Skocz do zawartości

Szukam grafika


pacman

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam grafika, który zrobiłby mi grafikę do gry "Kulka 2". Mam już te deski po których się chodzi, ludka i kręcące się złe kulki. :jezor: Więcej na gygy: 7158361.

 

EDIT:

Dalej poszukuje grafika, prosze pisać na gg podane wcześniej.

Dobra. Podobnych próśb jest coraz więcej i postanowiłem, że przykleję ten temat (przy okazji poprawiłem parę błędów). Nie róbcie już nowych topiców, tylko piszcie tutaj.

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Potrzebny mi człowiek z bronią. Widok z góry. Rozmiar: żeby się mieścił w polu 32x32 ale nie był oczywiście też za mały. Ja kompletnie nie umiem rysować ludzi więc zwracam się o pomoc. Może być także animacja chodzenia - ale nie musi ;)

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie glownej masz linki do strony z grafikami

---> www.molotov.nu <--- tu jest fajnie, ja stad biore jak czegos potrzebuje, powinienies tam cos takiego znalezc, kiedys widzialem tam grupe spritow 32x32

 

Przeniesiony i połączony. Usunąłem też zbędne posty.

Tymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuje postaci harrego pottera

1: Stoi prosto

2:Kuca

3:Skacze

4:Plecami do mnie

5:Ruchoma

 

zależy mi na tych images do 30 czerwca. Aby jak najszybciej bo ja nie znam sie na grafice i nie moge w necie nic znaleźdz

 

Post przeniesiony z innego tematu.

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zacząłem robić grę typu "escape" w technologii DHTML.

http://netoquiz.prv.pl/gra

 

Poszukuję dobrych grafików, którzy wezmą udział w projekcie. Zostaną uwzględnieni. Szczególnie potrzebuję:

- klucza

- klamki (najlepiej z wejściem na klucz niżej)

- telefonu na kartę (model obojętnie jaki, oby tylko wisiał na ścianie)

- szafki z szufladami (najlepiej, aby 1 z nich się otwierała)

- młotek, śrubokręt

(...)

 

Piszcie na PW. Tam omówimy szczegóły. Jeśli macie propozycje co do gry, też piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cobra, ale niektóre grafiki mają kopyrajta ;p . Lepiej brać z dyspozytoriów grafik Public Domain/GPL/CC typu Wikimedia Commons.

EDIT: Już tak mówiąc nawiasem o kopyrajtach grafik, to nie dawno była sprawa (nawet Rzeczpospolita o tym pisała), że jakiegoś 12-latka pozwali do sądu, za to, że na swoją stronę dał grafiki objęte kopyrajtami. Dlatego, lepiej uważać skąd się bierze grafikę.

PS. Nie poprawiajcie kopyrajt na copyright, tak fajniej wygląda :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zbyt ryzykowne. Skorzystam jednak ze strony commons.wikimedia.org.

 

Kliknij tutaj - ten obraz ma zastrzeżone trochę praw. Jeśli podam autora w informacjach o gry, wykorzystanie jednego z tych śrubokrętów będzie legalne?

 

Graficy i tak przydaliby się, więc zgłaszajcie się na PW.

 

Dodane: co zaś z licencją GNU? Tu też wystarczy uwzględnić tylko autora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten obraz ma zastrzeżone trochę praw. Jeśli podam autora w informacjach o gry, wykorzystanie jednego z tych śrubokrętów będzie legalne?

Tak, będzie legalne. Na tym polega Creative Commons. Więcej info tutaj (obrazek ten jest na Creative Commons Share-A-Like): http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/ca/deed.pl (po polsku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Szukam grafika który mógłby robić grafę do gier H2 (chociaż tylko ja się teraz zajmuje w H2 grami bo jeden odszedł). Póki co, mam 2 enginy:

-Street Life, coś jak GTA. Engine można rozbudować bo gta to temat-rzeka

-Johny Hump, mój najnowszy projekt- gra platformowa. Prosty engine ale gra może być niezła

Co grafik będzie z tego miał? Przynależność do H2, radość z powstałej gry no i bycie w creditsach (wow...). Oprócz tego, również za darmo dobrze by było jakby ktoś pisał scenariusze, bo póki co sam je robie. Mógłby być ktoś też lepszy ode mnie, kto robi engine bo H2 ma być dużą grupą. Po trudnych czasach, jasnych i mrocznych, muszę robić gry w GM samemu, jako całe H2. Jest ktoś chętny? E-mail spidey08@wp.pl , gg 7153656.

H2 Cię potrzebuje!

 

Przeniosłem post do tego tematu. Zanim utworzysz nowy topic, skorzystaj z opcji "szukaj".

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W sumie mógłbym pomóc gdybym znalazł troche czasu, ale jak narazie nie widze takiej możliwości bo kminie coś ze studiami, prawem jazdy, swoimi gierkami, pracą i musze znaleźć jeszcze troche czasu żeby móc w spokoju pomelanżować... więc jak narazie średniawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...