Skocz do zawartości

TANKI RMK


ch3matic

Rekomendowane odpowiedzi

sry, nie schodze tak nisko zeby wyjasniac takie zdania

kup sobie moze poradnik malego 13-letniego forumowicza-trolla tam cos powinno byc o zdaniach ironiczno-sarkastycznych

 

ode mnie eot, ide dalej oceniac grywalnosc gier logicznych po screenach. mam na to certyfikat wkoncu

 

edit

pewnie dlatego uzylem myslnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi coś nie działa ta gra.. , wyskakuje takie info:

 

___________________________________________

ERROR in

action number 1

of Trigger Event: <Deleted>

for object o_mapnr:

 

File not opened for reading.

bo nie naprawili żadnych błędów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@co do wieku

raczej chodzilo o to ze smiesznie slyszec slowa ze zachowujemy sie jak dzieci od kogos kto jest od nas mlodszy

 

A idź się utop. Jest różnica między być dzieckiem a zachowywać się jak dziecko. W tej sytuacji dziecko się zachowuje mniej dziecinnie od Ciebie.

 

Co do samej gry:

-lufa 360 stopni rozwala grę(wywalić)

-jeżdżenie po skosach to imo pomyłka(wywalić)

-wszedłem do folderu maps a tam pliki tekstowe. No nic, pić mi się chciało, to ze wszystkich map wypiłem bloki wody :).(inaczej mówiąc dajcie kodowanie zawartości)

+grafika nie jest taka zła ale podczas gdy menu jest słitaśne, to mapy i ich grafika wygląda średnio. ogólnie i tak dobrze

+ładne efekty.

-za dużo rypania w cegły

 

daję 3, bo mimo wszystko taka ocena się należy.

Nadal nie doczekałem się odpowiedzi na te poważne zarzuty, które konkretnie grafiki

 

Ikona gry i edytora. Podstawowo dodana do źródeł gm 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
-wszedłem do folderu maps a tam pliki tekstowe. No nic, pić mi się chciało, to ze wszystkich map wypiłem bloki wody :) .(inaczej mówiąc dajcie kodowanie zawartości)

 

IMHO to akurat niepotrzebne, jak komuś oszustwo sprawia przyjemność to co za różnica, nikt na tym nie cierpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra mi się ogólnie podoba. Gdyby był multi to by był wypas :D ale tak też daje rade duzym plusem jest to ze jest też edytor mapek :) (nie wiem czy tylko mi ale spawn przeciwników nie działa w edytorze :/).

 

Ja bym zmienił/dodał w tej grze multi, przy rozgrywce "Battle" wybieranie ilości przeciwników do zabicia, zrobił hight score tylko do "battle" a "new game" przerobił na tak jakby kampanie (bez hight score). Dodał bym więcej elementów (murki, skały, piasek itd), przeciwników (różne czołgi z inną ilością hp).

 

Ale to moje zdanie :P Ogólnie gra mi sie podoba 4/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej nieobecności na GMC postanowiłem napisać bardzo inteligentnego posta. Gra , nie dość, że słaba to ogólnie odbiega od oryginału, a skoro jest to remake to powinna w pewnym stopniu powielać pomysł oryginalnych czołgów. Tak więc mimo, że starasz się nadrobić grafiką która jest zbyt cukierkowa to i tak to produkcja imo słaba, przeciętna i niegrywalna. Koledzy wyżej ( pomijając spam) napisali co należy zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...