Skocz do zawartości

W jaką grę...


Moho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

Moim zdaniem najlepsze jest Vice City :D

Ostatnio grałem też trochę w GTA:Liberty City Stories, szkoda tylko że nie ma tam mozliwości skakania i pływania jak w SA, pomimo że jest to najnowsza część.

Teraz szpilam przeważnie w Dark Cloud 2, God of War i Richard Burns Rally, ale na półce leży klikanaście gier którze tylko czekają aż ktoś je w końcu przejdzie... ale w tym gorącu to nic mi się nie chce robić, pomimo że czasu mam aż za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepsze jest Vice City :D

W pełni popieram! W ogołe nie trafia do mnie klimat i budowa misji z SA, za to VC wymiata. Szoda tylko, że gra jest już nieco zacofana technicznie. Mimo to od paru dni odświeżam wspomnienia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San Andreas to najlepsze GTA ^^ Po za tym przypominają mi się stare czasy (nie były dobre ale mniejsza o to) kiedy to się wymiatało w Gta1 czy Gta2 no i czekało się z kumplami na Gta3 =^-^= Wtedy to ohoho nie mogliśmy się doczekać ! Lecz gdy nastał ten szczytny moment gdy w moje łapska wpadła płytka z Gta3 niestety okazało się ze mam za słaby sprzęt ^^" PIII 550Mhz, 64Mb RAM, Nvidia TNT2 32MB =P Gta najlepsze bo jest ten zawalisty klimat z reszta wszystkie Gta wnosiły taki specyficzny klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ja v Vice City najbardziej lubię ten klimat, i do tego ta muza... same dobre kawałki, nie to co w San Andreas... do tego w SA w wersji PS2, bo w tę grałem, albo swieco słońce w takicm denerwującym pomarańczowym odcieniu, że nic nie widać, albo jest noc ciemna jak noc i też nic nie widać.

Czekam teraz na Vice City w wersji na PlayStation Portable, będzie można grać sobie wszędzie... tylko najpierw musze uzbierać na PSP :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też gram w GTA LCS na ps2 i wole SA, troche za mało możliwości i grafika słaba (z psp) i za krótka w 3 ddni da sie ja rozgromić.

 

gnysek To lepiej zbieraj na PS3 tam to dopiero bedzie GTA 4, MGS, GT5, God of War 2 i reszta. :)

PS. Jak dla mnie to dobrze że tak na pomarańczowo świeci słonce, wtedy czuć ten klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby Ultima nie wiele rozni sie od tibi?? Wes bo sie wysmieje idioto! Gdy tak twierdzisz to sobie kup UO i zobaczysz....

 

ps.. sorry ale wkurwia mnie takie cos...

 

Ultima: Tam nie ma lvl.... tam są skille... mozesz byc (praca) kim tylko zechcesz jest chyba z 30 skilli.... np. Kowalstwo, Alchemia, Górnictwo, Gotowanie, Kartografia, Wędkarstwo, Drwalstwo itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

A na PSP Metal Gear Portable OPS :D

A na PS3 też kupię, i to tylko dla MGS4, bo jak zobaczyłem po targach E3 trailer to normalnie mi szczęka opadła. A GTA4 moim zdaniem to będzie dość naciągana historyjka z poprostu troche lepsza grafą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

ja mam wszystkie trailery MGS4 w rozdzielczości HD :D

A w god of war 2 przecież na PS2 będzie można grać, więc nie ma na co czekać specjalnie, będzie to jedynie okazja od porównania mocy konsolek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy grał ktoś z was w Shade: gniew aniołów?? Kupiłem sobie (poniewarz koledzy chwalili, i było tanie) Przeszedłem już całą, narazie na łatwym poziomie (strasznie krutka). W internecie znalazłem opisy że w grze edziemy chodzić po bazach wojskowych, zamkach itp. A zwiedziłem tylko Zamki, krypty, jakieś grobowce, cmentarze i bagna, a gdzie te bazy wojskowe? Czy to zalezy od tego, czy to wersja na PC, czy na jakąs konsole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...