor /jakiś tam/ 1.1 GHz

System Windows XP, do tego przerabiany jakoś, nie wiem nawet jak.

Mimo to - gry z 2004 r. jeszcze jakoś chodzą. Nie będziesz miał problemu ze znalezieniem jakichś fajnych gier.

Jeśli się nie mylę, to Quake 4 powinien pójść bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Jeśli twierdzisz, że Twój laptop jest słaby, to przeczytaj specyfikacje mojego komputera stacjonarnego:

To samo. Ledwo zawału nie dostałem, jak pop44 opisał sprzęt, o którym marzę... i stwierdził, że jest on "strasznie/bardzo słaby". Naucz się doceniać to, co masz, bo inni mają o wiele gorzej.

 

Gier, które pójdą na tym, jest mnóstwo.

 

Zakładam, że nie interesują cię gry DOSowe, bo oznajmiłbym, że w niemal każdą taką grę można zagrać przez DosBOX. Doom, Blood, Raptor: Call of the Shadows itp. Zresztą Doom i Duke Nukem 3D (i Shadow Warrior) są dostępne w postaci portów źródłowych na Windowsa.

 

Z rzeczy nieDOSowych - jak wspomniano - też do wyboru, do koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pro szpanerskiego kompa z pro szpanerskim sprzętem i jest po prostu pro. Normalnie proca narazie zmieniać nie muszę bo mam 3.2 GHz'a.<szpan>

 

Myślę że możesz pograć w:

 

CoD(FPP sinlgle/multi)

CoD2(FPP single/multi)

CoD:MW(FPP single/multi)

k.hawk(TPP, skradanka single)

Empire Earth II(RTS single/multi)

Blitzkrieg(RTS single/multi)

Blitzkrieg II(RTS single/multi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
To samo. Ledwo zawału nie dostałem, jak pop44 opisał sprzęt, o którym marzę... i stwierdził, że jest on "strasznie/bardzo słaby". Naucz się doceniać to, co masz, bo inni mają o wiele gorzej.

 

Gier, które pójdą na tym, jest mnóstwo.

 

Zakładam, że nie interesują cię gry DOSowe, bo oznajmiłbym, że w niemal każdą taką grę można zagrać przez DosBOX. Doom, Blood, Raptor: Call of the Shadows itp. Zresztą Doom i Duke Nukem 3D (i Shadow Warrior) są dostępne w postaci portów źródłowych na Windowsa.

 

Z rzeczy nieDOSowych - jak wspomniano - też do wyboru, do koloru.

Lol, mam takiego samego kompa jak on, tylko procek z deczka lepszy, ramu 1,5, ale dysk 160

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ogólnie nie gram prawie w ogóle :D

Ale:

-HoN (heroes of nwerth)

-Risen

-Torchlight

-Fuel

 

chociaż ogólnie nie spotkałem się z gierką, w którą na niższych detalach nie dałoby się pograć.

Chociaż w te NAJnowsze co teraz wychodzą to nie grałem, bo jakimś maniakiem to nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Quake 2, MS Paint, Notepad, Windows 98, Worms 3 i wiele wiele innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...