Skocz do zawartości

Pure Logic WIRE v 1.00


Lordis

Co Sądzisz o Tej Grze?  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy to jest dobry pomysł na gre?

    • Bardzo Dobry !
      55
    • Dobry
      15
    • Taki sobie
      8
    • Nic specjalnego...
      3
    • Słabe
      10


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chciał bym zrobić dopracowane to demko jak i całą gre więc przepraszam ale jeszcze troche to potrwa.

Miałem zamiar jako demko wydać jakąś część samouczka a nadnim będe musiał troche posiedzieć.

A i dodałem tak jak mi radziliście chipset który pobiera znaki z klawiatury (gdy wciśniemy dany klawisz to wysyłany jest sygnał)

i dodałem radio (wpisujemy ścieszke do muzyki z kompa np. "C:\Muza\Disko polo.mp3" i gra nam muzyka w grze xD)

Dawajćie jeszcze jakieś pomysły to postaram sie je zrobic. :D

 

Demko postaram się zrobić naj najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dałbym pomysły ale na razie nie wiem na czym dokładnie będzie polegać ta gra. Ale daj tło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty -> Od kiedy namalowanie tła ogranicza się do kilku minut roboty i nie ma większego wpływu na rozwój gry? Bo pod hasłem "tło" mam na myśli konkretny element, a nie głupią grafikę, którą można od tak wstawić. Złe rozumowanie.

 

Nie upadam, przynajmniej ty mi to udowadniasz każdym kolejnym postem :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zrób możliwość przepalenia się całości? Bo nie jestem pewien, czy tak to zrobiłeś, ale mógłbyś zrobić takie coś, że jeśli walnie się zbyt dużo prądu to rozwala całość :) A jak zbyt mało to nie działa... byłoby orginalnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba, wszyscy czekają.

btw.: Kiedy bedzie!!!!!!???

daj termin, bedzie wiadomo że nie jesteś moim wujkiem

 

 

off-top:

- wujek, ile mamy kilometrów do schroniska?

- dwa.

10 km dalej.

- ile jeszcze 'czasu' zostało do schroniska?

- pół godziny. - 3 godziny :P

historia z życia wzięta. tak jest zawsze na rajdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
off-top:

- wujek, ile mamy kilometrów do schroniska?

- dwa.

10 km dalej.

- ile jeszcze 'czasu' zostało do schroniska?

- pół godziny. - 3 godziny :P

historia z życia wzięta. tak jest zawsze na rajdzie :D

CTRL ma najdziwinejszą jape na świecie i musi to zrozumieć!

a tak srsly - cool story, bro

 

A tak wogóle to offtop to cały twój post, bo napisałeś to samo co cała reszta, żeby opisać swoje problemy życiowe przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo tak wy myślicie że można sobie powiedzieć że demo wyjdzie jutro ale jak Lordis się nie wyrobi bo zdarzają się różne sytuacje niespodziewany wyjazd do cioci na imieniny impreza z kolegami w weekend i takie tam, a jak się nie wyrobi to potem w tym temacie 4 zakładki postów o treści no gdzie ta gra przecież miała wyjść wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no pomysł na grę po prostu bezbłędny :D, jak ktoś

wcześniej napisał w stylu "Crazy machines", i widać, że

coś kumasz z elektroniki bo jak widzę

tam są bramki logiczne, wyświetlacze itp.

Ale by było fajnie jak by się programowało

na procku stworzonym z kodu :D

 

Taka moja propozycja: można zrobić zadanie polegające na wysterowaniu

wyświetlacza za pomocą np. układów z bramkami i np. trzeba będzie dać

4 sygnały, żeby wyświetlać cyfry dziesiętne na 7 - segmentowym wyświetlaczu jak

na twoim screene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po screenach gra ogólnie fajnie się prezentuję , najbardziej moją uwagę przykuła fabuła gry . Co do grafiki gry jest okej ma swój klimacik. Dlatego moja ocena wynosi 5 w pełni zasłużone . W spokoju oczekuję na wersję demo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, zainspirowales mnie do stworzenia podobnej gierki, bazujacej na konstruowaniu urzadzen. Danke za powiew swierzosci wsrod gmclanowych projektow! :thumbsup:

Bóg Ci w dzieciach wynagrodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zrobienia tej gry zainspirował mnie, tak jak już pewnie się domyślacie, jeden z modów do gry Garry's Mod a mianowicie Wire Mod. Moja gra podobnie jak Wire Mod ze wspomnianej Gmod'a będzie polegała na tworzeniu mniej lub bardziej skomplikowanych konstrukcji

nom :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że z niecierpliwością oczekujecie na wypouszczenie gry. Przystępuje do pracy i demko niedługo będzie które będzie zawierać tryb dowolny i kilkoma udostępnionymi chipsetami. Niestety prace się przedużyły po kupiłem sobie Call of Duty Modern Warfate 2 xD i tak jakoś Game Maker WIRE poszedł na drugi plan, do tego jeszcze zakończenie semestru w szkole, poprawianie itd. Noo ale postaram się dać ddemko już nie długo. Został interface (w połowie skończony), menu i pare innych mniej ważnych przeczy.

 

Dziękuje za takie oceny :D

 

@ GMTraker

Uważam, że się mylisz, bo ta gra ma bardzo duży związek z elektroniką. Jak sam zauważyłeś (i napisałem to w opisie) ta gra jest odwzorowaniem Wire Moda z Garry's Moda. Sam Garry's mod nic z elektroniką nie ma wspólnego, lecz Wire mod jest to właśnie mod opierający się na elektronice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się znudzi Cod6, który w single trwa 8 godzin, no chyba, że pędzisz w multi, to kończ grę i wydawaj demko bo to chyba najbardziej wyczekiwana gra przez wszystkich z gmc, chyba przebiła nawet alliens' ów, bo dawno wieści nie było na temat dzieła tworzonego przez Borka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...