Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Dzięki :*

 

co do pytania - nie, nie survival-horror, jakąś mini-zapowiedź pewnie niedługo postniemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
bo świeci bardzo dokładnie z góry

to + weź pod uwagę, że ta postać będzie się obracać, a nie będę rysował jej 360 wersji pod każdym kątem w stosunku do kierunku padania świata B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli kończą mi się pomysły co rysować. Wydaje mi się że nie potrzebuję rad co do rysowania bo na razie uczę się w ogóle operować rysikiem. :)

 

Hejo, ciężkie początki są prawda? Dziwnie leży w dłoni rysik. Akurat linearty kolorowane bardzo ciężko się rysuje rysikiem i to nie jest najlepszy pomysł na ćwiczenie - jak chcesz rysować takiego pikachu to trzeba by pobawić się pen tool jest dużo lepsze do takiego typu pracy...

To co jest najfajniejsze w tablecie, to nacisk różny, przejścia kolorów delikatne, gradienty i w sumie to chyba jest najcenniejsze, ciekawe jak to jest w Gimpie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ten koncept ma moim zdaniem fajną kompozycję, ale jest niedokończony, tzn nie zostawisz chyba tych elementów krajobrazu tak? Ten płaszcz dziwnie odstaje, jakby był bardzo sztywny i drzewo ma gałęzie piorunowe.

 

Ja nic nie wrzucam, bo mam same zlecenia, co do których praw autorskich się pozbywam, mogę pokazać asset, który sobie tam sprzedaję gdzieś, to pokażę czym mniej więcej się teraz zajmuję, żeby nie było że nic nie robię, wiem że się usprawiedliwiam...chociaż trochę tak jest, mało czasu na grafikę, tak dla zabawy, to tylko ołówkiem maziam. W sumie czy ta grafika tanków jest ładna? hm, sama nie wiem, chyba nie bardzo, ale za to praktyczna...

 

tanks_preview.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Bardzo ładne kamienie, dżewa, tło, ogólnie wszystko oprócz mostów. Serio, może ostatnie deski powinny sie lekko wtapiać w powierzchnię albo coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...