Skocz do zawartości

grafiki do kolejnego projektu który nigdy nie ujrzy światła dziennego


Japanstache

Rekomendowane odpowiedzi

Ten styl grafiki nie pasuje do gry zręcznościowej (...) tło, czyli jednolita trawa + te wszystkie rzeczki nie wyglądają za dobrze i nie ma co wymówki szukać

Komentować obecną grafikę, styl i założenia możesz w zapowiedzi

Czy ja gdzieś napisałem, że brzydko malujesz?

To się robi zbyt oczywiste :)

 

I nie gusta, lecz fakty

Farkrajowi się podoba, z twoim "faktem" nikt się na razie tutaj nie liczy.

 

Zważywszy na to, że jest najpierw powiększona, potem obracana.

Prawdę mówiąc obie te czynności następują w tym samym czasie mój ty techniku.

 

A jeśli się do mnie nie zwracałeś, ani nie wniosłeś niczego do tematu, którym jest nawiązanie kontaktu z grafikiem to naprawdę nie wiem co ty tutaj jeszcze robisz. Od tej pory proszę, żeby trzymać się tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Prawdę mówiąc obie te czynności następują w tym samym czasie mój ty techniku.

To raczej chyba niemożliwe przy jednym rdzeniu?

 

Wojzax ; Warfog np. ci się udał i jest grywalny i reprezentuje poziom. kropka

Już Cię kocham. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikas: ee serio uwierz mi. grafiki mam sporo. a to tylko testowa, czytaj uważnie ;] chyba jednak bede to kontynuował. większość grafiki leży nieużywana, wiec trzeba to zmienić. jak napisałem projekt porzucony, ale do czasu...

yyym a co do tematu to jesli się autorowi podoba, to niech robi. Ale po to jest forum, by wyrażać swoje zdanie. Nie chodzi mi o obrażanie kogoś. Nie chcę nikogo urazić Panowie.

Japanie drogi jak wydasz, w pełni skończoną gre to bedę mógł krytykować, oceniać,. pixele mają swój charakter, i może będą pasowały tu. Zobaczy się. Jesli będzie grywalnie i fajnie, to docenię to i każdy inny. W sumie to ciężko jest zrobić coś, co będzie współgrać i tworzyć niezłą całość.

 

w ogóle kto dał raport ;/ eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikas: ee serio uwierz mi. grafiki mam sporo. a to tylko testowa, czytaj uważnie ;]

jakoś nie chce mi się w to wierzyć, bo jaki sens ma dodawanie do gry słabych grafik, jeśli rzekomo ma się pełno ładnych?

żeby zniechęcić graczy pierwszymi screenami?

no wtf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nic nie zmienia. ale niektórzy są ograniczeni o masakra.hehe. ludzie. OMG a czy to moja zapowiedz? gdzie ja do jasnej %^&** dałem zapowiedz żeby zachęcać screenami? zastanów sie co piszesz ;p ;] koleś chciał screeny to dałem. odwalcie sie ci którzy się nie znaja men... nie wiem czy sie smiać czy płakać. "tylko że żadna nie jest twoja" łaahahah żal ;] co ma ma być w ogóle. od czego są creditsy? myślisz że programiści gier robia sobie grafiki? a czy ktoś im powie: to nie są twoje grafiki a to juz zmienia postać rzeczy? ;] popytajcie tu i ówdzie programistów/twórców gier czy jak tam ich sobie nazwiecie, o grafiki do gry a później gadajcie.

 

i dajcie już spokój. bo pęknę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"tylko że żadna nie jest twoja" łaahahah żal ;] co ma ma być w ogóle. od czego są creditsy? myślisz że programiści gier robia sobie grafiki?

Tak

a czy ktoś im powie: to nie są twoje grafiki a to juz zmienia postać rzeczy?

Tak

i dajcie już spokój. bo pęknę

 

Go on my friend : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nic nie zmienia. ale niektórzy są ograniczeni o masakra.hehe. ludzie. OMG a czy to moja zapowiedz? gdzie ja do jasnej %^&** dałem zapowiedz żeby zachęcać screenami? zastanów sie co piszesz ;p ;] koleś chciał screeny to dałem. odwalcie sie ci którzy się nie znaja men... nie wiem czy sie smiać czy płakać. "tylko że żadna nie jest twoja" łaahahah żal ;] co ma ma być w ogóle. od czego są creditsy? myślisz że programiści gier robia sobie grafiki? a czy ktoś im powie: to nie są twoje grafiki a to juz zmienia postać rzeczy? ;] popytajcie tu i ówdzie programistów/twórców gier czy jak tam ich sobie nazwiecie, o grafiki do gry a później gadajcie.

 

i dajcie już spokój. bo pęknę

 

wtf?

żal men joł

 

Mało ambitny post. Warnik :)

Platyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Japanie, znowuż masz jakieś wątpliwości. Nadinterpretacja, czy jak? Czy może po prostu zła analiza? Napisałem, że ograniczasz swoje możliwości, nie że brzydko pixelujesz. Mam rozumieć, że w każdym poście mam powtarzać wszystko jeszcze raz? Głupi pomysł raczej ;) .

 

[mistyczna granica offtopu]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...