Skocz do zawartości

Arkanoid 2010


4tk

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Arkanoid 2010

 

Gatunek: Zrecznosciowa

 

Opis: Znany arkanoid w wersji 2010. Wersja demonstracyjna przedstawia 4 poziomy, ale powinny wam dać do grania przez min. pół godziny. Paletka odbija piłkę która niszczy klocki, i co by tu więcej napisać... Have Fun!

 

Screeny: #1 #2 #3 #4 #5

 

Download: Klik!

Rozmiar pliku: 1010KB

 

Autorzy:

Programowanie: 4tk, Markar

Fabuła: 4tk

Grafika: 4tk

Muzyka: w demo brak

Credits: Uzjel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że to demo.

Weś popraw grafikę i meni główne. Po zbiciu wszystkich klocków daj przejście do następnej planszy albo przycisk z wyjściem z gry.

 

Grafika 1/5

interfejs 3/5

Meni główne 2/5 (bo jest)

Dźwięk 1/5 (bo jego brak)

1.5/5 to demo więc +1.5 ogólnie 3/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

___________________________________________
FATAL ERROR in
action number 1
of  Step Event
for object klocek_parent:

COMPILATION ERROR in code action
Error in code at line 17:
   instance_destroy(klocek_parent)

at position 32: Wrong number of arguments to function or script.

dziękuję za uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienię zalety, bo jest ich mniej niż wad:

nie ma.

kiedy się przegra, trzeba kliknąć w napis? bez jaj. do tego on nie ma maski i trzeba dokładnie kliknąć w literkę. jak się odjedzie od piłki kiedy ona spada na paletkę na początku gry, nic się nie dzieje. kulka nie odbija się od pokruszonego klocka (mam wątpliwości co do tego, czy to było zamierzone). grywalność ssie, grafika też, dźwięku nie ma.

idź ty z tym. od razu rzuć ten projekt i weź się za inny

2/10 -> 1/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra strasznie nudna... monotonna, dużo waży, taka stypa, chociaż nie na stypie to nawet czasem się pośmieje i żarcie jest dobre a tu dupa. Dla mnie plus to grafika tych klocków dla mnie bomba. Taki bug czasami ta "piłka" się blokuje na "paletce". Sugerowałbym dodanie chociażby różnych prędkości spadania i wznoszenia, oraz jakiś bonusów itd. po prostu brak dynamiki i grobowa cisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nieodbija sie na skruszonym klocku. Przenika przez niego.

1 lvl przeszedłem ale 2 lvl odrazu sie pojawił a ja trzymałem wtedy strzałke w lewo i odrazu spadła piłka w dół i nic potem sie nie działo...

Mi sie zdaje czy dałeś że jak piłka dotknie klocka to on rozwala sie i tworzy na jego miejscu skruszony?

Jeśli zmienne to ok.

Strasznie nudne to. Dodaj bonusy, power upy itd.

Jeśli chodzi o piłke to poczekałem az wszystko rozwali na środku nic nie robiąc i dopiero potem probowalem ją z tej prostej wyciagnać...

 

Z ocena sie powstrzymam jak narazie...

 

PS: a było 4 <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skarcę cię i nie powiem że gdy była większa prędkość paletki to się klinowała w ścianach. Zamiast tego powiem że jak się nie ma refleksu to się narzeka. BTW. na ch** oceniać muzykę jeśli jej nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

"chociaż nie na stypie to nawet czasem się pośmieje i żarcie jest dobre" - lol

 

a co do arkanoida wg mnie to spoko. jakieś bonusy rakietki przylepianie piłki rozmnożenie itd. bajery to podstawa w arkanoidzie. no i oczywiście alpha channel w grafice by się przydał, bo jak Cię widzą, tak Cię piszą. Ani rusz bez ładnej grafiki. Może jakiś blend_mode dodaj. a takto raczej spoko. tylko nie wiem po co robić kolejnego milionowego arkanoida... jesli dla treningu to spoko. zawsze to COŚ. pracuj dalej i pokombinuj nad bajerami. szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

debilizm.png

czym się różnią te odbicia?? Paradoksalnie w levelu 2 niczym :P Po trudzie udało mi się odbić pod innym kątem...

Przede wszystkim ja się pytam proszę ja ciebie coś żeś uczynił z tą piękną grafiką?? Teraz to wygląda jak jakieś gówno owinięte w różowy papierek prezentowy... Apeluje do Was jak coś jest gównem to niech tak wygląda,a nie że człowiek odpakowuje a tu taki syf, żeby to gówno jeszcze się kupy trzymało, ale nie sraka musi być!!! Panie pan sobie ze mnie jaj robić nie będzie!!! A dynamika jaka?? ktoś się może zapyta...

Otóż dynamika sraka, powolna, więc "piłka" się powoli toczy... Kończąc swoją opinie o tym "COŚ" ( jak to napisał eltix), muszę powiedzieć że w tym "COŚ" jest coś nowego, otóż możesz se pójść na 1h do gdziekolwiek a jak wrócisz to piłka i tak będzie się odbijać góra, dół ,czyż to nie jest genialne, nowatorskie rozwiązanie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...