Skocz do zawartości

Grabarz & RokiAlth's Minecraft Server


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

Grabarz & RokiAlth's Minecraft Server

 

Zapewniam Was, że tym razem będę bardziej rozgarnięty w prowadzeniu serwera.

 

Wszelkie informacje znajdziecie na samym serwerze bądź u mnie na pw. (dajcie mi szansę nooo)

 

LINK DO GRY:

http://www.minecraft.net/play.jsp?server=f...4dda1ecdd4fa534

 

Aby poznać listę mapek, użyjcie komendy /levels

Aby przenieść się do jakiejś mapki, użyjcie komendy /goto [nazwa mapki]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 621
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dla mnie gra wymiata :D mam wlasna wyspe i juz wieze zamku wraz z podziemiami zriobione, i wielki slup-rdzen od wnetrza ziemi az do nieba xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co orientuje, to dostałeś za to, że przeszkadzałeś nam w budowaniu tongue2.gif

nie, już wiem za co:)

pieter mnie wywalił, bo albo ty albo on chciał wpuścić kolegę, a ja budowałem sobie gdzieś tam dom z dala od was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra się zaiste zacnie, mam tylko jedno "ale".

 

Server MineCraft GMCLANu!

Albo zmieńcie nazwę na "serwer Pietera i spółki", albo rzeczywiście administrujcie tym, jakby był to serwer GMClanu. Mówię tu na przykład o wspomnianej sytuacji, w której osoba z GMC dostaje kicka, bo chce wejść kolega Pietera. Jeśli jakiś użytkownik zostanie zbluzgany przez admina (tu znowu ukłon w stronę Pietera), pretensje będzie miał do administracji GMClanu (bo przecież to podobno "oficjalny" serwer tegoż serwisu).

 

Może przesadzam, ale generalnie nie chcę, żeby powtórzyła się sytuacja z kanałem IRC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grabarz dał mi tam admina więc administruje ktoś z redakcji GMClanu i postaram się aby nie było takich sytuacji :P choć sprawy wywalenia nikasa nie znam dokładniej bo nie śledziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu. Nikas już denerwował z tymi fundamentami i ze zepchnięciem mnie przy wieży na ratuszu. Pisał mi, że chciał pomóc a tylko przeszkodził. W momencie kiedy zwolnił się slot, a Nikas się nie logował, dałem znać Jeryxowi żeby wszedł. Nikas się chu@%@^@ zachowywał, więc zasługiwał na to, bo nikt go nie prosił o pomoc. W dodatku ta akcja z kutasem itp.

 

Żadnych pretensji do mnie :P

 

Dla rozjaśnienia : Kick się należał Nikasowi, a że wolał posty walić na gmc, zamiast od razu do gry wbić to nie moja wina - Zresztą o wszystkim se wyjaśniliśmy z nikasem.

 

btw.

Za niszczenie cudzej ciężkiej pracy przy budowach grożą bany lub bany na ip w zależności od poniesionych strat
Niech Nikas dziękuje innym, że bana nie dostał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to z Nikasem wyjasnione, akurat ta akcje z "kutasem" kojarze i nie podobalo sie to nikomu. Musimy ustalic jakies jasne zasady co do ingerencji w przebudowe terenu, ktory ktos juz zajmuje. Moja propozycja to nie ingerowanie w teren ani pod ziemia ani nad ziemia, calutka przestrzen pionowa nalerzy do danego usera, bo tak to ktos wchodzi komus w niebo / pod ziemie gdy wlasciciel chcial sobie wybudowac tam cos, a nie moze bo zaraz grozba banem ze czyjas prace zniszczy. I nie wchodzenie komus w parade nie bedac o to proszonym, o :) Co Wy na to?

 

EDIT: Swoja droga, jesli da sie przeniesc serwer z zachowaniem aktualnego stanu klockow to moge sprobowac hostnac u siebie i zobaczymy ile osob pociagnie a hostowac moglbym od 15:30 do 24:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, wiem,zrobiłem siusiaka :)

i zepchnąłem falla, ale wieże robiłem bo myślałem, że chcecie robić taki wysoki budynek (btw. kiedy niszczyłem budynki? chyba, że nazywasz niszczenie swojego budynku)

btw. nie ma sensu pogłębiać tej sprawy, wszystko sobie z fallem wyjaśniliśmy tylko wkurza mnie, że jak wszedłem na grę to dostałem wiadomość, że mam kicka bo kogoś tam kumpel chciał wejść :|

ale whatever trzeba ustalić zasady, może jak będzie dobrze to pogram dzisiaj jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dajmy propozycje zasad panujacych w grze:

 

1. Nie niszczymy cudzej pracy - zaleznie od wagi zniszczen user zostanie wykopany (za lekkie zniszczenia) badz zbanowany (za ciezkie zniszczenia)

2. Nie ingerujemy w cala przestrzen pionowa zajmowana przez innego usera (czyli nie przebudowujemy nic pod ani nad czyjas posiadloscia)

3. Nie budujemy wulgarnych tresci

4. Userzy ktorzy beda specjalnie powodowac lagi (na przyklad ciaglym logowaniem i wylogowywaniem) beda banowani

5. Nie pomagamy innym nie bedac upowaznionym do tego (nie badzmy nadgorliwi chcac komus pomoc)

6. W grze w pierwszej kolejnosci moga logowac sie osoby z GMClanu, dopiero potem osoby spoza. Jesli zajdzie koniecznosc, zostanie wykopana osoba spoza GMClanu na rzecz usera z naszej spolecznosci ktory chce sie zalogowac.

 

To na razie tyle ode mnie, czekam na Wasze propozycje.

Dla przykladow czemu akurat takie zasady:

1. wiadome.

2. ja na przyklad zaplanowalem przebudowac cala przestrzen swojej wyspy i nie chcial bym aby mi ktos pod ziemia zacza kopac, ze zchodzac na dol widze same dziury po tunelach.

3. nikasa siusiak nie bawil a irytowal :P

4. widzialem usera o nicku maxpayn wciaz logujacego i wylogowujacego sie. nie byl to sam max, a ktos inny i jestem pewny kto. Nie badzmy chamami - nie utrudniajmy innym zabawy.

5. Podobno akcja z nikasem ktora z fallordem wyjasnili sobie juz :P

6. blokowanie wejscia nikasowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za

Dodałbym również punkt mówiący o zachowaniu adminów, bo wczoraj ktoś tam coś zrobił o poleciały od admina w jego stronę mocne słowa.Powinno to głosić np. jednodniowym zawieszeniem admina czy cu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do admina to spokojnie, ja tam bede czuwal a nie mam zamiaru bluzgac nikogo, sprawy sie zalatwia od reki bez dyskusji :P

A wlasnie trzeba ustalic ile adminow moze byc na nasza 8 osobowa spolecznosc. poki co adminami sa Grabarz i ja, i nie wiem czy ktos jeszcze jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wlasnie, na 20 osob to by byla gra, ale teren za maly troche na tyle osob :/

A przy okazji planow przyszlosci "miasta" (czy czegokolwiek co tam budujemy wspolnie ;p). moze jakies szkice, albo jakis rysunek pogladowy co by wiedziec kto co z kim bedzie robil i zaznaczyc gdzie? propozycje? Bo poki co to samowolka sie dzieje i moga byc krzyki ze ktos cos juz buduje tam gdzie inna osoba planowala :)

 

Ja na razie sie zajmuje tylko swoim terenem i nie wiem co Wy tam budujecie na "kontynencie", ale z tego co widze to jakies miasto ma byc, ale to wyglada jak jedna wielka kupa i nie chodzi mi o wyglad sam w sobie bo ladne i ciekawe rzeczy budujecie, ale wszystko jest napakowane "na chama" i za estetycznie to tak nie wyglada :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...