Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

Logo na bok, do tej samej kolumny co menu. I marginesy! Web design to sztuka wpychania marginesów gdzie się da. Ważne elementy większe marginesy, mniej ważne mniejsze. Nie baw się w zmianę rozmiarów czcionki i znajdź jakiś standardowy dobry krój.

 

Najlepiej znajdź sobie coś na czym możesz się wzorować i zrób identycznie ze swoim logo i kolorami. Trzymaj się dobrego standardu i nie kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

tzn daj mi przykład jakiegoś dobrego i stylowego schematu według Ciebie. Sęk w tym, że właśnie staram się trzymać współczesnych trendów i schematów tj. bardzo ograniczony światłocień lub jego brak, proste bryły, ograniczona perspektywa, różnorodne, częstokroć wyblakłe kolory etc. Wszystkie internetowe giganty zaczęły się trzymać tych kanonów np youtube, facebook, Spotify (albo w ogóle w designie Win 8), a chyba te schematy najwidoczniejsze są w pracach Kurzgesagt i na nich staram się wzorować. U mnie nie ma nic wymyślnego, a wyśrodkowane logo w tych rozmiarach na pewno prezentuje się znacznie lepiej.

 

edit: a gradienty to chuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyobraź sobie, że otwierasz sobie podręcznik do biologii, a tam jeb - cała strona bez żadnych marginesów o jakichś mitochondriach czy innych mitozach mejozach i dupozach i weź to czytaj

 

walnij jakieś porządne marginesy i odstępy między krawędziami prostokątów a tekstem i od razu będzie niebo lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
wyobraź sobie, że otwierasz sobie podręcznik do biologii, a tam jeb - cała strona bez żadnych marginesów o jakichś mitochondriach czy innych mitozach mejozach i dupozach i weź to czytaj

 

walnij jakieś porządne marginesy i odstępy między krawędziami prostokątów a tekstem i od razu będzie niebo lepiej

 

Jeju no, wiem. Tak tylko wrzuciłem cokolwiek nie dbając o formatowanie, żeby zobaczyć czy kolor czcionki pasuje. Luz w dupie, prawilna mordo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No niestety, komputer stary i słaby, gdy mam większe rozdzielczości to się wszystko tnie, dlatego takie malutkie. No i myszka jeszze na kulkę :')

dziad.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hejka.

Tak dawno nie rysowałam, ze się cofnęłam, kurde, niby się nie powinno zapominać, a jednak. Rysuje grafikę tower defence, albo co, sama nie wiem, budyneczki. Ale o ile mój monitor wyświetla dobrze, przerzucam na telefon i wszystko jest zielonkawe - woda jest zielonkawa, budynki mają zielonkawy odcień, czego na kompie wcale nie widać. Powiedzcie, czy u Was na monitorach ta grafika wydaje sie być cała monotonnie zielona?

 

wieze3333.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Tak dawno nie rysowałam, ze się cofnęłam, kurde, niby się nie powinno zapominać, a jednak. Rysuje grafikę tower defence, albo co, sama nie wiem, budyneczki. Ale o ile mój monitor wyświetla dobrze, przerzucam na telefon i wszystko jest zielonkawe - woda jest zielonkawa, budynki mają zielonkawy odcień, czego na kompie wcale nie widać. Powiedzcie, czy u Was na monitorach ta grafika wydaje sie być cała monotonnie zielona?

 

wieze3333.jpg

ładne

to są tilesy a nie takie paskudztwa jak moje :C

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Ten sam problem co 3 lata temu ze smokiem? :D Ten sam laptop? xD

 

Tak :( co pewien czas wyskakują takie kfrzaczki. Bo o ile wszystko jest przesunięte o jeden ton, to nie przeszkadza, ale jak jeden kolor, który miał się wybijać i dawać kontrast się zlewa to jest lipa. Nauczyłam się, by wszystkie grafiki przesyłać na telefon i tam sprawdzać.

 

Dzięki bardzo za rady, muszę zaraz pozmieniać te budynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bliższa z dłoni jest trochę zbyt mała w stosunku do dalszej, może jeszcze coś z tym zrobię.

 

Grzecznie to ujmując.

 

Bo obie ręce są za małe, obie dłonie, prawy bark jest za duży, cieniowanie na nim wykręcone, kaptur zbyt mocno zarysowany.

 

No i nadgarstek lewej ręki... to jest parasolka czy ta pani pierwszy raz broń w ręce wzięła jak dziewica w rękę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...