Skocz do zawartości

BoB adventure


4tk

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: BoB adventure

 

Gatunek: Platformówka

 

Opis: W grze BoB adventure przyjdzie nam grać przeciętnym, szarym obywatelem imieniem Bob. Pracuje on w fabryce mydła i gdy się jeszcze raz spóźni wyleją go. Po drodze, na wszelki wypadek trzeba zbierać monety (nigdy nic nie wiadomo) oraz unikać złych nietoperzo-mucho-ptaków. W wersji początkowej miał on się nazywać One Button BoB, gdyż tylko się klika LMP.

 

Download: Tutaj :>

Rozmiar pliku: 1034KB

 

Autorzy:

Programowanie:
Marcin 'Fortek' Fortuniak

Fabuła:
Marcin 'Fortek' Fortuniak

Grafika:
Marcin 'Fortek' Fortuniak

Muzyka:
W wersji demonstracyjnej brak.

Screeny:

 

EDIT: Szanowny Pan Grabarz wykrył buga. W 2 lvlu po kolizji z pagórkiem nie można skakać. Ave grabarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Szanowny Pan Grabarz wykrył buga. W 2 lvlu po kolizji z pagórkiem nie można skakać. Ave grabarz.

Umrzesz jutro :<

 

Co do gry:

Grafika: 4/5 (spodobała mi się ^^)

Gameplay: 3/5 (ale tylko dlatego, że praktycznie nijaki poziom trudności, mam nadzieję, że poprawisz)

 

3,5/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programowanie: Marcin 'Fortek' Fortuniak

Fabuła: Marcin 'Fortek' Fortuniak

Grafika: Marcin 'Fortek' Fortuniak

Muzyka: W wersji demonstracyjnej brak.

imię i nazwisko, i czujesz się poważnym indie developerem

 

dobra ściągnąłem, koleś zacina się gdy dotknie bloka, nic nie można zrobić (pomaga tylko wyłączenie gry)

w ogóle to wtf?

włączam grę, nie wiem co robić, czym się steruję itp

gra słaba, ma potencjał ale niewykorzystany

2/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ściągnąłem, koleś zacina się gdy dotknie bloka, nic nie można zrobić (pomaga tylko wyłączenie gry)

EDIT: Szanowny Pan Grabarz wykrył buga. W 2 lvlu po kolizji z pagórkiem nie można skakać. Ave grabarz.

--

włączam grę, nie wiem co robić, czym się steruję itp

W wersji początkowej miał on się nazywać One Button BoB, gdyż tylko się klika LMP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji początkowej miał on się nazywać One Button BoB, gdyż tylko się klika LMP.

tak, ale wyobraź sobie, że ktoś ściąga to z innej strony albo nie czyta tematu (jak ja, bo mu się np. nie chce)

powinien być jakiś plik readme albo w menu sterowanie

 

btw

 

Gra byłaby podobna do nikasowych i tylko grywalność BoBa (Boba? BoBA?) ratuje ją od tego porównania.

cieszmy się i radujmy!

dobrze, że przynajmniej gry stasia są dobre, w końcu ktoś musi ratować sytuację jaka panuje na rnku gier indie!

nie karmić trolla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągam dema gier nie czytając tematu i lubię mieszać je z błotem chociaż moja niewiedza krzywdzi autora. Poza tym znam wiele zagranicznych pojęć i jestem bywalcem wielu stron z indie games skąd zwykłem brać pomysły.

 

A Ty Fourtek rób dalej tą grę i nie zrażaj się opiniami innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

poza tym nie powiedziałem, żeby jej nie robił, tylko gra po prostu nie jest teraz fajna :)

ma potencjał, ale niewykorzystany i tyle

jest kilka fajnych gier tego typu, więc mógłbyś się im przyjrzeć

a, jeszcze wkurzała mnie ta wiadomość po przejściu lvla

 

Jestem staś i moje gry są najfajniejsze, choć chyba nie bardzo, gdyż wstydzę się pokazać coś innego oprócz screenów. W wolnym czasie lubię także mieszać z błotem innych użytkowników różnymi inteligentnymi tekstami, lub opisywać je w formie cytatu

 

-

 

A Ty Fourtek rób dalej tą grę i nie zrażaj się opiniami innych.

przecież dał to na forum, do oceny więc mogę napisać co sądzę o owej grze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem staś i moje gry są najfajniejsze

Hihi, nie. Przeczytaj jeszcze raz mój post. I pomyśl zanim zaczniesz pisać wyczerpującą odpowiedź.

 

Co do tematu to dojście do fabryki powinno być tylko malutkim fragmentem gry. Kolejne poziomy mogłyby się rozgrywać w samym budynku, podziemiach jakiś, mieście czy czymś. Rozbuduj fabułę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, gdybym tylko pamiętał jaki to temat, nie byłbym taki gołosłowny :{

 

btw.

Jeśli chodzi o Nikasa, to nie przejmuj się nim 4tk. On już taki jest, sam pamiętam jakie kiedyś gry tworzył i sam był mieszany z błotem więc wiesz smile2.gif.

 

a co to ma do rzeczy?

i to nie znaczy, że inni również mogą robić Crazy Labiryntsy czy tam Imo Rampage, tylko od razu coś ambitniejszego. Nie twierdzę, że ten projekt nie jest ambitny, gdyż mógłby być bardzo ciekawy ale po prostu został zbyt wcześnie wstawiony na gmclan.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągam dema gier nie czytając tematu i lubię mieszać je z błotem chociaż moja niewiedza krzywdzi autora. Poza tym znam wiele zagranicznych pojęć i jestem bywalcem wielu stron z indie games skąd zwykłem brać pomysły.

 

A Ty Fourtek rób dalej tą grę i nie zrażaj się opiniami innych.

Mama zawsze mówiła, żebym nie wypowiadał się za innych, a ja chcę być bad boyem i wypowiadam się za innych. Ponadto ułomność moich gier usprawiedliwiam niewiedzą innej osoby, a bogate słownictwo i inne mądrości nadinterpretacją autora. No i mam poczucie humoru gorsze niż zamrożony banan w polewie marchewkowej. To wyjaśnia, dlaczego jestem poważnie niepoważny.

Hmm, może to być nawet grywalne, może mało oryginalne, ale taka grafika wyjątkowo tu pasuje. Heh, myślałem, że będzie gorzej.

 

Nie podoba mi się animacja poruszania się, poza tym jest naprawdę ok. Tytuł odrzuca, właśnie nie tyle "BoB", co człon "adventure".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niegrywalne toto i brzydkie. do tego wolne, przydałaby się jakieś szybsze tempo i więcej przeszkód. pomysł już nie jest oryginalny, ale można go jakoś rozwinąć. daję 5/10 -> 3/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...