Skocz do zawartości

Battle Ball 1.1 Nowe odbijanie!


Dominik6

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Battle Ball 1.1

 

Gatunek: Zręcznościowa (coś jak arkanoid,jardinais)

 

Opis: To moja pierwsza gra ale uważam, że całkiem fajnie wyszła. Będę nadal nad nią pracował i dodam więcej swoich elementów. Sterujemy paletką i próbujemy zniszczyć klocki za pomocą piłki. Można też korzystać z bonusów.

Starowanie strzałkami myszką. (Kursor najlepiej trzymać pod oknem albo grać na Full Screen)

 

Nowa grafika, Odbijanie, Muzyka,Tła,

 

Download:1: http://hostuje.net/file.php?id=600dcc352de...4f8ae5d3fed5d6e

2: https://gmclan.org/up6254_4_Battle_Ball_1_1.html

 

Rozmiar pliku: 10,4 MB Dużo dźwięków, ale warto pobrać!

 

Autor: Dominik6 (Domak6)

Grafika:Dominik6 (Domak6)

Skrypt dobijania: Slash- dzięki :thumbsup:

 

 

Screen: d41d8546a841d1752b620b0a08e891f2.jpg :thumbsup:

 

d41d8c76de5dab1bf1dba0fcf613ad13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku skrypt odbicia napisany na odwal. Wszystkie grafy z tych co są w pliku GM8. Znalazłem wiele błędów z odbiciem kuli ale kurna tam się nie da grać (np.kula jest na krawędzi dechy a odbija się pionowo.

2/10 bo mało co dobrze zrobione i żadnych własnych grafik. <_<

 

Następnym razem zrób wszystko porządnie i sprawdź jak działa. :wink:

Obiecaj mi że nie będę musiał brać przy następnej grze poduszki. :jezor:

 

 

Dziwny jesteś a co to za różnica?? ale i tak wstawię na gm

 

Nie dziwny tylko ostrożny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku skrypt odbicia napisany na odwal. Wszystkie grafy z tych co są w pliku GM8. Znalazłem wiele błędów z odbiciem kuli ale kurna tam się nie da grać (np.kula jest na krawędzi dechy a odbija się pionowo.

2/10 bo mało co dobrze zrobione i żadnych własnych grafik. <_<

 

Następnym razem zrób wszystko porządnie i sprawdź jak działa. :wink:

Obiecaj mi że nie będę musiał brać przy następnej grze poduszki. :jezor:

Jakbyś nie umiał czytać to moja pierwsza gra :sp_ike: nic nie pisałem i wykorzystałem tam tylko to co było. Wczoraj dopiero pierwszy raz uruchomiłem program więc nie oczekuj niewiem jakiej gierki a grać się da. :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny jesteś a co to za różnica?? ale i tak wstawię na gm

 

No jeżeli masz wpisywać jakiś kod z obrazka i ponadto czytać jakiś regulamin to rzeczywiście nie ma różnicy z pobieraniem klikając tylko na jeden link i gotowe...

 

Tak szczerze to już wole grę Arkanoid 2010 poza tym to ciekawe z kąt masz taka fajną ikonkę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

en: grr

topic: tragedia :/ Nie wiem jakim cudem gdy odbijam bokiem leci w ziemię a potem w klocki... Graficznie nie teges że tak powiem, grafiki z GM8...

 

żeś go pojechał... a i nie rozumiem tego "grr" ale ja zwykle młodzieży nie czaje.

 

 

Nie wiem jak dla innych ale dla mnie byłoby fajnie gdyby pisać, że gra jest zaktualizowana- ledwo zauważyłem "nowa wersja".

Ta widać że gra została całkowicie przebudowana, dlatego trzeba na nowo wszystko ściągać. Zaleta pakowania wszystkiego do 1 pliku .exe

Z miłą chęcią bym znowu pojechał po tej "grze" ale boje się że twoją reakcją mogłaby być znowu "taka".

Tak w ogóle to życzę powodzenia i pamiętaj grafika to nie wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny jesteś a co to za różnica?? ale i tak wstawię na gm

Nie dziwny, ale ostrożny, ty byś pewnie tez nie ściągną z nieznanaego serwera, np. wopololo.pl.tl xD

A co do gry to: wydaje się być grą robioną na odwal, ale że jesteś nowy to sie tak nie wydaje.

Chyba niektóre grafiki z GM8 są, nie wiem widziałem tylko kilka grafik gm'a8 bo znowu wróciłem na gm7.

masz to 2.4/5 ;)

 

Ps. Ładne menu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego dajesz screen z menu?

Duzy plus za to ze poprawiłeś to odbijanie.

Dodaj jescze jakies bonusy, super pkt.

Popracuj nad nowa wersją gry ;] narazie 3/5

Dalej są bonusy trzeba do nich dojść :jezor: A z tego co widzę to ani razu nowa wersja nie została pobrana więc jak możecie ją oceniać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik6 chyba tobie udowodnili że można... z resztą po screenach widać, ja też zawsze wejdę dam jedną gwiazdkę i pojadę gostka, a grę tylko jak są ładne screeny ściągam no chyba że mam kaprys to też i tyle, post nabity. Ja mam opory żeby ściągać 4 Mb, a co dopiero 10,4 MB (jak coś to wiem że jest różnica między b a B ), to dla mnie musi być hit albo zachęcić jakimś demkiem a twoje to mnie zniechęciło na amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie że ja pobrałem i miłe dla oka. za wysoko murki do zbicia są. albo je opuść albo przyspiesz piłkę. aha i soundon popraw. przycisk no nie znika napis po najechaniu

 

Te klocki są tymczasowe są rysowane nowe. Do przyspieszenia piłki jest bonus ale trzeba przejść 4 lvl tam się pojawia. Mi też się teraz podoba menu i te tła zmieniające się co rundę. Teraz są robione klocki, a potem inne rzeczy co zostały. :rolleyes: A przycisk poprawiłem wrzuciłem przypadkowo wersję z nie zapisaną poprawką klawisza. Ale wrzucę kolejną wersję jak zostaną skończone klocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...