Skocz do zawartości

Balonus


Dawka83

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Balonus

 

Gatunek: Shooter/topdown

 

Opis: W grze wcielamy się w kapitana sterowca. W becie musimy zestrzelić jak najwięcej czerwonych statków. W pełnej wersji będą już zadania takie jak: przejecie wrogiej bazy wojskowej, przetransportowanie rożnego rodzaju ładunku itp. W grze zastosowaliśmy naszego projektu system logowania. Niestety ludzie którzy nie mają internetu nie pograją w ta wersję.

 

Nowa jeszcze ciepła wersja balonusa. Teraz hack nie gra roli :) Link niżej

Proszę się logować na swoje stare konta!

 

Download: https://gmclan.org/up4385_4_776d704331.html

Rozmiar pliku: 1373KB

 

Autorzy:

Programowanie: Dawka83

Fabuła: brak

Grafika: Cysior, Dawka83

Muzyka: Brak w demie

 

Screeny:

1

2

 

Ranking:

 

1. JumpeR: 1550

2. PoxiPol: 660

3. dawka83: 420

4. Cysior: 420

5. tomekk1410: 340

6. lenin: 260

7. flaku: 100

8. Roki: 0

 

Propozycje:

-Nowy tryb gry przy małym roomie w którym musimy zrzucać paczki w odpowiednie miejsce.

-Wiatr

-Ulewa która utrudnia widoczność

-Burza która może w nas trafić.

 

Zielony - zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety ludzie któży nie mają intenetu nie pograją w ta wersję.
Ludzie, którzy nie mają internetu nie wchodzą na GMClan i nie pobierają gier -_-

 

Tym sterowcem ciężko się steruje. Jeszcze jak kilka sterowców zacznie atakować to szans nie ma. grafika sterowców okropna, tło też jakieś dziwne. To coś brązowe u góry zasłania wrogie sterowce, przez co nic nie wiadomo gdzie strzelać. Narazie nie oceniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

system rejestrowania się? omg .__.

poza tym, zacięło się na rejestracji, nie grałem i nie zrobię tego póki nie usuniesz tego super systemu logowania, więc nie oceniam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem może nie jestem dobry w takie gierki, ale jak uciekasz to ciężko kogoś trafić, za to jak stoisz to jesteś łatwym celem. Sterowiec się czasem zacina bez powodu (przy próbie skrętu bądź lotu naprzód), originy są źle ustawione (powinny być bardziej na przedniej części, a nie tylniej. No i sterowce włażą na siebie, czego być nie powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem może nie jestem dobry w takie gierki, ale jak uciekasz to ciężko kogoś trafić, za to jak stoisz to jesteś łatwym celem. Sterowiec się czasem zacina bez powodu (przy próbie skrętu bądź lotu naprzód), originy są źle ustawione (powinny być bardziej na przedniej części, a nie tylniej. No i sterowce włażą na siebie, czego być nie powinno.

 

Ja robiłem sterowca, no i wzorowałem sie na tym.

i-i08-10-093sterowiec1.jpg

 

Edit: 400 pkt ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO nic ty chyba był jakiś pojedynczy przypadek :P

 

Edit:

2 cziter... Ip: 83.2.218.41. Zdemaskował się tak że zdobył 601 pkt a to jest ni możliwe ponieważ każdy zabity daje nam 10pkt...

Edit2:

O żal ten cziter to ciągle ta sama osoba w zbanowanych ma już 3 tabele... Tylko nie wiem jak on zakłada konta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyjemnie się grało. Celem była jak najlepsza pozycja w rankingu oczywiście, to zwiększa grywalność na pewno, ale było by lepiej jakbyście zrobili wybór czy gracz chce wysłać wynik do sieci od razu to by rozwikłało problem gry bez podłączenia do sieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...