Skocz do zawartości

Czara ognia


Markar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@4tk: nie wiem... Może za jakiś rok... Może pół roku... Mam juz większą część silnika więc niedługo rozpocznę pracę na tworzeniem questów, miejsc, przeciwników i innych takich. Demko to może... hmm... Już niedługo, kwestie dwóch/trzech tygodni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up: nie da rady, od razu zabija po podejściu taki pająk xD

 

@Topic: Zmieńam nazwę gry na "Czara ognia" i gra będzie po Polsku.

 

EDIT: może się zaraz zabiorę za jazde konną(wsiadanie, zsiadanie i jazda na koniu ;))

EDIT2: już można jeździć na koniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heart - serce

Hearth - ognisko, ew. piec (Hyhy ^^")

 

Mistrzowie angielskiego z podstawówki.

 

Osobiście, zostałem zabity przez grafikę. Ale gra może coś w sobie mieć, miejmy nadzieję, że postaci ruszają się w miarę realistycznie, a nie machają patykami (Rękami) na wszystkie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli to, by postać przy uderzeniu normalnie podnosiła rękę do góry i potem wykonywała cios. Wiesz jak wygląda tanie paralityka? Postaraj się ominąć taki efekt. ^^ W chwili teraźniejszej problem u mnie z ogarnięciem myśli i zlepieniem wszystkiego w sensowną całość. Postaraj się, by postać ruszała się maksymalnie płynnie i w miarę możliwości realistyczne. Alles z mojej strony, życzę powodzenia w projekcie. (I uniknięcia spalenia dysku, który sprawnie ukatrupił mój kochany engine. -.-')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawie wam kawałek wątku fabularnego który włąśni wymyśliłem, na podstawie dziwnego snu(znacznie wszystko zmieniłem)

 

FABUŁA USUNIĘTA BO SIĘ NIE PODOBAŁA!

 

EDIT: O kurczę, sry za doubleposta, ale po 1: pewnie nikt by nie zerkną, po 2 nie zauważyłem posta u góry xD

 

 

W prawdzie doublepost w takim przypadku dozwolony jest dopiero po upływie 2 tygodni, ale niech będzie, że tym razem rozgrzeszę.

Platyna

 

Diękować, diękować dobremu Platynie, bądź błogosławiony xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za panowania dobrego króla, Pana Śmierci, żył pewien chłopiec, o bardzo niezwykłych ambicjach.

Był silny, wspaniale władał mieczem, jak i znał potężne czary.

Gdy młodzieniec dorósł, wszyscy, z wszystkich miast, wszystkich krain, wszystkich wysp, nienawidzili go tak,

że sama ta nienawiść mogła go zniszczyć. Wiec wywędrował dorosły już Aragon* i znalazł sobie miejsce na pustyni...

Nikt nie wiedział dlaczego właśnie tam, gdzie występowały największe wyładowania atmosferyczne.

Jednak nie tylko wyładowania atmosferyczne były tam groźne, znajdowało się tam więzienie o niespotykanej więlkości

i niespotykanym brakiem możliwości wydostania się z niego.(...)

 

Pozwoliłem sobie skorektować.

*WTF?! Jedwabisty mix, w Harrym Potterze jest postać z Władcy Pierścieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...