Skocz do zawartości

Pure Logic WIRE v 1.00


Lordis

Co Sądzisz o Tej Grze?  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy to jest dobry pomysł na gre?

    • Bardzo Dobry !
      55
    • Dobry
      15
    • Taki sobie
      8
    • Nic specjalnego...
      3
    • Słabe
      10


Rekomendowane odpowiedzi

@Maximal: Nareście mądry ;)

@Topic: Mam taki pomysł żeby zrobić dwa tryby: programistyczny(czy jakoś tak) i ogólno tematyczny(czyli np. masz baterie, silniczki, wiatraczki, chomiki w kółkach dawające prąd xD itp.). Kończę swoją wypowidź tym oto miłym pozdrawiam :))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@Maximal: Nareście mądry ;)

@Topic: Mam taki pomysł żeby zrobić dwa tryby: programistyczny(czy jakoś tak) i ogólno tematyczny(czyli np. masz baterie, silniczki, wiatraczki, chomiki w kółkach dawające prąd xD itp.). Kończę swoją wypowidź tym oto miłym pozdrawiam :) )))))

 

Dobry pomysł! Tylko to pierwsze to nie programistyczny, lecz taki jak na screenach (UKŁADANKA). I dobrze by było jakby procesory można było programować w jakimś

oddzielnym programie, tudzież. notatnik :P

Dobrze by było jak kolega napisał, zrobić dwa tryby - dla zaawansowanych, i mniej. Ci, którzy są zaawansowani będą mieli dostęp do zaawansowanych funkcji programu, a inni ( ci mniej ) do bateryjek, silniczków, lampek itd.

 

Pozdrawiam!,

Moe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dodaje nowego Screena byście nie pomyśleli że porzuciłem tak dobry projekt :)

 

Postaram się w najbliższym czasie dać demko które nie będzie miało niektórych urządzeń (ekrany,diody,guziki) ale udostępnie wszystkie moduły. Postaram się dorobić prostego i zrozumiałego helpa i daje upload :)

 

Pełna wersja będzie za jakiś czas xD jeszcze kupe roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt fajny, podoba mi się bardzo. Czekam z niecierpliwością na demko. Lecz mam uwagę. Czy mógłbyś, gdy najedzie się na obiekt do ustawienia ( czyt. ekrany, mostki itd ) zrobił żeby się pojawiał dymek z nazwą i zastosowaniem danego elementu?

 

Pozdrawiam,

Moe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje zrobić obszernego Help'a w którym opisze każdy z poszczególnych modułów, chipsetów, ekraników itd. dodatkowo przy wybieraniu danego elementu będzie dodatkowa opcja (której nie ma na screenie) obok [sTWÓRZ] a mianowicie [DETALE]. Ta opcja będzie przekierowywać do helpa i pokazywała cały opis danego elementu. Dodatkowo po najechaniu na dany obiekt i przytszymaniu na nim myszki będzie się pojawiał dymek z nazwą elementu, aktualnym kanałem i wartością jaka w nim sie znajduje (narazie może to nie byc dla was zbyt jasne :P ).

 

 

Pozdrawiam i Dziękuje za dobre komentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też się przyczepię do napisów i ogólnie szaty graficznej

grafiki chipsetów są w porządku, ale reszta interfejsu powinna być w takim samym stylu(te napisy są nie czytelne)

nie wiem czy nie lepiej by wyglądało gdyby taki AND zamiast napisu "AND" miał "=D-"

no i czy mógłbyś podać jakie elementy będą wchodzić w skład io?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem screena z nowym Interface jest mniej rarzące, bardziej spokojne i pasujące do nastroju w grze.

Osobieście mi się bardziej podoba, chętnie bym usłyszal jakie jest wasze zdanie o nim.

 

Tak jak widać na screenie dodałem równiesz menu (po kliknięciu PPM).

Gdy klikniemy PPM na pusty obszar pokazuje sie nam menu jakie widać na screenie a gdy klikniemy PPM na obiekt pokazuje sie menu związane z obiektem (np. Pomoc związana z tym obiektem, usuwanie kabli, edytowanie wartości itd).

 

Dodałem równiesz tło. Powiedzcie również co o nim sądzicie. Stwierdziłem że płytki drukowane by bardziej pasowały lecz jednak zabardzo sie wyróżniały i żle się to komponowało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Coraz lepiej, ale weź jak będziesz wydawał pełną wersję zrób taki tutorial typu:

Teraz umieść <cośtam>, dzięki czemu <cośtam>

Aby <cośtam> dodaj... itp

znaczy, żeby to się po kolei wyswietlalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie zmieniaj, jest super

 

Heh, jak zawsze. Nawet juz przy 99% skonczenia projekt przepadl...

 

Doublepost. warn.

Marek.S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...