Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Nawet fajne proporcje, tylko dziwne wrażenie sprawiają włosy, jakby wyrastały z czoła xD Bo tam są takie małe kreseczki (zmarszczki?) które wyglądają jak cebulki włosów.

 

To tylko powiem, że najmniej fajnie, wyszedł dach tej chałupki. Ale no, generalnie wysuwiste ;d Robisz to do jakiejś swojej produkcji, czy tak o, cosik rysujesz?

 

tak, z tym dachem mam ciągle problem bo niektórych powierzchni nie chce mi zimportować ze sketchupa do blendera. Produkcja to na razie jest gra planszowa z kartami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne prace WojZax Domek jest świetny a statek jeszcze fajniejszy w sensie subiektywnie czuje ze trudniej ogarnąć. Jedyna to ta strzecha, właśnie, przy połączeniu ze ścianami jest płaska, brakuje trochę cienia? Ale jak pisali poprzednicy naprawdę świetna robota, modele są super dopieszczone, te cegiełki mmm... Szkoda ze nie ma możliwości polubienia przy postach, ciągle mi tego brakuje, bo czasem ma się ochotę Pokazać że coś się po prostu podoba, bez sensu dublowax posty typu super itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakiś rok-półtora temu aplikowałem na stanowisko graphic designera. Jako część aplikacji należało stworzyć broszurę sklepu spożywczego od zera (ale można było zżynać niezbędną grafikę ze stocków etc). Postanowiłem, że moja praca będzie się wyróżniać. Bardzo wyróżniać. Zdecydowanie nie dla tych, którzy nie lubią brytyjskiego humoru w oryginale :D

 

wtf_brochure.jpg

 

Nie zadzwonili. Być może obawiali się o moją stabilność psychiczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

tylko znajdź mu takiego programmera, co by faktycznie coś legit robił i kończył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Przestań rysować tak dobrze. Upokarzasz wszystkich innych.

Nie no, fajniej ostatnio rysuję ale nie przesadzajmy.

zrobiłem z tego gifa:

21UuOT3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tu nie postuję, bo uważam że nie umiem rysować i nie mam co pokazać, ale chyba coś tam walnę:

 

Parę tygodni temu:

0860d9311a.png

 

Ponad 2 lata(i 4 miesiące, tak windows twierdzi) temu:

6ea29228d5.png

 

Kijowe recolory bez animacji:

dda43f963a.png58adcfb7c6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...